Studenti ukázali klauzurní práce rodičům
30.04.2011 12:43:35 | Autor: Jana Matěásková | Rubrika: Školství | Obce: Železný Brod
Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská v Železném Brodě pořádala během pátku 29. dubna tradiční třídní schůzky všech studijních oborů - výtvarné zpracování skla, produktový design a aplikovaná chemie. Při této příležitosti studenti vystavovali klauzurní práce.
Studenti předvedli svá díla, která nejprve navrhli v ateliéru a poté vytvořili ve svých dílnách, pod vedením svých pedagogů. Ti dohlíželi na správný technologický postup a mladým výtvarníkům pomohli i radou.
Ohodnocení těchto děl se částečně promítne žákům i na vysvědčeních.
Všechna díla studentů a také letošních maturantů budou k vidění pro širokou veřejnost, na již tradiční akci, kterou každý rok škola pořádá a tou je Letní výstava, která začíná vernisáží 30. června.
Diskutujte s námi
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 5 fotek)
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Sbírka Krabice od bot prodlužuje provoz sběrných míst do 14. prosince
Diakonie ČCE se rozhodla prodloužit sbírku vánočních dárků Krabice od bot do 14. prosince. Pro štědré dárce tak bude ještě necelý týden otevřeno 66 sběrných míst, jejichž přehled je k dispozici na webu sbírky krabiceodbot.cz. V jejím patnáctém ročníku se během dvou týdnů na přelomu listopadu a prosince podařilo vybrat už 58 000 dárků pro děti z rodin ohrožených chudobou, stále však chybí dárky pro 7 000 dětí. Více podrobností
Fúze českolipské a liberecké nemocnice nepotřebuje schválení
Jako bezproblémové hodnotí fúzi liberecké a českolipské nemocnice Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Ten v pondělí 8. propsince po posouzení transakce dospěl k závěru, že fúze nepodléhá povolení antimonopolního úřadu. Záměr fúze obou organizací, Krajské nemocnice Liberec, a. s. s Nemocnicí s poliklinikou Česká Lípa, a. s. ve kterých je Liberecký kraj majoritním vlastníkem, pokračuje bez problému dál. ÚOHS pravomocně v souladu se zákonem ukončil správní řízení v této záležitosti. Podle sdělení, které v dané věci vydal, totiž obě nemocnice nejsou samostatnými soutěžiteli, protože již době před realizací plánované fúze jsou kontrolovány Libereckým krajem.
Nejnovější články
Poděkovali zaměstnancům dopravců za služby pro cestující v roce 2025
Dvojnásobný držitel Magnesia Litera vydává svoji pátou knihu
Petr Hostinský a Pavel Herzog přivábí Vánoce do jabloneckého kostela
Co nového v jízdním řádu od prosince 2025?
Potravinová banka Libereckého kraje se opět dočká podpory
Nejčtenější články
15.12.: Petr Hostinský a Pavel Herzog přivábí Vánoce do jabloneckého kostela
14.12.: Smržovské akce v prosinci a lednu
14.12.: Harrachov hostí školení trenérů speciální olympiády
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.