V jablonecké nemocnici instalovali propojovací chodby
08.08.2019 15:52:47 | Autor: redakce | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou
V Nemocnici Jablonec nad Nisou ve čtvrtek 8. srpna došlo k instalaci propojovacích chodeb do nového pavilonu intenzivní medicíny. Jedna chodba vede v přízemí, z prostor, kde se dříve nacházela urologická ambulance. Druhá je umístěna v 1. patře vedle stávající chirurgické JIP.
„Přípravné práce pro dnešní ukotvení dvou kovových konstrukcí probíhaly od poloviny července, jejich instalace se obešla bez problémů. Ukončení stavby pavilonu intenzivní medicíny je plánováno na listopad letošního roku, následovat bude zajištění vnitřního vybavení a stěhování oddělení ARO a chirurgické jednotky intenzivní péče. S otevřením provozu se počítá po novém roce," upřesnila tisková mluvčí jablonecké nemocnice Petra Hybnerová.
Související články
V jablonecké nemocnici zahajují stavbu propojovacích chodeb
Stavební práce budou v jablonecké v nemocnici probíhat i během léta
V jablonecké nemocnici loni vyšetřili na mamografu přes 6 tisíc žen
Rekonstrukce na oddělení rehabilitace a fyzikální medicíny finišuje
Začala rekonstrukce v ambulantní části rehabilitace a fyzikální medicíny
Modernizace přístrojového vybavení v jablonecké nemocnici finišuje
Jablonecká nemocnice pořádala Den otevřených dveří
Diskutujte s námi
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 11 fotek)
Firmy v regionu Jablonec nad Nisou
Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Více než 1,5 milionem korun podporuje kraj vědomostní soutěže žáků
Částkou 1 605 000 korun podpořil v letošní roce Liberecký kraj konání vědomostních olympiád žáků základních a středních škol. Okresní a krajská kola se konají již od začátku roku. Další finanční prostředky na soutěže ve výši 630 000 korun čerpá kraj ze státního rozpočtu. „Organizaci vědomostních soutěží zajišťuje na základě příspěvku zřizovatele ve výši 1.200.000 korun Střední škola a Mateřská škola Na Bojišti, Liberec. Jedná se o krajská a okresní kola vědomostních soutěží a klání ve středoškolské odborné činnosti. Na organizaci okresních kol mimo Liberec se podílejí příspěvkové organizace obcí. Jedná se například o domy dětí a mládeže či střediska volného času," uvedl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti.
Jizerská 50 přináší změny v MHD
V sobotu 31. ledna a v neděli 1. února budou spoje linky č. 101 končit v zastávce Bedřichov, centrální parkoviště. Úsek Bedřichov, centrální parkoviště - Bedřichov, Maliník otočka tak nebudou obsloužené. Veškeré informace k závodům jsou na https://jiz50.cz/
Nejnovější články
Pralyžaři opět míří na zásadské závody postaru
Poplatky za psy je nutné zaplatit do konce března
MP Jablonec: Trenky v mrazu, alkohol v sauně i noční drama
ČEZ Jizerská 50 již klepe na dveře
Radek Juška pošesté dominoval na Jablonecké hale
Nejčtenější články
29.01.: MP Jablonec: Trenky v mrazu, alkohol v sauně i noční drama
28.01.: Radek Juška pošesté dominoval na Jablonecké hale
30.01.: Pralyžaři opět míří na zásadské závody postaru
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.