V Josefově Dole se bude hrát Moliérův Lakomec
10.02.2023 17:34:45 | Autor: pjs | Rubrika: Kultura | Obce: Josefův Důl
Příznivci divadla jsou zváni do Josefova Dolu, kde v sobotu 11. února 2023 bude hostovat DK Jirásek z České Lípy s Moliérovou komedií Lakomec v úpravě Václava Klapky. Začátek představení je v 19 hodin.
Vstupné 100 Kč, děti do 15 let 50 Kč. Více na www.divadlojosefuvdul.cz.
Diskutujte s námi
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Výročí konce 2. světové války tradičně připomenou i v Jablonci
Primátor města Jablonec nad Nisou zve na připomenutí 81. výročí konce 2. světové války, které se uskuteční ve čtvrtek 7. května od 10 hodin v Rýnovicích u památníku obětí 2. světové války.
Plánovaná uzavírka v Pasecké ulici
Od 1. května se úplně uzavře ulice Pasecká v úseku od ulice Podzimní po ulici Jitřní včetně křižovatky Pasecká - Jitřní. Důvodem uzavírky jsou stavební práce na rekonstrukci plynovodu a obnově kanalizace i vodovodů včetně přípojek. Uzavírka potrvá do konce července. Objízdná trasa povede obousměrně ulicemi Podzimní, Vysoká, Skelná, Slunečná a Jitřní.
Nejnovější články
MP Jablonec: Motocykl bez značky i nezletilý pod vlivem alkoholu
Krajští radní podpořili bezpečnost středních škol třemi miliony korun
U konečné tramvaje se bude opravovat chodník
Aplikace Záchranka bude v Libereckém kraji s rozšířenými funkcemi
Kolaps, oslava i agresivní muž – tak začal květen městské policii
Nejčtenější články
05.05.: Do Jablonce se vrátil Horváth
05.05.: Obrazem: 7. ročník Maloskalského půlmaratónu
04.05.: Krajští hasiči měli o prodlouženém víkendu napilno
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.