Provoz živnostenského úřadu v Jablonci je dočasně omezený
13.05.2025 20:49:56 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Magistrát města Jablonec nad Nisou informuje veřejnost, že ve dnech 15.- 16. května bude z provozních důvodů uzavřený živnostenský úřad (ŽÚ). Ten bude poté pracovat v galerii kontaktního střediska radnice, a to až do konce listopadu. Důvodem je oprava střechy magistrátní budovy v ulici Komenského 8.
Po úplné uzavírce bude ve dnech 19.-20. května provoz úřadu omezený. V nezbytných případech bude k dispozici jeden pracovník oddělení, který bude pouze přijímat neodkladná podání v kanceláři č. 006 ve zvýšeném přízemí jablonecké radnice. „Veřejnosti zároveň připomínáme, že podání vůči živnostenskému úřadu je možné provádět i elektronicky prostřednictvím Portálu živnostenského podnikání: https://www.rzp.cz/portal/cs/podani. Další možností je obrátit se na kterýkoli jiný živnostenský úřad, například v Liberci, Tanvaldu, Železném Brodě či Turnově," upozornila Jitka Prchalová, vedoucí ŽÚ.
Od 21. května bude jablonecký živnostenský úřad dočasně sídlit v prostorách vyvýšené galerie kontaktního střediska magistrátu v radnici se vstupem z Kamenné ulice, zároveň bude úřad využívat i kancelář č. 006 ve zvýšeném přízemí radnice. Tento provozní režim je předběžně plánovaný do konce listopadu 2025.
Diskutujte s námi
Firmy v regionu Jablonec nad Nisou
Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Filmová přehlídka a koncert v Turnově připomínají výročí konce války
Globální vojenský konflikt, který má na svědomí více než 62 milionů životů. Největší a nejvíce zničující válečné střetnutí v dějinách lidstva. To byla 2. světová válka. Letos si připomínáme 80 let od jejího konce. V úterý 27. května je na programu Kulturního centra Turnov další zajímavá vzpomínková akce. Nese název Konec dočasnosti, 35 let od odchodu sovětské armády z Turnova. Týká se sice jiné kapitoly našich dějin, ale je stejně důležité na ni nezapomenout. Více podrobností
Kraj opět podpořil hospodaření v lesích a myslivost
Liberecký kraj dlouhodobě podporuje hospodaření v lesích a od roku 2023 také myslivost. Letos rozdělí dohromady 3.107.197 korun. Celkem 18 dotací míří k zájemcům v rámci dotačního programu Podpora hospodaření v lesích (2.795.972 korun) a 11 dotací z programu Podpora myslivosti (311 225 korun). Rozhodli o tom na svém květnovém jednání krajští radní. „Lesnický fond Libereckého kraje patří k nejstarším peněžním fondům Libereckého kraje vůbec. Dlouhodobě vyhlašujeme program Podpora hospodaření v lesích, díky němuž chceme zejména podpořit opatření ke zlepšování stavu lesních porostů, ochránit lesy proti škůdcům pokládáním a asanací lapáků a ochranou porostů nátěrem repelenty. Chceme také podpořit rekonstrukce lesních cest a zabezpečit mladé lesní porosty, podporujeme také výstavbu nového oplocení," uvedl Jiří Klápště, náměstek pro životní prostředí a zemědělství.
Nejnovější články
Tragická nehoda uzavřela silnici mezi Rychnovem a Rádelským mlýnem
Plánované uzavírky v Jablonci nad Nisou na konci května
Třináctý díl Trdliště přivítá Helenu Čubovou
Obrazem: Koncert Smržováčku na Noci kostelů
Harrachov ožije ve dnech 23. až 25. května 2025 krásnými veterány!
Nejčtenější články
24.05.: Tragická nehoda uzavřela silnici mezi Rychnovem a Rádelským mlýnem
22.05.: Hořel rodinný dům v Jablonci, hasiči našli člověka bez známek života
22.05.: VIDEO: V Železném Brodě slavnostně otevřeli nový úsek cyklostezky
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.