Tři otázky pro Václava Hudečka

26.09.2020 16:08:02 | Autor: Irena Malá Svatá | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Tři otázky pro Václava Hudečka

V rámci koncertu v Městském divadle Jablonec jsme oslovili jeho hlavního protagonistu, houslového virtuosa Václava Hudečka a položili mu tři otázky, související se současnou dobou covidovou.

V první řadě bych ráda věděla, jak vnímáte atmosféru v divadle a zpětnou vazbu od obecenstva, když jsme všichni orouškovaní?

Rozdíl já osobně nevnímám. Ale ty lidi obdivuji a lituji zároveň. Hlavně si jich ale vážím, jelikož jsou ochotni přijít i s rouškama. Vím, že mají mnozí různá zdravotní omezení a se zakrytou půlkou obličeje trpí, ale přesto přijdou. Já se na oplátku snažím, aby jejich zážitek byl co nejlepší. Oni si to zaslouží. Je to až dojemné.

V orchestru byl jeden z hudebníků v roušce a ostatní ne. Máte nějaká kritéria pro nošení?

To vůbec ne, já jsem si sice všiml, že je kolega v roušce, ale proč, to netuším. Vím jen, že má malé dítě, tak možná proto. Jinak jsme žádná nařízení ani omezení nikomu nedávali. Vše je na osobním zvážení a zodpovědnosti každého z nás. A já lidem věřím.

Jako vždy je tu dnes s vámi manželka Eva. Jak jste strávili jarní měsíce se všemi těmi vládními omezeními?

My jsme spolu pořád. A je to tak již od té doby, co jsme se vzali. Takže pro nás to byla vlastně jen taková delší dovolená. Navíc Eva stihla dopsat novou knížku, já jsem se naučil několik nových věcí a vytřídil jsem si archiv, takže jsme karanténou nijak netrpěli. Ale teď jsme rádi, že už je to za námi.

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 41 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

V divadle jsme prožili čtvero ročních období, může za to Hudeček

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Jilemnici začali se stavbou sněhové sochy hraběte Harracha

V Jilemnici začali se stavbou sněhové sochy hraběte HarrachaNa jilemnickém náměstí začala v pondělí 6. února vznikat sněhová socha. Tentokrát ale nikoli tradičního Krakonoše, ale protože rok 2023 je vyhlášen Národním památkovým ústavem rokem hraběcího rodu Harrachů, tak letos bude mít sněhová socha podobu hraběte Harracha. Socha má být hotová již ve středu 8. února. Více fotografií

Kraj pomáhá příspěvkovkám při zadávání veřejných zakázek

Vyhledat veřejné zakázky téměř všech příspěvkových organizací Libereckého kraje lze na profilu zadavatele. Nedávno se tam přidala i liberecká zoo, kterou kraj vloni převzal do své správy. Kraj svým příspěvkovým organizacím při administraci veřejných zakázek výrazně pomáhá. „Liberecký kraj i jeho příspěvkové organizace postupují při zadávání veřejných zakázek dle Směrnice Rady Libereckého kraje č. 1/2021 k zadávání veřejných zakázek. Směrnice určuje postupy zejména u menších veřejných zakázek, které jsou od 200 000 korun bez DPH uveřejňovány na profilu zadavatele. Na tomto místě je možné vyhledat i veřejné zakázky téměř všech 87 příspěvkových organizací, které kraj zřizuje. Jedná se o střední školy, domovy důchodců nebo muzea. Dodavatelé tak naleznou informace o veřejných zakázkách na jednom místě," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Nový jablonecký dopravce vrší jednu poruchu za druhou
V Tanvaldě zvou na představení Než přijde doktor
Mladá řidička přehlédla v Jablonci seniora na přechodu pro chodce
Obrazem: Sportovec roku Jablonecka 2022
Od 13. února uzavřou ve Svijanech most přes železniční trať

Nejčtenější články

07.02.: Hořelo opět v bývalé nádražní budově v Jablonci
08.02.: Hořel rodinný dům v Loužnici, zasahovalo osm jednotek hasičů
06.02.: Řidička pod vlivem alkoholu u Frýdštejna narazila do několika stromů

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace