Slavnostně ocenili nejlepší policisty z Jablonecka

29.10.2023 23:20:24 | Autor: Dagmar Sochorová | Rubrika: Krimi | Obce: Tanvald,Jablonecko

Slavnostně ocenili nejlepší policisty z Jablonecka

V Tanvaldě v zasedací místnosti místní radnice se ve čtvrtek 26. října u příležitosti 105. výročí vzniku samostatného československého státu uskutečnilo slavnostní oceňování nejlepších policistů.

Slavnostního shromáždění se zúčastnili ředitel Krajského ředitelství policie Libereckého kraje plk. Mgr. Libor Špráchal, ředitel Územního odboru Jablonec nad Nisou plk. Ing. Bc. Pavel Langr, starosta města Tanvald pan Mgr. Vladimír Vyhnálek, primátor města Jablonec nad Nisou pan Ing. Miloš Vele a další významní hosté.

Starostové obcí Janov nad Nisou, Bedřichov, Albrechtice v Jizerských horách, měst Desná, Rychnov u Jablonce nad Nisou, Smržovka, Tanvald, Železný Brod a primátor Jablonce nad Nisou při této příležitosti ocenili nejlepší policisty působící na jejich území. Vyjádřili jim tím své poděkování za odvedenou práci, která je přínosem k zajištění bezpečnosti v dané lokalitě.

Poté již následovalo předávání ocenění udělených policejním prezidentem generálmajorem Mgr. Martinem Vondráškem. Plukovník Libor Špráchal dvěma policistkám předal medaile Za věrnost III. stupně, které jim policejní prezident udělil za dlouhodobé a iniciativní dosahování velmi dobrých pracovních výsledků a déle jak 10 let trvání služebního poměru. Dále medaili Za věrnost II. stupně převzaly dvě policistky. Obě ji získaly za stejné zásluhy jako policistky oceněné před nimi, jen navíc za více jak 20 let ve služebním poměru. Čestnou medaili Policie České republiky za dlouhodobé a iniciativní dosahování velmi dobrých služebních výsledků a za trvalý přínos k budování a prosazování dobrého jména Policie České republiky obdrželi dva policisté. Vedoucí Obvodního oddělení v Jablonci nad Nisou nadporučík Bc. Ondřej Tuláček z rukou krajského ředitele převzal medaili Za zásluhy o bezpečnost, a to mimo jiného za svědomitý přístup při plnění povinností a předávání zkušeností služebně mladším kolegům. Policejní prezident ještě jednomu policistovi také udělil Plaketu České republiky.

Na závěr zazněly tóny české státní hymny. Akce se uskutečnila již tradičně u příležitosti státního svátku Dne vzniku samostatného československého státu.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 16 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Josefově Dole zvou na adventní setkání

Obec Josefův Důl, Huť Marie 1904, Infocentrum Josefův Důl zvou na adventní setkání - v neděli 3. prosince se uskuteční v areálu Huti Marie. V nabidce bude kromě občerstvení i adventní, vánoční zboží, drobné dárečky, kalendáře. Během akce vystoupí děti z místní ZŠ a MŠ.  Začátek advetního setkání je ve 14 hodin.

Utkání Jablonce s Teplicemi je kvůli sněhu odloženo

Nezpůsobilá hrací plocha při vydatném sněžení zapříčinila, že se utkání 17. kola Fortuna:Ligy na Střelnici mezi Jabloncem a Teplicemi neodehraje. O náhradním termínu se rozhodne později. Sněhová nadílka zasypala Střelnici také v týdnu před utkáním s Pardubicemi. „Vyhřívání hřiště je v provozu delší dobu, již před utkáním s Pardubicemi, ale největší komplikací před zápasem s Teplicemi je pokračující sněžení. Sníh tedy pomalu odtává, ale připadá další a další. Najet na hřiště s technikou nelze, protože horní vrstva je podmáčená," vysvětlil důvody odložení utkání mluvčí FK Jablonec Martin Bergman.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Charitativní Zumba maraton na Smržovce letos jubilejní a poslední
Jaké budou Vánoční řemeslnické trhy v Turnově 2023?
Cenu Ivana Dejmala převzala bioložka Anežka Bartošová
V Krkonoších byl smrtelně postřelen vlk s GPS obojkem
Krajská knihovna vydává básnickou znakoknihu

Nejčtenější články

05.12.: Pomerančový mítink mladých atletických nadějí se vydařil
06.12.: Střípky ze zahájení jabloneckého adventu
05.12.: V souboji druhého se třetím uspěli maloskalští volejbalisté

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace