S kamarády do přírody pro děti zdarma

24.06.2021 13:21:40 | Autor: red | Rubrika: Školství | Obce: Jablonec nad Nisou,Jablonecko

S kamarády do přírody pro děti zdarma

Středisko ekologické výchovy Český ráj a DDM Vikýř Jablonec pořádají Letní příměstský tábor S kamarády do přírody. Letní kempy budou v Jablonci realizovány formou příměstských táborů ve čtyřech týdenních termínech od 8 do 16 hodin. Konkrétně od 12. 7., 26. 7., 2. 8. a od 16. 8.

„Základna pro tábory bude ekocentrum Jablonec, které se nachází ve výstavním pavilonu Eurocentra. Tábor se jmenuje S kamarády do přírody, proto budeme co nejvíce venku, poznávat okolí našeho města, hrát si, tvořit, učit se a bádat v místní přírodě," říká Vendula Palátová z jabloneckého Ekocentra, které nově spadá právě pod DDM Vikýř.

Všechny důležité informace, včetně přihlášky, podmínek tábora a prohlášení o bezinfekčnosti je na webu www.sevceskyraj.cz.

„Důležitá info pro rodiče a neopakovatelná nabídka je, že jsou letos tyto tábory dotovány z MŠMT a proto děti jsou tak zcela zdarma," upozorňuje Palátová. Realizace Letních kempů byla podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Červnový program ve Vikýři

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 1 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Josefově Dole zvou na adventní setkání

Obec Josefův Důl, Huť Marie 1904, Infocentrum Josefův Důl zvou na adventní setkání - v neděli 3. prosince se uskuteční v areálu Huti Marie. V nabidce bude kromě občerstvení i adventní, vánoční zboží, drobné dárečky, kalendáře. Během akce vystoupí děti z místní ZŠ a MŠ.  Začátek advetního setkání je ve 14 hodin.

Utkání Jablonce s Teplicemi je kvůli sněhu odloženo

Nezpůsobilá hrací plocha při vydatném sněžení zapříčinila, že se utkání 17. kola Fortuna:Ligy na Střelnici mezi Jabloncem a Teplicemi neodehraje. O náhradním termínu se rozhodne později. Sněhová nadílka zasypala Střelnici také v týdnu před utkáním s Pardubicemi. „Vyhřívání hřiště je v provozu delší dobu, již před utkáním s Pardubicemi, ale největší komplikací před zápasem s Teplicemi je pokračující sněžení. Sníh tedy pomalu odtává, ale připadá další a další. Najet na hřiště s technikou nelze, protože horní vrstva je podmáčená," vysvětlil důvody odložení utkání mluvčí FK Jablonec Martin Bergman.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Již 26. ročník soutěže Zlatý erb o nejlepší webové stránky se blíží
Na konci roku skončí provoz Infopointu Ukrajina
Smržovské kulturní a zábavné akce v prosinci
Adventní a vánoční Valdštejn začíná
Hasiči opět odstraňovali spadané stromy

Nejčtenější články

01.12.: Obrazem: Tanvaldský pavouk 2023
01.12.: Semafory v Hasičské ulici v Jablonci zůstanou ještě týden
02.12.: Hasiči opět odstraňovali spadané stromy

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace