Řidič srazil autem chodce na přechodu v jablonecké ulici U Přehrady

21.11.2022 19:52:40 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Řidič srazil autem chodce na přechodu v jablonecké ulici U Přehrady

K dopravní nehodě došlo v neděli 20. listopadu před 19.30 v Jablonci nad Nisou v ulici U Přehrady. Řidič nedal přednost chodci na přechodu.

„Řidič s vozidlem Ford Mondeo jel ve směru do centra města, kdy za křižovatkou s ulicí Svatopluka Čecha nedal přednost 42letému chodci, který přecházel vozovku zleva po vyznačeném přechodu pro chodce a následně do tohoto chodce narazil," opsala nehodu tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

Při střetu s vozem utrpěl chodec zranění, jehož charakter a doba léčení je předmětem probíhajícího šetření. „Alkohol u řidiče i chodce policisté vyloučili provedenou dechovou zkouškou, která měla negativní výsledek. Věc i nadále šetří policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou," dodala policejní mluvčí.

Best Replica Watches www.topwatchshop.org  

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Řidička skončila s vozidlem u Železného Brodu na boku v příkopu
V Železném Brodě dostal řidič v zatáčce smyk
Teploty klesají a bude náledí, v Kořenově zablokoval silnici kamion
Seznam úseků v kraji, kde je od 16. listopadu povinná zimní výbava
Řidič v Josefově Dole skončil kvůli srně s autem v potoce
Řidič nezvládl v Rádle nájezd do zatáčky a havaroval

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Další havárie vodovodu omezí dopravu v jablonecké Pražské ulici

Ve čtvrtek 19. března přibližně v 7:30 začne v Jablonci nad Nisou společnost Severočeská servisní opravovat havárii vodovodních sítí v ulici Pražská (silnice II/287) před domem č. p. 112. Práce si vyžádají několik dní a omezí částečně jeden jízdní pruh. Po dobu oprav budou dopravu řídit semafory.

Individuálními dotacemi podpoří kraj projekty v oblasti životního prostředí

Liberecký kraj poskytne individuální dotace na pět projektů v celkové výši 1.550.000 korun. Podpora z rozpočtu odboru životního prostředí a zemědělství je určena například pro Geopark Ralsko, Globální geopark UNESCO Český ráj, Nadaci Ivana Dejmala pro ochranu přírody, Správu Krkonošského národního parku nebo organizaci Hnutí DUHA Šelmy. Projekty budou uskutečněny v období od ledna do listopadu roku 2026. „Individuálními dotacemi podpoříme aktivity, které přispívají k ochraně přírody, rozvoji šetrného turismu i environmentálnímu vzdělávání. Důležité je také zapojování veřejnosti a dětí do aktivit, které posilují vztah k přírodě a krajině našeho regionu," uvedl náměstek hejtmana pro životní prostředí a zemědělství Jiří Klápště.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Ukliďme Česko opět spojí dobrovolníky i v Jablonci nad Nisou
Ochotníci z Děčína přivezou Loupežnické koření
Body odevzdalo i béčko Jablonce
Strážníci měli napilno: rychlá jízda, zmatený muž i silně opilí lidé
V Jablonci obnovují plynárenskou síť, ovlivní i provoz MHD

Nejčtenější články

16.03.: Strážníci měli napilno: rychlá jízda, zmatený muž i silně opilí lidé
16.03.: V Jablonci obnovují plynárenskou síť, ovlivní i provoz MHD
15.03.: Samaritáni z Jablonce věnovali další body tonoucímu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace