V jabloneckém divadle zahájí výstavu Blanky Brožové

09.03.2022 10:48:33 | Autor: end | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou,Liberecký kraj,Jablonecko

V jabloneckém divadle zahájí výstavu Blanky Brožové

Výstava obrazů s názvem Krajina a imaginace malířky Blanky Brožové bude k vidění v Městském divadle Jablonec od 10. března, kdy se v 17 hodin koná vernisáž za přítomnosti autorky a hostů.

„Ráda bych nejen Jablonečany pozvala na výstavu, která se koná k mému jubileu, jež jsem sice slavila už loni, ale vzhledem k pandemické situaci jsem výstavu o rok odložila," říká autorka obrazů, které lze shlédnout od 10. března do 3. dubna v rámci divadelních představení.

„Obrazy a kresby jsem vytvořilaza posledních pět let. Inspiracími bylo především toulání po Jizerkách.Výstava je kombinací živě barevných obrazů a jemně valérových kreseb. K nim jsem se vrátilapo letech loni v létě a hodně měteď baví. Je to víc imaginace na základě vjemu z detailu v krajině a barevnost šla do zjemnění," uvádí o svých dílech Blanka Brožová.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Program Městského divadla Jablonec nad Nisou v březnu

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Kraj opět podpořil hospodaření v lesích a myslivost

Liberecký kraj dlouhodobě podporuje hospodaření v lesích a od roku 2023 také myslivost. Letos rozdělí dohromady 3.107.197 korun. Celkem 18 dotací míří k zájemcům v rámci dotačního programu Podpora hospodaření v lesích (2.795.972 korun) a 11 dotací z programu Podpora myslivosti (311 225 korun). Rozhodli o tom na svém květnovém jednání krajští radní. „Lesnický fond Libereckého kraje patří k nejstarším peněžním fondům Libereckého kraje vůbec. Dlouhodobě vyhlašujeme program Podpora hospodaření v lesích, díky němuž chceme zejména podpořit opatření ke zlepšování stavu lesních porostů, ochránit lesy proti škůdcům pokládáním a asanací lapáků a ochranou porostů nátěrem repelenty. Chceme také podpořit rekonstrukce lesních cest a zabezpečit mladé lesní porosty, podporujeme také výstavbu nového oplocení," uvedl Jiří Klápště, náměstek pro životní prostředí a zemědělství.

Částečná uzavírka v jablonecké ulici Průmyslová

Do konce září potrvá částečná uzavírka v ulici Průmyslová (pozemek p. č. 2382/3), v místě výstavby nové výjezdové základny rychlé záchranné služby (naproti domům čp. 2768/59 a 2767/61). Uzavírka v ulici bude probíhat přibližně 5-6krát do měsíce, vždy dle aktuální potřeby stavebních prací. Jejím důvodem je manipulace jeřábu a provádění jeřábnických prací v rámci výstavby.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hořel rodinný dům v Jablonci, hasiči našli člověka bez známek života
Knoflíkový bižuterní kurz se koná 31. května
Památky se zapojí do Noci kostelů a Víkendu otevřených zahrad
Hromadné očkování psů bude v Jablonci 27. a 28. května
Projekt Spojeno sklem! získal oprestižní ocenění Gloria Musaealis 2024

Nejčtenější články

22.05.: Hořel rodinný dům v Jablonci, hasiči našli člověka bez známek života
20.05.: FOTO: Velké Hamry vybojovaly důležitou domácí výhru
21.05.: Jablonec nad Nisou ožije čtyřnásobnou dávkou kultury a zážitků

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace