U přehrady se opět poběží „do pohody“

23.04.2015 09:05:13 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

U přehrady se opět poběží „do pohody“

Poslední dubnovou sobotu se kolem Mšenské přehrady v Jablonci bude již popáté běhat do pohody. Další ročník závodu pro všechny sportovní nadšence od 2 do 100 let opět připravuje TRI-CLUB Jablonec. V pátek 24. 4. ráno je již přihlášeno 670 závodníků všech možných kategorií - na hlavní závod téměř polovina - 316 závodníků. Do dětských kategorií je přihlášeno zatím 239 dětí, v závodě Zkus klus 74 startujících a 21 štafet. Ceny  nejlepším bude předávat Pavla Rybová - Hamáčková. mistryně světa ve skoku o tyči.

Akce, kterou v loňském roce navštívilo téměř 800 závodníků, je vypsána ve všech kategoriích od malých dětiček, přes amatéry, opravdové závodníky až po aktivní seniory. Pro nejmenší je připraveno i několik atrakcí ve formě skákacích hradů a pro dospělé občerstvení nebo testování sportovní obuvi.

Start je naplánovaný na sobotu 25. dubna v 9 hodin na louku u přehrady proti sportovní hale. Přihlášky pro jednotlivé kategorie budou probíhat v hale sportovní haly. Tratě závodu pro nejmenší budou v okolí startu závodu, ale ostatní se vydají na trasu kolem I. přehrady. Příchozí si mohou poměřit síly na trati "Zkus klus"- 3,3 km, což je jeden okruh kolem přehrady. Závodníci v hlavní kategorii poběží 3 okruhy v celkové délce 10 km. Tento závod je i součástí celorepublikového seriálu Mizuno running cup a v Jablonci bude mít svůj 3. závod.

Neméně atraktivní bude i závod 3členných štafet, který bude součástí hlavního závodu. V něm poběží každý závodník jeden okruh a zúčastnit se mohou rodiny, sportovní oddíly, ale i firmy. Zvláště pro firmy to může být zajímavá forma propagace.

Takže pokud si občas jdete zaběhat nebo jste jinak sportovně aktivní, udělte si poslední dubnovou sobotu čas a pojďte si zaběhat do pohody. Jen je potřeba přihlásit se včas na webových stránkách pořadatele www.behjablonec.cz. Pro dětské kategorie je přihláška předem zdarma, což je novinka pro letošní rok.

Závod je zařazen do dvoudílného seriálu „O krále a královnu přehrady". Každý závodník, který se přihlásí do obou závodů (běh, plavání) je automaticky zařazen do tohoto seriálu. Při prezentaci plavání musí závodník nahlásit, že absolvuje oba závody. Více na http://okralejabloneckeprehrady.mypage.cz/

Plavecká část „Přes jabloneckou přehradu" je plánovaná na 8. srpna do stejných míst jako „Běh do pohody," zřejmě opět jako Český pohár dálkových plavců.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Sociální organizace v regionu dostanou pověření k poskytování služeb

Pro roky 2022 a 2023 musí mít sociální služby v regionu tzv. Pověření k poskytování služeb v obecném hospodářském zájmu (dále Pověření SGEI). Tento dokument upravuje práva a povinnosti kraje a organizací včetně financování. „Pověření SGEI je nutné vystavit všem sociálním službám zařazeným do Základní sítě sociálních služeb Libereckého kraje. Ta se nyní rozšiřuje o další tři subjekty - a to o turnovský FOKUS, Rodinu v centru a liberecké centrum pro seniory," uvedl Petr Tulpa, náměstek hejtmana pro resort sociálních věcí.

Další krok přiblížil stavbu nové stanice HZS Jilemnice

V pátek 26. listopadu 2021 podepsal starosta města Jilemnice David Hlaváč a ředitel Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje Jan Hadrbolec smlouvu o prodeji pozemku v Jilemnici, místní části Hrabačov. Pozemek je určen pro výstavbu nové stanice Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje v Jilemnici. Další informace


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Prosincové kulturní a společenské akce ve Smržovce
Pivní stezka představí legendární i skryté půvaby Lužických hor
Horská služba bude cvičit lavinové záchranáře v Bosně
Neoznačení chodci a cyklisté se vystavují velkému nebezpečí
V Jablonci vypraví unikátní mobilní očkovací tým

Nejčtenější články

01.12.: Dvě auta se srazila na sněhu v Bratříkově
03.12.: U Kauflandu v Turnovské ulici v Jablonci se rozsvítily semafory
01.12.: Youtubeři dobývají Liberecký kraj. Kluci z Prahy vyrazili do Krkonoš

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Vyrobíme pro şişli escort Vás webové stránky nebo eshop.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace