Smržovské kulturní a zábavné akce v únoru

03.02.2024 20:22:25 | Autor: Paulina Havlasová | Rubrika: Kultura | Obce: Smržovka

Smržovské kulturní a zábavné akce v únoru

Přinášíme vám přehled akcí kulturního střediska a dalších organizací a spolků ve Smržovce a okolí v únoru 2024.

 

Na Smržovce otevřou výstavu Vzpomínky z cest čtvrtek 1. 2. - čtvrtek 29. 2.

Vzpomínky z cest
Výstava akvarelů a malby na hedvábí Ilony Abrahamové ve výstavní síni Zámečku. Vernisáž se koná ve čtvrtek 1. února od 17 hodin. Výstavu můžete zhlédnout během týdne od 8 hodin, v pondělí a středu do 16 hodin, v úterý a čtvrtek do 15 hodin, v pátek do 11.30 hodin (polední přestávka: po-pá 11.30 - 12.30 hodin) - před plánovanou návštěvou vám doporučujeme si telefonicky ověřit, zda jsme přítomny (tel.: 483 369 325, 727 806 195), o víkendu pouze v sobotu od 13 do 16 hodin. Podrobná pozvánka

úterý 6. 2.

Hospodský kvíz
Od 18 hodin v Parkhotelu. Chcete zažít víc než jen běžný pokec u piva? Hospodský kvíz nabízí všem skvělý zážitek na večer. Bude k tomu stačit tužka, papír a chuť postavit se nové výzvě. Co je potřeba udělat? Sestavit tým (2-8 hráčů), vymyslet pro něj originální název a přihlásit jej. Pak se už jen dostavit včas a nechat se provést večerem moderátorem. Startovné za jednoho hráče je 100 Kč. Všechny důležité informace naleznete na https://facebook.com/groups/kvizparkhotel/, kde se můžete zároveň i registrovat.

pondělí 12. 2.

Veřejné zasedání ZM
Od 16 hodin v zasedací místnosti městského úřadu.

sobota 17. 2.

Lyžníci 2024 - akce zrušena!
28. ročník akce od 12.45 hodin, Ski areál Kedr, Smržovka. Závodníci od 12 do 12.30 hodin prezence. Soutěžit se bude v již tradičních disciplínách: paraslalom, sjezd na dojezd a hup-skok-let. Od 17 hodin vyhlášení výsledků a taneční veselice s O.V.J. Dixie Liberec v sále Parkhotelu. V případě nepříznivých klimatických podmínek může dojít ke změně místa konání. Sledujte webové stránky města - www.smrzovka.cz.

úterý 20. 2.

Hospodský kvíz
Od 18 hodin v Parkhotelu.

středa 21. 2.

Dílna s Květou
Od 15 do 17 hodin v knihovně. Tentokrát si vyrobíme dřevěnou dekoraci - kytičku. Pro veřejnost bez omezení věku. Slavnostní vítání nových občánků Od 16 hodin v obřadní síni Zámečku.

pondělí 26. 2.

Důchodový dýchánek
Od 14 hodin v Zámečku.

Plánové akce v březnu:

Kotrmelec Jitky Smutné uvidíte na Smržovce pátek 8. 3.

Kotrmelec Jitky Smutné
od 18 hodin v Parkhotelu. Setkání Tomáše Bartáka - principála Hudebního divadla Hnedle vedle s herečkou a písničkářkou Jitkou Smutnou a kytaristou Milanem Kramarovičem v zábavném pořadu o životě a kotrmelcích, které pro nás život umí připravit. Vstupné: dospělí 100 Kč, senioři 80 Kč. Rezervace vstupenek na tel. č.: 483 369 325, 727 806 195 nebo e-mail: kulturni.stredisko@smrzovka.cz. Samostatná pozvánka

sobota 9. 3.

Dětský karneval s Divadlem Hnedle vedle Tomáše Bartáka
Od 15 hodin v Parkhotelu. Vstupné 40 Kč za osobu velkou i malou, v masce i bez. Děti od 0 do 10 let vstup pouze v doprovodu dospělé osoby veselý smajlík. Budeme rádi, pokud dorazí v maskách i rodiče dětí. Více informací na www.hnedlevedle.cz.

sobota 16. 3.

Jarní dílna pro ženy
Od 9 hodin v budově ZŠ, Komenského č. p. 964. Více informací příští měsíc. Více informací www.smrzovka.cz nebo 483 369 325.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Kotrmelec Jitky Smutné uvidíte na Smržovce
Na Smržovce otevřou výstavu Vzpomínky z cest

Diskutujte s námi

Ke stažení

Kotrmelec Jitky Smutné | Dětský karneval s Divadlem Hnedle vedle Tomáše Bartáka | Lyžníci | Vzpomínky z cest

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jeden a půl milionem podpoří Liberecký kraj vědomostní soutěže žáků

Částkou 1 605 000 korun podpořil v letošní roce Liberecký kraj konání vědomostních olympiád žáků základních a středních škol. Okresní a krajská kola se konají již od začátku roku. Další finanční prostředky na soutěže ve výši 630.000 korun čerpá kraj ze státního rozpočtu. „Organizaci vědomostních soutěží zajišťuje na základě příspěvku zřizovatele ve výši 1 200 000 korun Střední škola a Mateřská škola Na Bojišti, Liberec. Jedná se o krajská a okresní kola vědomostních soutěží a klání ve středoškolské odborné činnosti. Na organizaci okresních kol mimo Liberec se podílejí příspěvkové organizace obcí. Jedná se například o domy dětí a mládeže či střediska volného času," uvedl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti.

Kulturní aktivity v regionu letos podpoří kraj více než 2,5 milionem korun

Rozdělení dotačního programu nazvaného 7.1 Kulturní aktivity v Libereckém kraji pro rok 2024 odsouhlasilo na svém zasedání krajské zastupitelstvo. Žadatelé obdrží celkem 2.615.379 korun.„V letošním roce jsme měli původně v tomto dotačním programu dva miliony korun. Žadatelé připravili projekty ve dvojnásobné výši, proto jsme využili zbylých prostředků z nevyčerpané alokace minulých období a přidali jsme přes šest set tisíc, abychom mohli uspokojit více žadatelů," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jaké chystají investice v Harrachově v roce 2024?
Umění, design i řemeslo v jabloneckém muzeu
Hledá se nejlepší knihovna Libereckého kraje
Trojstrannou zahraniční spolupráci připomenou Slavnosti Trojzemí
Hořel dům v libereckém Starém Harcově. Hasiči zachránili dvě osoby

Nejčtenější články

21.04.: Tak co vlastně ten tým umí?
22.04.: Obrazem: Sto zvířat rozeznělo zaplněnou sokolovnu ve Sklenařicích
21.04.: Obrazem: Liberečtí stolní tenisté postoupili do semifinále extraligy

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace