Účastníci e-aukce v Jablonci budou podepisovat smlouvy s dodavatelem
10.01.2014 15:13:50 | Autor: mh | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Od 15. ledna do 14. února budou v Jablonci nad Nisou účastníci elektronické aukce podepisovat smlouvy s novým dodavatelem energií. Do e-aukce, která se v jabloneckém Eurocentru on-line konala 11. prosince, vstoupilo 1300 odběrných míst, z nichž 80 % bylo z Jablonce nad Nisou.
E-aukce v Jablonci pomůže podle údajů organizátora aukce uspořit s novým dodavatelem v následujících dvou letech průměrně 26,19 % za plyn a 29,81 % za elektřinu.
Statutární město Jablonec nad Nisou s organizátorem e-aukce, společností A-tender, spolupracuje i nadále. „Pro podpisy smluv jsme organizátorům opět poskytli prostory v budově radnice," potvrzuje tajemník magistrátu Marek Řeháček. Jedná se o bývalou prodejnu bižuterie z boku radnice na straně k budově soudu.
V bývalých prostorách Galerie MY, kde od října do konce listopadu loňského roku bylo kontaktní místo pro e-aukci, v současné době probíhají stavební práce na rekonstrukci radničního vstupního parteru.
„Účastníci elektronické aukce od nás dostanou e-mailem výzvu k podpisu smlouvy, kde bude také napsáno, kdy a kde přesně mohou smlouvu s novým dodavatelem uzavřít," informuje Radek Drmota ze společnosti A-tender a dodává, že podpisy smluv budou opět zajišťovat pracovníci, se kterými se lidé setkali již při vstupu do e-aukce.
Otvírací hodiny:
Pondělí a středa 8.00 - 17.00
Úterý a čtvrtek 8.00 - 16.00
Pátek 8.00 - 14.00
Ve středu 15. 1. bude otevřeno až od 11 hodin.
Související články
E-aukce v Jablonci přinesla účastníkům úspory
Do e-aukce se v Jablonci přihlásilo 780 odběrných míst
Co potřebujete vědět o elektronické aukci energií v Jablonci
Diskutujte s námi
Firmy v regionu Jablonec nad Nisou
Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Oslavte exkurzí Evropský týden geoparků
Geopark UNESCO Český ráj srdečně zve na geologickou exkurzi Za drahými kameny na Kozákov. Koná se u příležitosti Evropského dne geoparků v neděli 8. června 2025 od 10 hodin, sraz je u Riegrovy chaty na Kozákově. Za drahými kameny i pískovcovým fenoménem vás vezme Jan Bubal.
V pátek 6. června se dříve uzavře kontaktní středisko magistrátu
V pátek 6. června se od 13:30 uzavře kontaktní středisko jabloneckého magistrátu v radnici na Mírovém náměstí. Stejně zkrácenou pracovní dobu bude mít také oddělení poplatků v radnici, do kterého se vchází z ulice Kamenná. Důvodem je přerušení dodávky elektřiny. Ve druhé magistrátní budově v ulici Komenského 8 je pro veřejnost zavřeno úplně, protože zde mají sanitární den.
Nejnovější články
Střípky městské policie: Záchrana pacientky a bitka kamarádů
Úspěch jabloneckých jazzmanů v zahraničí
V Jablonci připravují postupný plán oprav radnice
Natrhej si kytici lupiny, pomůžeš přírodě
Krajská nezaměstnanost v květnu na 4,8 %, více zájmu o digitální kurzy
Nejčtenější články
07.06.: Mladá řidička bourala v Bedřichově pod vlivem alkoholu
08.06.: Obrazem: Oslava osmdesátin jabloneckého fotbalu
07.06.: Sklář, kovářka a černý bižuterník. Kraj ocenil mistry tradičních řemesel
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.