Travesti show v jabloneckém divadle ocenilo publikum vestoje

09.02.2022 17:13:03 | Autor: Irena Malá Svatá | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Travesti show v jabloneckém divadle ocenilo publikum vestoje

Dolores, Saša, Naira, Gina a Kathrin, respektive svérázné členky nejúspěšnější české travesti show současnosti, rozvlnily (a věřte, že nad použitým Y jsem dlouho přemýšlela) své boky před vyprodaným jabloneckým divadlem.

Zdravotní sestra Jiřinka přítomné seznámila s ´Nemocnicí na pokraji zkázy´, a to samozřejmě za pomoci svých kolegyň, ale i veleznámých písniček a všudypřítomných vtípků. Přestože já sama nejsem úplně fanynkou podobné zábavy, nemohu skupině upřít neuvěřitelné pohybové nasazení, špičkové kostýmy a styling celkově, stejně jako dokonalou scénu.

Jediné, co bych z jejich projevu dopilovala, jsou texty písní, aby se jim pusy neotvíraly jen tak nazdařbůh. Na druhou stranu je mi jasné, že o techniku playbacku tu jde až v poslední řadě. Naopak scénka ´Haliny Pavlovské´ byla doslova skvostem a nemohu upřít, že bych ji ráda viděla znovu.

Travesti představení Nemocnice na pokraji zkázy<br />Autor: Archiv Městského divadla Jablonec nad Nisou Každopádně se zaplněné divadlo bavilo od začátku do konce, spontánní ´řehot´ nebral konce a bylo vidět, že v publiku jsou ti, kteří dokáží travesti ocenit. Z mého pohledu se nemohu ubránit dojmu, že spojení (i když výborné) travesti show a divadla není příliš šťastné. Krásnému secesnímu stánku tahle zábava příliš nesedí a Techtle Mechtle nemají tolik prostoru, na který jsou na jiných místech zvyklí a kde mohou k divákovi být ještě blíž. Že jde ovšem o můj subjektivní pocit, potvrdilo publikum v závěru, kdy povstalo a tečkou večera se stal standing ovation.

Kdybyste ovšem chtěli vidět Travesti revue Techtle Mechtle a Kočky, čili pány Martina, Lukáše, Jirku, Nikolase a Sašu, na vlastní oči, zapátrejte v jarním programu Kina Tanvald, či v dalších kulturních domech a divadlech po celé České republice, a na podzim se na ně můžete opět těšit v jabloneckém divadle s novým programem.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Program Městského divadla Jablonec nad Nisou v únoru
Lov na losa v jabloneckém divadle

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 9 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Bělé oslaví 80 let klubu zápasem proti Slovanu Liberec

Klub SK Jívan Bělá oslaví 80 let od založení klubu v sobotu 15. června zápasem proti mistrům Slovanu Liberec. Přijet by měli například Nezmar, Štajner, Gebre Selassie, Janů, Holeňák, Obajdin či Hadaščok. Více podrobností

Dopravní opatření pro linky č. 109 a 131

Pokládka finální asfaltové vrstvy v ulici U Přehrady od pondělí 10. do neděle 16. června je důvodem nového dopravního opatření pro linky č. 109 a 131 (školní linka). Dokončovací práce rekonstrukce ulice U Přehrady, které provádí Krajská správa silnic LK, si vyžádají ještě další změny a omezení dopravy. Po stejnou dobu, tedy od 10. do 16. 6., bude také dočasně zrušená zastávka U Přehrady. Náhradní zastávka pro linky č. 109 a 131 bude v ulici Svatopluka Čecha u plaveckého bazénu. Linky budou jezdit po následující objízdné trase: U Přehrady - Svatopluka Čecha - Mánesova - Palackého, kde se napojují na standardní trasu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hudební nástroje v knihovně? Nová služba v Liberci!
Zvládli 39 pater za šest a půl minuty
V Libereckém kraji v květnu klesla nezaměstnanost na 4,0 %
V Městské galerii MY zahájí výstavu Petra Hartiga
Roubenky a pískovec – to je cyklojízda Dubským Švýcarskem

Nejčtenější články

13.06.: Fotbalisté Pěnčína získali krajský pohár
13.06.: Oslavy 105. výročí založení SK Zásada
13.06.: Na co se můžete těšit na Železnobrodském jarmarku 2024

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace