Travesti show v jabloneckém divadle ocenilo publikum vestoje

09.02.2022 17:13:03 | Autor: Irena Malá Svatá | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Travesti show v jabloneckém divadle ocenilo publikum vestoje

Dolores, Saša, Naira, Gina a Kathrin, respektive svérázné členky nejúspěšnější české travesti show současnosti, rozvlnily (a věřte, že nad použitým Y jsem dlouho přemýšlela) své boky před vyprodaným jabloneckým divadlem.

Zdravotní sestra Jiřinka přítomné seznámila s ´Nemocnicí na pokraji zkázy´, a to samozřejmě za pomoci svých kolegyň, ale i veleznámých písniček a všudypřítomných vtípků. Přestože já sama nejsem úplně fanynkou podobné zábavy, nemohu skupině upřít neuvěřitelné pohybové nasazení, špičkové kostýmy a styling celkově, stejně jako dokonalou scénu.

Jediné, co bych z jejich projevu dopilovala, jsou texty písní, aby se jim pusy neotvíraly jen tak nazdařbůh. Na druhou stranu je mi jasné, že o techniku playbacku tu jde až v poslední řadě. Naopak scénka ´Haliny Pavlovské´ byla doslova skvostem a nemohu upřít, že bych ji ráda viděla znovu.

Travesti představení Nemocnice na pokraji zkázy<br />Autor: Archiv Městského divadla Jablonec nad Nisou Každopádně se zaplněné divadlo bavilo od začátku do konce, spontánní ´řehot´ nebral konce a bylo vidět, že v publiku jsou ti, kteří dokáží travesti ocenit. Z mého pohledu se nemohu ubránit dojmu, že spojení (i když výborné) travesti show a divadla není příliš šťastné. Krásnému secesnímu stánku tahle zábava příliš nesedí a Techtle Mechtle nemají tolik prostoru, na který jsou na jiných místech zvyklí a kde mohou k divákovi být ještě blíž. Že jde ovšem o můj subjektivní pocit, potvrdilo publikum v závěru, kdy povstalo a tečkou večera se stal standing ovation.

Kdybyste ovšem chtěli vidět Travesti revue Techtle Mechtle a Kočky, čili pány Martina, Lukáše, Jirku, Nikolase a Sašu, na vlastní oči, zapátrejte v jarním programu Kina Tanvald, či v dalších kulturních domech a divadlech po celé České republice, a na podzim se na ně můžete opět těšit v jabloneckém divadle s novým programem.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Program Městského divadla Jablonec nad Nisou v únoru
Lov na losa v jabloneckém divadle

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 9 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Josefově Dole zvou na adventní setkání

Obec Josefův Důl, Huť Marie 1904, Infocentrum Josefův Důl zvou na adventní setkání - v neděli 3. prosince se uskuteční v areálu Huti Marie. V nabidce bude kromě občerstvení i adventní, vánoční zboží, drobné dárečky, kalendáře. Během akce vystoupí děti z místní ZŠ a MŠ.  Začátek advetního setkání je ve 14 hodin.

Utkání Jablonce s Teplicemi je kvůli sněhu odloženo

Nezpůsobilá hrací plocha při vydatném sněžení zapříčinila, že se utkání 17. kola Fortuna:Ligy na Střelnici mezi Jabloncem a Teplicemi neodehraje. O náhradním termínu se rozhodne později. Sněhová nadílka zasypala Střelnici také v týdnu před utkáním s Pardubicemi. „Vyhřívání hřiště je v provozu delší dobu, již před utkáním s Pardubicemi, ale největší komplikací před zápasem s Teplicemi je pokračující sněžení. Sníh tedy pomalu odtává, ale připadá další a další. Najet na hřiště s technikou nelze, protože horní vrstva je podmáčená," vysvětlil důvody odložení utkání mluvčí FK Jablonec Martin Bergman.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V souboji druhého se třetím uspěli maloskalští volejbalisté
Pomerančový mítink mladých atletických nadějí se vydařil
Dvě slunce Anety Langerové aneb Jak je krásné být milován
Na Smržovce pořádají výstavu Jaroslav Švihla - Pastely
Opilý řidič ujížděl od nehody a přitom třikrát boural

Nejčtenější články

04.12.: Opilý řidič ujížděl od nehody a přitom třikrát boural
03.12.: Smržovské kulturní a zábavné akce v prosinci
04.12.: Dvě slunce Anety Langerové aneb Jak je krásné být milován

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace