Tři otázky pro Václava Hudečka
26.09.2020 16:08:02 | Autor: Irena Malá Svatá | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

V rámci koncertu v Městském divadle Jablonec jsme oslovili jeho hlavního protagonistu, houslového virtuosa Václava Hudečka a položili mu tři otázky, související se současnou dobou covidovou.
V první řadě bych ráda věděla, jak vnímáte atmosféru v divadle a zpětnou vazbu od obecenstva, když jsme všichni orouškovaní?
Rozdíl já osobně nevnímám. Ale ty lidi obdivuji a lituji zároveň. Hlavně si jich ale vážím, jelikož jsou ochotni přijít i s rouškama. Vím, že mají mnozí různá zdravotní omezení a se zakrytou půlkou obličeje trpí, ale přesto přijdou. Já se na oplátku snažím, aby jejich zážitek byl co nejlepší. Oni si to zaslouží. Je to až dojemné.
V orchestru byl jeden z hudebníků v roušce a ostatní ne. Máte nějaká kritéria pro nošení?
To vůbec ne, já jsem si sice všiml, že je kolega v roušce, ale proč, to netuším. Vím jen, že má malé dítě, tak možná proto. Jinak jsme žádná nařízení ani omezení nikomu nedávali. Vše je na osobním zvážení a zodpovědnosti každého z nás. A já lidem věřím.
Jako vždy je tu dnes s vámi manželka Eva. Jak jste strávili jarní měsíce se všemi těmi vládními omezeními?
My jsme spolu pořád. A je to tak již od té doby, co jsme se vzali. Takže pro nás to byla vlastně jen taková delší dovolená. Navíc Eva stihla dopsat novou knížku, já jsem se naučil několik nových věcí a vytřídil jsem si archiv, takže jsme karanténou nijak netrpěli. Ale teď jsme rádi, že už je to za námi.
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 41 fotek)
Související články
V divadle jsme prožili čtvero ročních období, může za to Hudeček
Diskutujte s námi
Firmy v regionu Jablonec nad Nisou
Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Den otevřených dveří na 30 vodárenských objektech
V sobotu 22. března 2025 můžete zažít výjimečný den otevřených dveří, otevře se pro vás 30 vodárenských objektů našeho regionu. Navštívit můžete čerpací stanici Dolánky, vodojem Károvsko, úpravnu vody v Nudvojovicích nebo turnovskou čistírnu odpadních vod. Další informace
NPL jde do finále. O titul se střetnou Performers s Raptory
Výjimečně vyrovnané partie přineslo semifinále Nejvyšší pojizerské ligy. Obě série o postup do finále soutěže rozhodovaly samostatné nájezdy, protože po dvou odehraných zápasech byl stav série nerozhodně 1:1. V nájezdové loterii dokázali Raptoři překonat Black Hawks a Perfomeři předčili Neřízené střely. Další informace
Nejnovější články
Studio Lhotský vyrobilo největšího skleněného kostlivce na světě
O medaile z mistrovství republiky veteránů se bojovalo v Jablonci
Krkonošské lesy jsou přírodní poklad a naše dědictví
Mladá řidička ladila v autě rádio a nedávala pozor
Obrazem: Maturitní ples Gymnázia Tanvald 2025
Nejčtenější články
18.03.: Střípky z Městské policie Jablonec: Alkohol v hlavní roli
20.03.: Obrazem: Maturitní ples Gymnázia Tanvald 2025
18.03.: V Liberci dojde k úplné uzavírce tunelu
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.