S rodinou do Vesce 2024

18.05.2024 11:33:40 | Autor: Eva Hašek Dóšová | Rubrika: Volný čas | Obce: Liberecký kraj

S rodinou do Vesce 2024

Na celou neděli 19. května je připraven další ročník již tradiční akce S rodinou do Vesce 2024. Formou prezentací a zábavných her nabídne dětem smysluplné trávení volného času.

V libereckém Sportovním areálu Vesec bude nachystán program jak pro nejmenší děti, tak pro ty starší. Neuvěřitelné kousky na kole předvede v biketrailové exhibici Honza Sladký. V rozlehlém areálu se představí složky Integrovaného záchranného systému Libereckého kraje: hasiči předvedou ukázku zásahu u hořícího auta či vyprošťování z vozidla, na místě bude vozidlo Horské služby či služební koně a psi Policie ČR i Tým silniční bezpečnosti a BESIP. Návštěvníci mohou sledovat i ukázku zásahové jednotky Vězeňské služby ČR věznice Rýnovice a Liberec a nebude chybět ani jejich ukázka služební kynologie. Za dobrých letových podmínek se můžete proletět vrtulníkem NISA Air.

Ve 11.15 bude probíhat autogramiáda akrobatické lyžařky a šampionky Nikoly Matějcové Sudové, kteří jsou společně s youtuberem Stevem Wattsem patrony Běhu pro paměť národa 2024. Jsou připraveny různě dlouhé trasy a běhy pro děti i dospělé. V průběhu dne si děti i dospělí mohou vyzkoušet oblíbené i nové sporty pod odborným dohledem, představí se sportovní kluby, zájmové kroužky a volnočasové aktivity. Představí se mj. sportovní klub Trampolíny Patrman. Své umění předvedou taneční skupiny Takt Liberec a Maya, Skippies Liberec - Rope skipping nebo taneční škola Alta Dance a také DDM Větrník s vystoupením twirlingu a tanečního mixu.

Na místě bude i mnoho rukodělných dílen, soutěží pro děti, stánků se suvenýry či pestré občerstvení. Celodenní program začíná v 10 hodin dopoledne. Do areálu Vesec bude zdarma jezdit autobus (speciální linka č. 111) ze stanoviště č. 2 terminálu Fügnerova. Dnem provází moderátor Lukáš Váňa. Vstup zdarma!

Ke stažení

Plakát s programem S rodinou do Vesce 2024

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Bělé oslaví 80 let klubu zápasem proti Slovanu Liberec

Klub SK Jívan Bělá oslaví 80 let od založení klubu v sobotu 15. června zápasem proti mistrům Slovanu Liberec. Přijet by měli například Nezmar, Štajner, Gebre Selassie, Janů, Holeňák, Obajdin či Hadaščok. Více podrobností

Dopravní opatření pro linky č. 109 a 131

Pokládka finální asfaltové vrstvy v ulici U Přehrady od pondělí 10. do neděle 16. června je důvodem nového dopravního opatření pro linky č. 109 a 131 (školní linka). Dokončovací práce rekonstrukce ulice U Přehrady, které provádí Krajská správa silnic LK, si vyžádají ještě další změny a omezení dopravy. Po stejnou dobu, tedy od 10. do 16. 6., bude také dočasně zrušená zastávka U Přehrady. Náhradní zastávka pro linky č. 109 a 131 bude v ulici Svatopluka Čecha u plaveckého bazénu. Linky budou jezdit po následující objízdné trase: U Přehrady - Svatopluka Čecha - Mánesova - Palackého, kde se napojují na standardní trasu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kam za sportem a zábavou na Jablonecku o víkendu 21. až 23. června
Botanická zahrada oslaví Mezinárodní den tropů
Kraj pořídil svým organizacím dalších šestnáct elektromobilů
Pachatele přepadení v Železném Brodě zadrželi policisté po 15 minutách
Kozel začal výhrou

Nejčtenější články

20.06.: Hasiči zasahovali u požáru domu v Kořenově
20.06.: Řidička s motocyklem havarovala v Plavech
19.06.: Jablonecká nemocnice chce s inovacemi pokračovat

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace