Řeznictví U Hrabánků - tak trochu jiné řeznictví?

21.07.2022 15:29:25 | Autor: Placená inzerce | Rubrika: Zprávy | Obce: Nová Ves nad Nisou,Lučany nad Nisou,Plavy,Smržovka,Tanvald,Jizerské hory,Harrachov,Liberecký kraj,Vratislavice nad Nisou,Jablonecko

Řeznictví U Hrabánků -  tak trochu jiné řeznictví?

Na Smržovce se v minulých dnech otevřelo nové řeznictví, které provozuje Jan Hrabánek. Místní po podobném obchodu dlouho volali a rodák ze Smržovky jejich volání vyslyšel. Obchod je na náměstí a kromě různých druhů masa a uzenin nabízí i nakládané a sušené maso. Nově rozšířil své služby také o rozvoz svého zboží po Smržovce a okolí.

Máte k oboru vztah?

Vztah k oboru mám samozřejmě obrovský. Jsem velikým milovníkem masa a různých úprav z něho. Nejradši mám grilování, ale i vaření mi není cizí. Vyučen jsem jako automechanik, ale od vychození učiliště jsem se začal pohybovat v gastronomii.

Co jste dělal, než jste si otevřel řeznictví?

Než se mi podařilo otevřít řeznictví, tak jsem dělal zahradnické práce pro město Smržovka a do toho jsem sušil maso a rozvíjel značku VysušTo. Začátek všeho byl ve Špindlerově Mlýně, kde jsem byl v zimě pracovně jako pomocný kuchař v restauraci. Tam se zrodila myšlenka sušit maso. Postupně mě to začalo bavit čím dál víc.

Řeznictví U Hrabánků na Smržovce<br />Autor: Archiv Řeznictví U Hrabánků Jak je v dnešní době těžké začít podnikat?

No, vůbec to není lehké. Hlavně když vyrábíte potravinu, nebo děláte s potravinou. Legislativa českých úřadů je dost nekompromisní a náročná. Možná pro to se lidé bojí podnikat. Já měl trošku stěstíčko, že jsem sehnal od města prostory z  bývalé cukrářské výrobny a město mi pomohlo prostory uvést do stavu provozu schopnosti. Za což jsem moc rád a děkuji.

Jaký sortiment vaše řeznictví nabízí a kdy máte otevřeno?

Nabízíme tak trochu všechno, syrové drůbeží, vepřové a Bio hovězí z farmy. Z uzenin od různých druhů klobás až po uzená žebra, bok, špek atd. Od mistra Drdy z Jirkova.

No, ale naším asi nejoblíbenějším sortimentem je marinované vakuované maso a naše sušené maso VysušTo.

Dále nabízíme různé speciality jako maso ve vlastní šťávě, vývary, dršťkovou polévku, gulášek, škvarky v sádle, trhané maso v chilli a králík na tymiánu a nově masové rolády Sous- Vide.

Také jsme schopni připravit třeba dárkový koš nebo balíček.

Řeznictví U Hrabánků na Smržovce<br />Autor: Archiv Řeznictví U Hrabánků Je něco, co byste zákazníkům doporučil?

Tak samozřejmě všechno, ale nejvíc asi to marinované vakuované maso. Je to opravdu super služba. Maso připravené na gril, nemusíte se vůbec o nic starat a jen to dáte na rozpálený gril.

Své zboží také rozvážíte, do jaké vzdálenosti od řeznictví a kolik si za službu lidi připlatí?

S rozvozem jsme začali začátkem června. Vozíme objednávky od minimální výše 350 Kč k tomu účtujeme 50 Kč za rozvoz. Při objednávce nad 500 Kč je rozvoz zdarma. Jezdíme po okolí, Smržovka, Lučany, Albrechtice, Nová Ves. Ale vše je na domluvě a rádi vyhovíme každému.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 5 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Světový den mokřadů slavíme i v Krkonoších

Rozsáhlé komplexy subalpínských mokřadů náleží mezi nejpozoruhodnější biotopy Krkonoš. Největší rašeliništní komplexy náhorní planiny východních a západních Krkonoš - Úpské rašeliniště a Pančavská louka - byly v roce 1993 zařazeny mezi nejvýznamnější mokřady světa v rámci tzv. Ramsarské úmluvy. Právě z iniciativy Ramsarské úmluvy (www.ramsar.org) se slaví 2. únor jako Světový den mokřadů. Další informace

Majetek kraje a jeho příspěvkovek ochrání pojišťovna Kooperativa

Krajští radní na jednání vybrali pojišťovnu, která bude pro Liberecký kraj a jeho 87 příspěvkových organizací od 1. dubna letošního roku spravovat pojištění majetku a odpovědnosti za škodu. Vítězná nabídková cena společnosti Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group za oba druhy pojištění činí 21 337 852 korun bez DPH za jeden rok plnění. Pojišťovací činnosti jsou od DPH ze zákona osvobozeny.  „Předmětem plnění veřejné zakázky je pojištění movitého a nemovitého majetku a pojištění odpovědnosti za škodu Libereckého kraje a příspěvkových organizací zřízených krajem," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Policie hledá řidiče, který na Smržovce porazil seniorku
Obrazem: Babí hop v Eurocentru 2023
Obrazem: Zásadská pralyže 2023
V Kokoníně hořelo osobní auto
Krajské halové přebory atletů měly rekordní účast

Nejčtenější články

03.02.: Přechod dopravy na Jablonecku zkomplikovalo počasí a elektronika
05.02.: Obrazem: Zásadská pralyže 2023
03.02.: Nový sníh a vítr v kraji porážely stromy a zapříčinily nehody

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace