Únorový program akcí v jabloneckém Eurocentru
03.02.2019 15:51:53 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Únorový program jabloneckého Eurocentra nabízí koncerty, divadelní představení, přednášky, společenské akce i výstavy. K nejzajímavějším koncertům patří Radůza, Rose Melody Štěpána Růžičky, Carl Palmers, Salsa night a Asonance.
5. 2. (úterý), 9 hodin
NOVELA ZÁKONA O DANÍCH Z PŘÍJMŮ 2019
Přednáší Ing. Ivana Pilařová, auditor a DP. Tel.: 602 111 535, www.danevimjaknane.cz. Pořádá Commerce Base s.r.o.
12. 2. (úterý), 20 hodin
RADŮZA S KAPELOU
17. 2. (neděle), 14 hodin
ROSE MELODY ŠTĚPÁNA RŮŽIČKY
Swingové taneční odpoledne
19. 2. (úterý), 9 hodin
VÝKLADY, AKTUALITY A PŘÍKLADY Z OBLASTI DANÍ A ÚČTA
Přednáší Ing. Ivana Pilařová, auditor a DP. Tel.: 602 111 535, www.danevimjaknane.cz. Pořádá Commerce Base s.r.o.
21. 2. (čtvrtek), 20 hodin
CARL PALMER´S ELP LEGACY
Jediné české vystoupení v rámci krátkého evropského turné skupiny bubeníka slavných Emerson, Lake & Palmer a Asia
23. 2. (sobota), 20 hodin
SALSA NIGHT: 10th Anniversary
Ruben-Dance (Dominikánská rep.) a její hosté z Kuby, Brazílie a Kapverd, hudební skupina Chico Diaz y su Salsaborrr (Portoriko, Dominikánská rep., Kuba) a DJ Javier (Kolumbie)
28. 2. (čtvrtek), 20 hodin
ASONANCE
Koncert skupiny hrající skotské a irské písně
9. 3. (sobota), 20 hodin
WOHNOUT
Pořádá SUNDISK s.r.o.
Dále připravují:
21. 3. ŽALMAN & SPOL.
13. 4. SLAVNOSTI SVATÉHO PARIKA
14. 4. KOUZELNÁ ŠKOLKA: MICHAL JE KVÍTKO
26. 4. ŠKWOR: UNPLUGGED TOUR
14. 5. LACO DECZI & CELULA NEW YORK
Výstava:
Do 4. 3. / pracovní dny, 8-18 hodin
FOTIT MŮŽE KAŽDÝ
Společná výstava fotografií Fotoklubu Balvan, DDM Vikýř a Klubu handicapovaných.
Související články
Obrazem: Babí hop v Eurocentru 2019
Diskutujte s námi
Firmy v regionu Jablonec nad Nisou
Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Částečná uzavírka v jablonecké ulici Průmyslová
Do konce září potrvá částečná uzavírka v ulici Průmyslová (pozemek p. č. 2382/3), v místě výstavby nové výjezdové základny rychlé záchranné služby (naproti domům čp. 2768/59 a 2767/61). Uzavírka v ulici bude probíhat přibližně 5-6krát do měsíce, vždy dle aktuální potřeby stavebních prací. Jejím důvodem je manipulace jeřábu a provádění jeřábnických prací v rámci výstavby.
Semilské výstavy Živly se účastní 23 umělců
Letošní přehlídka výtvarného umění v Muzeu a Pojizerské galerii Semily je věnována tématu Živly a bylo k ní přizváno na 23 umělců nejen s vazbami na pojizerskou výtvarnou scénu. Jsou zde zastoupeni umělci ze Středních Čech, Prahy či dokonce z Ruska. Více podrobností na Našem Pojizeří
Nejnovější články
Drtivý závěr proti Slavii rozhodli Chramosta s Puškáčem
Výstavu Kolébka má i hrob můj otevřou v krajské knihovně
Beseda s Petrou Procházkovou v krajské knihovně
Atletický mítink Euroregionu Nisa se vydařil
V neděli do Jablonce přijedou fanoušci SK Slavia Praha
Nejčtenější články
16.05.: Prolínání aneb Smržovský jarmark ve Smržovce v roce 2025
17.05.: Řidička v Tanvaldě nedala přednost čtyřkolce
18.05.: Drtivý závěr proti Slavii rozhodli Chramosta s Puškáčem
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.