Rarášci s Vrabčáky rozjařili divadlo

28.09.2022 07:04:38 | Autor: Irena Malá Svatá | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Rarášci s Vrabčáky rozjařili divadlo

Dětská hudební show, která je plná veselých písniček, nenásilných poučení pro malé příznivce a radostného pohybu, přilákala do Městského divadla Jablonec nad Nisou tolik zájemců, že jim po dlouhé době bylo malé přízemí kulturního stánku, a caparti tak spolu se svými rodiči sledovali odpolední zábavný program i z balkonů a lóží.

Aby taky ne, velmi chytlavé písničky, nazpívané Vildou Čokem a Nelou Boudovou, si děti ´střihly´ společně s průvodkyněmi show Kristýnkou a Míšou a rovněž se zpěváky z DPS Vrabčáci, kteří se na pódiu rozhodně neztratili.

Hudebně naučná show dokázala děti nejen rozezpívat, ale i roztančit a ukázat bezprostřednost, jakou disponují právě jenom ony. Kluci i holky z jeviště i hlediště zpívali, jezdili na koloběžce a učili se nosit helmu a chrániče, pečlivě sledovali, jak se správně čistí zoubky, a hlavně se po celou dobu náramně dobře bavili.

„V programu byla akce tak lišácky popsaná, že jsme s manželem nabyli dojmu, že tu uvidíme Viléma Čoka a Nelu Boudovou, z jejich nepřítomnosti jsme byli zpočátku trochu rozčarovaní. To ovšem trvalo tak dvě minuty. Obě naše děti ´se chytly´ hned, a tak jsme si nedělní odpoledne užili se vší parádou všichni čtyři," uvedla ve foyer Marta z Jablonce, která tam se svojí rodinou zvesela diskutovala o tom, jestli ráno budou mít doma rozcvičku s písní ´Sun krok, sun krok doprava´, která v programu zazněla. A takový závěr je vlastně tím nejlepším ohodnocením.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Program Městského divadla Jablonec nad Nisou v září

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Josefově Dole zvou na adventní setkání

Obec Josefův Důl, Huť Marie 1904, Infocentrum Josefův Důl zvou na adventní setkání - v neděli 3. prosince se uskuteční v areálu Huti Marie. V nabidce bude kromě občerstvení i adventní, vánoční zboží, drobné dárečky, kalendáře. Během akce vystoupí děti z místní ZŠ a MŠ.  Začátek advetního setkání je ve 14 hodin.

Utkání Jablonce s Teplicemi je kvůli sněhu odloženo

Nezpůsobilá hrací plocha při vydatném sněžení zapříčinila, že se utkání 17. kola Fortuna:Ligy na Střelnici mezi Jabloncem a Teplicemi neodehraje. O náhradním termínu se rozhodne později. Sněhová nadílka zasypala Střelnici také v týdnu před utkáním s Pardubicemi. „Vyhřívání hřiště je v provozu delší dobu, již před utkáním s Pardubicemi, ale největší komplikací před zápasem s Teplicemi je pokračující sněžení. Sníh tedy pomalu odtává, ale připadá další a další. Najet na hřiště s technikou nelze, protože horní vrstva je podmáčená," vysvětlil důvody odložení utkání mluvčí FK Jablonec Martin Bergman.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Charitativní Zumba maraton na Smržovce letos jubilejní a poslední
Jaké budou Vánoční řemeslnické trhy v Turnově 2023?
Cenu Ivana Dejmala převzala bioložka Anežka Bartošová
V Krkonoších byl smrtelně postřelen vlk s GPS obojkem
Krajská knihovna vydává básnickou znakoknihu

Nejčtenější články

05.12.: Pomerančový mítink mladých atletických nadějí se vydařil
06.12.: Střípky ze zahájení jabloneckého adventu
05.12.: V souboji druhého se třetím uspěli maloskalští volejbalisté

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace