Řidič havaroval v Jablonci pod vlivem alkoholu

27.03.2024 22:42:05 | Autor: pjs | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Řidič havaroval v Jablonci pod vlivem alkoholu

Policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou v pondělí 25. března ve zkráceném přípravném řízení sdělili 28letému muži podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, kterého se dopustil 14. února letošního roku v Jablonci nad Nisou.

Tehdy večer v půl deváté jel s vozidlem Škoda Octavia po ulici Dlouhá ve směru od centra města, kde při odbočování vlevo v prostoru křižovatky s ulicí Lesní nezvládl řízení a narazil do zdi. Při tomto nárazu podezřelý utrpěl lehké zranění, se kterým byl převezen posádkou Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje na vyšetření do jablonecké nemocnice. Ovšem policisté provedenou dechovou zkouškou v jeho dechu naměřili hodnotu alkoholu 1,12 promile.

„Podezřelý se po provedeném poučení podrobil i lékařskému vyšetření, které bylo spojeno s odběrem krve. Následným rozborem bylo v jeho krvi zjištěno 1,35 promile alkoholu. Podezřelému tak nyní za spáchání uvedeného trestného činu hrozí trest odnětí svobody až na tři roky, a to vzhledem ke skutečnosti, že pod vlivem alkoholu způsobil dopravní nehodu," upřesnila tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Policie hledá svědky dopravní nehody v Jablonci
Motocyklista havaroval v Jablonci vlivem nepřiměřené rychlosti
Při otáčení v jablonecké křižovatce narazil do dopravní značky
Řidičům čím dál častěji vbíhá lesní zvěř pod kola aut
Na jablonecké křižovatce se srazila dvě auta

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 4 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jeden a půl milionem podpoří Liberecký kraj vědomostní soutěže žáků

Částkou 1 605 000 korun podpořil v letošní roce Liberecký kraj konání vědomostních olympiád žáků základních a středních škol. Okresní a krajská kola se konají již od začátku roku. Další finanční prostředky na soutěže ve výši 630.000 korun čerpá kraj ze státního rozpočtu. „Organizaci vědomostních soutěží zajišťuje na základě příspěvku zřizovatele ve výši 1 200 000 korun Střední škola a Mateřská škola Na Bojišti, Liberec. Jedná se o krajská a okresní kola vědomostních soutěží a klání ve středoškolské odborné činnosti. Na organizaci okresních kol mimo Liberec se podílejí příspěvkové organizace obcí. Jedná se například o domy dětí a mládeže či střediska volného času," uvedl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti.

Kulturní aktivity v regionu letos podpoří kraj více než 2,5 milionem korun

Rozdělení dotačního programu nazvaného 7.1 Kulturní aktivity v Libereckém kraji pro rok 2024 odsouhlasilo na svém zasedání krajské zastupitelstvo. Žadatelé obdrží celkem 2.615.379 korun.„V letošním roce jsme měli původně v tomto dotačním programu dva miliony korun. Žadatelé připravili projekty ve dvojnásobné výši, proto jsme využili zbylých prostředků z nevyčerpané alokace minulých období a přidali jsme přes šest set tisíc, abychom mohli uspokojit více žadatelů," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jaké chystají investice v Harrachově v roce 2024?
Umění, design i řemeslo v jabloneckém muzeu
Hledá se nejlepší knihovna Libereckého kraje
Trojstrannou zahraniční spolupráci připomenou Slavnosti Trojzemí
Hořel dům v libereckém Starém Harcově. Hasiči zachránili dvě osoby

Nejčtenější články

21.04.: Tak co vlastně ten tým umí?
22.04.: Obrazem: Sto zvířat rozeznělo zaplněnou sokolovnu ve Sklenařicích
21.04.: Obrazem: Liberečtí stolní tenisté postoupili do semifinále extraligy

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace