Řidič při couvání v jablonecké ulici Raisova srazil chodkyni
06.11.2018 22:36:06 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

V ulici Raisova poblíž křižovatky s ulicí Táboritská v Jablonci nad Nisou v pondělí 5. listopadu po 13. hodině řidič při couvání srazil chodkyni, která se pohybovala ve vozovce, a ta následně utrpěla zranění.
„Řidič s vozidlem BMW couval, přičemž si kontroloval odstup od zaparkovaného vozidla. Ovšem přehlédl 79letou chodkyni, která se ve vozovce pohybovala mimo chodník, a do této s vozem narazil. Po tomto střetu seniorka upadla na vozovku, čímž utrpěla zranění s dobou léčení nad šest týdnů," sdělila tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.
Alkoholu policisté u řidiče i chodkyně vyloučili provedenými dechovými zkouškami, které měly negativní výsledky. Policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou, kteří i nadále veškeré okolnosti celé události šetří, již ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ublížení na zdraví z nedbalosti.
Související články
Řidič se na Smržovce nevěnoval řízení a narazil do stromu
Srážka vlaku s autem ve Čtveříně u Turnova si vyžádala lidský život
Při couvání naboural opilý řidič zaparkované vozidlo
Sedmnáctiletý řidič bez řidičáku boural na jablonecké křižovatce
Řidič náklaďáku v mlze přehlédl kruhový objezd a najel doprostřed
Diskutujte s námi
Firmy v regionu Jablonec nad Nisou
Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Den otevřených dveří na 30 vodárenských objektech
V sobotu 22. března 2025 můžete zažít výjimečný den otevřených dveří, otevře se pro vás 30 vodárenských objektů našeho regionu. Navštívit můžete čerpací stanici Dolánky, vodojem Károvsko, úpravnu vody v Nudvojovicích nebo turnovskou čistírnu odpadních vod. Další informace
NPL jde do finále. O titul se střetnou Performers s Raptory
Výjimečně vyrovnané partie přineslo semifinále Nejvyšší pojizerské ligy. Obě série o postup do finále soutěže rozhodovaly samostatné nájezdy, protože po dvou odehraných zápasech byl stav série nerozhodně 1:1. V nájezdové loterii dokázali Raptoři překonat Black Hawks a Perfomeři předčili Neřízené střely. Další informace
Nejnovější články
Obrazem : Maturitní ples Gymnázia Tanvald
Hlasujte ve druhé jablonecké gastro anketě
Tašky Panik pomohou zachránit lidské životy. Dostanou je i policisté
Do kraje přijelo loni více turistů. Vedou Češi, za nimi Němci a Poláci
Na hřišti u jablonecké přehrady bude opět korzárská loď
Nejčtenější články
17.03.: Na jablonecké křižovatce nedal přednost motocyklistovi
18.03.: Střípky z Městské policie Jablonec: Alkohol v hlavní roli
18.03.: V Liberci dojde k úplné uzavírce tunelu
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.