Protest zemědělců v Jablonci se obešel bez incidentů

13.03.2024 22:53:44 | Autor: redakce | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou,Jablonecko

Protest zemědělců v Jablonci se obešel bez incidentů

V souvislosti s protestem zemědělců policisté se strážníky zvýšili dohled nad bezpečností a plynulostí silničního provozu v ulicích Jablonce nad Nisou. Nakonec ale nemuseli řešit jakékoliv protiprávní jednání ani narušení plynulosti silničního provozu.

„V souvislosti s dnešním protestem zemědělců v Jablonci nad Nisou jsme nemuseli řešit jakékoliv protiprávní jednání. Policisté a strážníci po celou dobu jeho konání především dohlíželi ve městě na bezpečnost a plynulost silničního provozu. Podařilo se jim také v rámci této služby zajistit klid a veřejný pořádek. Nasazení sil a prostředků v souvislosti s konáním uvedené ohlášené akce bylo naprosto adekvátní k nutnosti zajištění bezpečnosti ve městě, a to především s ohledem na bezpečnost a plynulost silničního provozu," sdělila tisková mluvčí Policie ČR Dagmar Sochorová.


Co předcházelo:

Minulý týden byla svolavatelem na středu 13. března ohlášena akce v podobě protestní jízdy zemědělské techniky po komunikacích ve městě Jablonec nad Nisou. Vzhledem k této skutečnosti a předpokládané účasti desítek kusů zemědělské techniky (traktorů) policie na tento den zvýší výkon služby na dohled ve frekventovaných místech a především křižovatkách, kterými budou protestující se svými stroji projíždět. V ulicích města budou dohled nad bezpečností a plynulostí provozu také provádět i městští strážníci. 

Během dopoledne i odpoledne protestující v rámci ohlášených jízd městem zcela jistě ovlivní plynulost silničního provozu, a to především například v prostoru i okolí těchto křižovatek: Podhorská, Chelčického, Pasecké náměstí
Palackého, U Přehrady
Palackého, Riegrova
Riegrova, Harrachovská
Harrachovská, Želivského, Ladova, Tovární, Rýnovická
Tovární, Liberecká
U Zeleného stromu, Pražská, 5. května, Revoluční
5. května, Lovecká, Mostecká, Tržní

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Česká vláda měla výjezdní zasedání v Jablonci

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Kulturní aktivity v regionu letos podpoří kraj více než 2,5 milionem korun

Rozdělení dotačního programu nazvaného 7.1 Kulturní aktivity v Libereckém kraji pro rok 2024 odsouhlasilo na svém zasedání krajské zastupitelstvo. Žadatelé obdrží celkem 2.615.379 korun.„V letošním roce jsme měli původně v tomto dotačním programu dva miliony korun. Žadatelé připravili projekty ve dvojnásobné výši, proto jsme využili zbylých prostředků z nevyčerpané alokace minulých období a přidali jsme přes šest set tisíc, abychom mohli uspokojit více žadatelů," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Rok české hudby podpoří kraj téměř osmi sty tisíci korun

Téměř osm set tisíc korun věnuje Liberecký kraj na podporu české hudby: Děje se tak prostřednictvím speciálně zaměřeného dotačního programu 7.11 Rok české hudby. Celkem si pořadatelé kulturních akcí z oblasti klasické hudby rozdělí 769 015 korun. „Liberecký kraj se připojil tímto dotačním programem k oslavám české hudby, které Rok české hudby přináší. Jsem ráda, že v kraji vznikají kvalitní hudební projekty, které si podporu zaslouží a přinesou posluchačům a divákům radost a krásný kulturní zážitek," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Trojstrannou zahraniční spolupráci připomenou Slavnosti Trojzemí
Hořel dům v libereckém Starém Harcově. Hasiči zachránili dvě osoby
Slavíme Den Země
Obrazem: Sto zvířat rozeznělo zaplněnou sokolovnu ve Sklenařicích
Jablonecké muzeum připravuje jarní bižuterní kurz

Nejčtenější články

21.04.: Tak co vlastně ten tým umí?
20.04.: Kraj vybral firmu, která provede rekonstrukci Lidových sadů
21.04.: Obrazem: Liberečtí stolní tenisté postoupili do semifinále extraligy

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace