Řidička skončila s autem u Loužnice na střeše

04.09.2020 18:47:06 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Krimi | Obce: Loužnice,Železný Brod

Řidička skončila s autem u Loužnice na střeše

Mladá řidička dostala na mokré vozovce smyk a s vozidlem skončila na střeše. Stalo se tak v pondělí 31. srpna před devátou hodinou v katastru obce Loužnice. Řidička byla odvezena do jablonecké nemocnice. Předběžná výše způsobené škody činí částku 40 tisíc korun.

„Jednadvacetiletá řidička s vozidlem Peugeot 107 jela po silnici první třídy číslo deset ve směru od Loužnice do Železného Brodu, kde při průjezdu pravotočivé zatáčky dostala na mokrém povrchu vozovky smyk, zalekla se a začala prudce brzdit. Následně se s vozem roztočila, přejela vlevo mimo vozovku do příkopu, kde se převrátila na střechu," popsala nehodu tisková mluvčí Policie ČR Dagmar Sochorová.

Při této havárii mladá řidička utrpěla zranění, se kterým byla posádkou Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje převezena na ošetření do jablonecké nemocnice. „Charakter jejího zranění a doba léčení jsou předmětem probíhajícího šetření. Alkohol u ní policisté vyloučili provedenou dechovou zkouškou, která měla negativní výsledek. Veškeré okolnosti celé události i nadále šetří policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou," dodala Sochorová.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Pod vlivem alkoholu nezvládl řidič kruhový objezd v Jablonci
V Liberci se srazil autobus s osobákem, na místě pět zraněných
Dva cyklisté havarovali na Jablonecku pod vlivem alkoholu
Havaroval ve Velkých Hamrech pod vlivem alkoholu
Řidič v autě přehlédl na Smržovce cyklistu a narazil do něj

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 5 fotek)

 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Výročí konce 2. světové války tradičně připomenou i v Jablonci

Primátor města Jablonec nad Nisou zve na připomenutí 81. výročí konce 2. světové války, které se uskuteční ve čtvrtek 7. května od 10 hodin v Rýnovicích u památníku obětí 2. světové války.

Plánovaná uzavírka v Pasecké ulici

Od 1. května se úplně uzavře ulice Pasecká v úseku od ulice Podzimní po ulici Jitřní včetně křižovatky Pasecká - Jitřní. Důvodem uzavírky jsou stavební práce na rekonstrukci plynovodu a obnově kanalizace i vodovodů včetně přípojek. Uzavírka potrvá do konce července. Objízdná trasa povede obousměrně ulicemi Podzimní, Vysoká, Skelná, Slunečná a Jitřní.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Opravy a výkopové práce v Jablonci pokračují
Do jabloneckých školek je možné přihlásit i děti mladší tří let
Termíny očkování psů proti vzteklině v Jablonci jsou 26. a 27. května
MP Jablonec: Motocykl bez značky i nezletilý pod vlivem alkoholu
Krajští radní podpořili bezpečnost středních škol třemi miliony korun

Nejčtenější články

05.05.: Do Jablonce se vrátil Horváth
05.05.: Obrazem: 7. ročník Maloskalského půlmaratónu
05.05.: Stavbaři budou v ulicích Březová a Spojovací dva roky

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace