Pro zdravotně znevýhodněné je v Liberci komunitní centrum Tulipan

02.03.2020 17:36:51 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Liberecký kraj

Pro zdravotně znevýhodněné je v Liberci komunitní centrum Tulipan

Komunitní centrum Tulipan je místem určeném pro osoby se zdravotním znevýhodněním, kde mohou najít pomoc, podporu a prostor pro sdílení a hledání řešení svých problémů. Klientům nabízí celé spektrum aktivit, jako například dluhové a právní poradenství, služby sociálního pracovníka, psychologa, psychiatra, individuálního konzultanta a další.

„Nabízíme dále prostor pro trávení volného času - výtvarné kroužky, vzdělávací aktivity, motivační aktivity a další. Klienti Komunitního centra zde mají volný přístup na internet. V neposlední řadě se snažíme s klienty pracovat na jejich seberealizaci a to jak v osobním životě, tak směrem k trhu práce. Všechny aktivity jsou poskytovány zdarma. Do dnešní doby jsme poskytli podporu zhruba 400 klientům se zdravotním znevýhodněním," uvedla vedoucí Komunitního centra Tulipan v Liberci Petra Čuprová.

Komunitní centrum Tulipan se nachází v centru města Liberce, v ulici Kostelní, naproti kostelu Sv. Antonína. Nabízí příjemné prostředí k trávení volného času a možnost využití PC a internetu. „Byli bychom rádi, aby o možnosti využití Komunitního centra Tulipan byly osoby se zdravotním znevýhodněním dostatečně informovány, neboť díky provozu centra vidíme řadu pozitivních změn v jejich životě. Celkově Komunitní centrum přispívá k jejich sociálnímu začlenění a zvýšení kvality života," dodala Čuprová.

Ke stažení

Náborový leták Tulipan 2020

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Plánované aktuální uzavírky v Jablonci

Delší termín bude mít uzavírka v ulici Lesní, a to v části od železničního přejezdu po křižovatku s ulicí Lesní Stezka, včetně částečné uzavírky křižovatky. Termín úplné uzavírky je prodloužený do 31. října. Důvodem uzavírky je budování dešťové kanalizace včetně přípojek a rekonstrukce vozovky.

Oddělení obecné kriminality v Jablonci nad Nisou se dočasně stěhuje

V následujících dnech začne stavební rekonstrukce objektu Policie České republiky Územního odboru v Jablonci nad Nisou v ulici 28. října 10, ve kterém měli své zázemí kriminalisté z Oddělení obecné kriminality. Z tohoto důvodu budou kriminalisté Oddělení obecné kriminality dočasně po dobu trvání stavební rekonstrukce působit od 15. září 2022 v budově Policie České republiky Obvodního oddělení v Jablonci nad Nisou v ulici 5. května 60.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Tanvaldě zopakovala vítězství Volba pro město
V Jablonci získalo nejvíce hlasů hnutí ANO 2011 před ODS
V Železném Brodě zopakovalo výhru hnutí Za rozvoj města
První vítězství jabloneckého béčka v Břízkách
Pošesté pořádali Up Hill Run Dobrá Voda

Nejčtenější články

22.09.: Obrazem: Otevření samoobslužné školní restaurace v Tanvaldě
22.09.: Neslibujeme zázraky, ale zodpovědný přístup
23.09.: Začala oprava ulice Široké v Jablonci

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Prodej a půčovna paddleboardů

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace