Program Mateřského centra Jablíčko v únoru

04.02.2020 11:07:32 | Autor: redakce | Rubrika: Volný čas | Obce: Jablonec nad Nisou

Program Mateřského centra Jablíčko v únoru

Přinášíme vám program Mateřského centra Jablíčko v Jablonci nad Nisou v únoru 2020. Běžný provoz centra je pondělí až pátek od 9 do 12 hodin. V centru obvykle odpoledne probíhají kroužky, besedy, semináře a výtvarné dílny.

3. 2. - 28. 2. /každý všední den/ 9.00 - 12.00

HRAVÉ DOPOLEDNE
Hravé dopoledne v herně. Určeno pro děti od 3 měsíců s doprovodem.

4. 2. /úterý/ 10.00 - 14.00

POVÁNOČNÍ SWAP A DĚTSKÝ BAZÁREK*
SWAP je anglický výraz pro vzájemnou výměnu a v našem překladu: "Přinesu všechno, co se mi nehodí, a odnesu si samé parádní kousky". Vstup pro prodávající 100 Kč.

5. 2. /středa/ 11.00 - 13.00

DĚTSKÁ PSYCHOLOŽKA A VZTAHOVÝ PORADCE*
Máte problémy a nevíte si rady? Do poradny se vám nechce jít? Přijďte se poradit k nám. V rámci týdne manželství vhodné i pro páry.

10. 2. - 16. 2. NÁRODNÍ TÝDEN MANŽELSTVÍ 

11. 2. /úterý/ 10.00 - 12.00

JSOU PRO VÁS FINANCE SVÁREM VE VZTAHU?*
Potřebujete řešit cokoli kolem financí, dříve než dojde k jakékoliv krizi? Akce se týká především pro členy klubu Jablíčka. Na akci se hlaste předem.

12. 2. /středa/ 10.00 - 15.00

CHCETE UDĚLAT RADOST DÁRKEM Z LÁSKY?*
Přijďte projevit svou vděčnost své nejbližší milované osobě a věnujte čas a prostor k výrobě dárku nabitého láskou. Na akci se hlaste předem. Cena 350 Kč včetně materiálu.

13. 2. /čtvrtek/ 10.00 - 12.00

CHCETE PRACOVAT NA SVÉM VZTAHU?*
Jak na spokojený vztah z hlediska rodinného systému? Velkým přínosem pro Vás v této oblasti je František, který Vám s lehkostí ukáže funkčnost Vašeho systému. Cena 200 Kč.

14. 2. /pátek/ 18.00 - 20.00

ŘEŠÍTE NEŘEŠITELNÉ? *
Cítíte, že je čas na změnu a nevíte jak? Máte s partnerem těžkosti a může být Vaše volba lehkost ve Vašem vztahu? Můžete nyní uznat, že máte sílu na změnu k lepšímu? Jednotlivec 350 Kč a cena za pár 400 Kč. Možnost dlouhodobého individuálního programu.

17. 2. /pondělí/ 10.00 - 15.00

VALENTÝNSKÁ DÍLNA PRO NEJMENŠÍ*
Výtvarná dílnička pro nejmenší zaměřená na téma tohoto měsíce a to je láska.

18. 2. /úterý/ 10.00 - 11.30

ROZVÍJEJTE SVÉ DĚTI HRANÍM*
Dopřejete svým dětem během hraní rozvíjet své dovednosti a objevovat nové možnosti? Přijďte se dozvědět jak hraním vyplnit nejen volný čas a co všechno to vašim dětem může přinést?

24. 2. /pondělí/ 10.00 - 12.00

PRAKTICKÁ SEBEOBRANA PRO ŽENY*
Volné pokračování velmi přínosné teoretické části v oblasti sebeobrany. Přijďte si vyzkoušet základní techniky, které Vám pomohou ubránit se v krizové situaci. Sebou si přineste pohodlné oblečení k volnému pohybu. Cena 100 Kč.

25. 2. /úterý/ 10.00 -11.30

KOSMETIKA ROSE*
Povídání na téma co je nejlepší pro mou pleť, jak se mohu hýčkat? S příjemnou , milou a námi několika lety osvědčenou kosmetičkou Gábinou, která pro Vás má další bonusy pokud jste členy klubu Jablíčka.

26. 2. /středa/ 09.00 - 14.00

CHCETE ZKUSIT NĚCO NOVÉHO?
Dalsí naše novoroční novinka. Od února každou poslední středu v měsíci máte možnost vyzkoušet za dobrovolný příspěvek jiný úhel pohledu na Vaše problémy s metodou ACCESS BARS (ceny sezení se pohybují od 1500 Kč). Nutné telefonické objednání. Pokud Vás odrazuje plná herna dětí opak je pravdou a je to pro Vás tím největším přínosem.

29. 2. /sobota/ 15.00 - 17.00

KARNEVAL V JABLÍČKU*
Přijďte si s dětmi užít zábavné odpoledne plné her, hudby a soutěží, kde oceníme kreativitu Vašich masek. Moc se na Vás těší naše nová aktivní maminka Lenka a její dětičky. Lístky v prodeji od 20.1. - 14.2. 2020 neváhejte, místa jsou omezená.
Cena za lístek 45 Kč za dítě a 15 Kč za doprovod

* na tyto akce je nutné se hlásit předem na tel. 605 733 540 nebo info@centrumjablicko.cz

Jedná se především o jednorázové akce. Více o těchto akcích, zájmových kroužcích a stálém programu centra najdete na www.CENTRUMJABLICKO.cz.

 

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

HZS Libereckého kraje obdrží dotaci na nákup vysoušečů

Celkem 100 kondenzačních vysoušečů v hodnotě 1 500 000 korun má v plánu nakoupit Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje. Dotaci mu poskytne Liberecký kraj ze svého krizového fondu. „Hasiči využijí vysoušeče zejména v případech, kdy je nutné zlikvidovat následky mimořádných událostí na území Libereckého kraje, jakými jsou například povodně. Finanční prostředky na nákup vysoušečů jsme poskytli ze svého krizového fondu," uvedl hejtman Martin Půta. Kondenzační vysoušeče jsou potřeba na řešení následků živelných mimořádných událostí a z důvodu nedostatku odvlhčovacích zařízení v Libereckém kraji.

Zahájili již 12. ročník soutěže Dřevěná stavba roku

Nadace dřevo pro život zahájila přihlašování do prestižní oborové soutěže Dřevěná stavba roku. Už dvanáctým rokem představuje široké veřejnosti díla těch, kteří umí doslova kouzlit se dřevem a vytváří dřevěné stavby šetrné k přírodě. I letos je pro soutěžící připraveno 6 soutěžních kategorií, do kterých mohou přihlásit realizace nebo návrhy různých typů dřevěných staveb, jako jsou rodinné domy, sruby, konstrukce, dětská hřiště, rozhledny či dřevěné interiéry. Přihlašování do 12. ročníku soutěže Dřevěná stavba roku probíhá do 28. února 2022 na webových stránkách soutěže. Soutěžící, kteří se přihlásí do 31. ledna navíc získají 20% slevu z registračního poplatku. V březnu bude pro soutěžní díla hlasovat odborná porota i široká veřejnost. Na konci dubna pak proběhne slavnostní vyhlášeni letošních vítězů a jejich projektů.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kokonín bude mít cyklostezku
Kraj vyhlašuje soutěž Památka roku Libereckého kraje za rok 2021
Horská služba resucitovala lyžaře na běžecké trati u Štěpánky
FK Jablonec sahal proti Lokomotivu Moskva po vítězství
Vznik česko-německého inovačního centra podpoří Liberecký kraj

Nejčtenější články

21.01.: Na Jablonecku se objevil vlk
22.01.: Od pondělí 24. ledna se změní trasa některých jabloneckých autobusů
23.01.: Horská služba resucitovala lyžaře na běžecké trati u Štěpánky

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace