Rarášci s Vrabčáky rozjařili divadlo

28.09.2022 07:04:38 | Autor: Irena Malá Svatá | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Rarášci s Vrabčáky rozjařili divadlo

Dětská hudební show, která je plná veselých písniček, nenásilných poučení pro malé příznivce a radostného pohybu, přilákala do Městského divadla Jablonec nad Nisou tolik zájemců, že jim po dlouhé době bylo malé přízemí kulturního stánku, a caparti tak spolu se svými rodiči sledovali odpolední zábavný program i z balkonů a lóží.

Aby taky ne, velmi chytlavé písničky, nazpívané Vildou Čokem a Nelou Boudovou, si děti ´střihly´ společně s průvodkyněmi show Kristýnkou a Míšou a rovněž se zpěváky z DPS Vrabčáci, kteří se na pódiu rozhodně neztratili.

Hudebně naučná show dokázala děti nejen rozezpívat, ale i roztančit a ukázat bezprostřednost, jakou disponují právě jenom ony. Kluci i holky z jeviště i hlediště zpívali, jezdili na koloběžce a učili se nosit helmu a chrániče, pečlivě sledovali, jak se správně čistí zoubky, a hlavně se po celou dobu náramně dobře bavili.

„V programu byla akce tak lišácky popsaná, že jsme s manželem nabyli dojmu, že tu uvidíme Viléma Čoka a Nelu Boudovou, z jejich nepřítomnosti jsme byli zpočátku trochu rozčarovaní. To ovšem trvalo tak dvě minuty. Obě naše děti ´se chytly´ hned, a tak jsme si nedělní odpoledne užili se vší parádou všichni čtyři," uvedla ve foyer Marta z Jablonce, která tam se svojí rodinou zvesela diskutovala o tom, jestli ráno budou mít doma rozcvičku s písní ´Sun krok, sun krok doprava´, která v programu zazněla. A takový závěr je vlastně tím nejlepším ohodnocením.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Program Městského divadla Jablonec nad Nisou v září

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jablonecká ulice Turistická na týden uzavřena

Od úterý 23. do pondělí 29. července bude ulice Turistická uzavřena, a to v úseku od ulice Jasná po ulici Pod Servisem. Důvodem uzavírky je oprava povrchu.

Cesta Obřím dolem bude v příštích dnech uzavřena

Modře značená cesta z Pece pod Sněžkou do Obřího sedla (ke Slezskému domu) bude po několik příštích dní pro veřejnost zcela uzavřena. Mostek přes Rudný potok u bývalé vodárny (Trkače) se v zimě vlivem sněhu hnul. Jeho opěrné zdi se staly nestabilními a je nezbytné je opravit. Oprava je plánována na období 22. až 24. července. Po tuto dobu nebude možné uvedenou cestu použít, protože inkriminované místo nelze bezpečně obejít. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Nádrže, aleje, úpravny vody. Česko-polská dohoda přináší výsledky
Africký mor prasat: kdo najde uhynulého kance, ať volá veterinu
Na autobusové nádraží v Jablonci po novém mostě
Oblastní galerie Liberec se loučí s litevskou výstavou
Papouška Kvida zachránili tanvaldští hasiči

Nejčtenější články

22.07.: Papouška Kvida zachránili tanvaldští hasiči
22.07.: Na autobusové nádraží v Jablonci po novém mostě
22.07.: Smržovské kulturní a zábavné akce v létě

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace