V jabloneckém Eurocentru už chystají jubilejní X. Lyžařský bál

14.04.2016 18:18:42 | Autor: pjs | Rubrika: Společnost | Obce: Jablonec nad Nisou

V jabloneckém Eurocentru už chystají jubilejní X. Lyžařský bál

Ski klub Jablonec nad Nisou ve spojení se statutárním městem Jablonec nad Nisou pořádají v sobotu 23. dubna od 20 hodin v Eurocentru jubilejní X. Lyžařský bál. Kromě hudby kapely Jam & Bazar uvidíte také závody na lyžích v podání českých reprezentantů v zimních sportech.

Lyžařský bál moderuje Martin Kadlec a do kuropění bude hrát DJ Igorek. Akce se koná pod záštitou primátora města Petr Beitla a u příležitosti oslav 150 let města Jablonec nad Nisou.

Jeden z předchozích ročníků:

Obrazem: Lyžařský bál aneb Když se sportovkyně vydají tancovat

Dubnový program akcí v jabloneckém Eurocentru

Přehled březnových bálů 2016 a ohlédnutí za některými z nich

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Omezený provoz v ulici Turnovská v Jablonci

Ve středu 28. května bude krátkodobě omezený provoz v ulici Turnovská. Důvodem omezení bude pokládka asfaltu po likvidaci březnové havárie vodovodu. Provoz po dobu pokládky povrchu budou řídit semafory.

Filmová přehlídka a koncert v Turnově připomínají výročí konce války

Globální vojenský konflikt, který má na svědomí více než 62 milionů životů. Největší a nejvíce zničující válečné střetnutí v dějinách lidstva. To byla 2. světová válka. Letos si připomínáme 80 let od jejího konce. V úterý 27. května je na programu Kulturního centra Turnov další zajímavá vzpomínková akce. Nese název Konec dočasnosti, 35 let od odchodu sovětské armády z Turnova. Týká se sice jiné kapitoly našich dějin, ale je stejně důležité na ni nezapomenout. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

První kolo atletické 1. ligy ovládly suverénně atletky LIAZU Jablonec
Citlivá rekonstrukce hájovny. Cenu Karla Hubáčka získalo Bezové údolí
Pokřtili třetí album jablonecké metalové kapely Sayonara
Daňkův memoriál letos připomíná i 100 let turnovské atletiky
Jablonec stvrdil memorandum se společností SKS

Nejčtenější články

26.05.: Střípky z Městské policie Jablonec: Budu si dělat, co chci!
27.05.: Řidič s osobáku nedal přednost dodávce, která skončila na střeše
26.05.: Jablonec uzavřel rok 2024 s přebytkem přes 47 milionů korun

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace