FOTO: V Kině Jas proběhla slavnostní akademie tanvaldské sportovky

21.06.2022 12:38:50 | Autor: Jana Tůmová | Rubrika: Školství | Obce: Tanvald

FOTO: V Kině Jas proběhla slavnostní akademie tanvaldské sportovky

Po dvouleté proluce jsme si opět mohli společně užít slavnostní akademii naší školy v tanvaldském kině Jas Járy Cimrmana.

V dopoledních hodinách, kdy se akademie konala pro naši školu, jsme se snažili vychytat jak se říká mouchy, abychom odpoledne „vystřihli“ akademii pro rodiče a přátele naší školy. Na pódiu se střídaly vystoupení skvělých tanečnic a tanečníků, zpěváčků, herců, stínoherců, sportovců dokonce i pořádných bajkerů. 

Na plátně se střídaly projekce a videa ze sportovních kurzů, z družiny, rozlučková videa vycházejících ročníků. Jelikož jsme škola sportovní, tak se žáky snažíme přimět ke sportování a trochu je motivovat celoroční soutěží o nejlepšího sportovce školy. Slavnostní vyhlášení bylo součástí programu naší akademie, kdy nejlepší sportovci získali tričko s logem naší školy, medaile, krásné plakety, hrníčky a drobné dárky.

Dojemná rozloučení páťáků a deváťáků se všemi kantory mnohé přítomné dohnala k slzám. Závěrem bych ráda poděkovala všem účinkujícím, režisérům, střihačům videí, pedagogům, rodičům, zkrátka úplně všem, kteří přispěli svým zrnkem do mlýna a zasloužili se o hladký průběh naší slavnostní akademie. Ke konci školního roku není úplně jednoduché skloubit přípravu takovéto akce s výukou, školními výlety, exkurzemi a také už po pravdě chybí sil. Ale zvládli jsme to, a jsem ráda, že jsme po covidové pauze mohli navázat na společné akce naší školy, jakou akademie bezesporu je.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Kino Jas Járy Cimrmana Tanvald v červnu

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 201 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Aktuální srpnové uzavírky v Jablonci nad Nisou

Dvojice úplných uzavírek v okrajových částech Jablonce nad Nisou je plánovaná od 10. srpna. Obě se překlopí do září, zatímco jedna skonči v polovině měsíce, druhá je plánovaná až do jeho konce. Úplná uzavírka začne 10. srpna v ulici Sportovní, potrvá do 15. září a důvodem jsou výkopové práce pro přípojky. Ve druhém případě se úplně uzavře od 10. srpna ulice Dubová v Kokoníně, a to od ulice Rychnovská po Tyršovu stezku. Do konce září tu dělníci budou odstraňovat kanalizační výustí a rekonstruovat vodovod.

Kraj, města a instituce chtějí vybudovat v Liberci bioplynovou stanici

Návrh memoranda o chystaném vybudování bioplynové stanice v Liberci, které hodlá Liberecký kraj uzavřít s dalšími subjekty, schválili na svém zasedání krajští radní. Dalšími signatáři budou akciové společnosti MVV Energie CZ, Teplárna Liberec a Severočeské vodovody a kanalizace, dále pak statutární města Liberec a Jablonec nad Nisou. „Tímto memorandem sledujeme částečné naplnění cílů odpadového hospodářství v oblasti biologicky rozložitelných komunálních odpadů, a to právě jejich využitím v bioplynové stanici. Budeme usilovat o to, abychom my i naše příspěvkové a námi vlastněné organizace předávali své biologicky rozložitelné odpady do bioplynové stanice, a to nejpozději do zahájení zkušebního provozu," uvedl Václav Židek, radní pro resort životního prostředí a zemědělství.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

K tragické havárii motocyklisty došlo u Železného Brodu
Do nové sezony vstoupili i fotbalisté v I.B třídě
Kolem Liptákova. Cimrmanova cyklostezka přináší zábavu i poučení
Rychnov zahájil I.A třídu těsnou prohrou v Hejnicích
Povalil i FC Bayern: Ruda Gergel 70!

Nejčtenější články

08.08.: Jablonečtí sepsali petici proti stavbě v ulicích Sportovní a K Rybárně
07.08.: Obrazem: Křehká krása 2022
07.08.: Nečekaně vysoká porážka béčka Jablonce na úvod ČFL

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Prodej a půčovna paddleboardů

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace