Pro zdravotně znevýhodněné je v Liberci komunitní centrum Tulipan

02.03.2020 17:36:51 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Liberecký kraj

Pro zdravotně znevýhodněné je v Liberci komunitní centrum Tulipan

Komunitní centrum Tulipan je místem určeném pro osoby se zdravotním znevýhodněním, kde mohou najít pomoc, podporu a prostor pro sdílení a hledání řešení svých problémů. Klientům nabízí celé spektrum aktivit, jako například dluhové a právní poradenství, služby sociálního pracovníka, psychologa, psychiatra, individuálního konzultanta a další.

„Nabízíme dále prostor pro trávení volného času - výtvarné kroužky, vzdělávací aktivity, motivační aktivity a další. Klienti Komunitního centra zde mají volný přístup na internet. V neposlední řadě se snažíme s klienty pracovat na jejich seberealizaci a to jak v osobním životě, tak směrem k trhu práce. Všechny aktivity jsou poskytovány zdarma. Do dnešní doby jsme poskytli podporu zhruba 400 klientům se zdravotním znevýhodněním," uvedla vedoucí Komunitního centra Tulipan v Liberci Petra Čuprová.

Komunitní centrum Tulipan se nachází v centru města Liberce, v ulici Kostelní, naproti kostelu Sv. Antonína. Nabízí příjemné prostředí k trávení volného času a možnost využití PC a internetu. „Byli bychom rádi, aby o možnosti využití Komunitního centra Tulipan byly osoby se zdravotním znevýhodněním dostatečně informovány, neboť díky provozu centra vidíme řadu pozitivních změn v jejich životě. Celkově Komunitní centrum přispívá k jejich sociálnímu začlenění a zvýšení kvality života," dodala Čuprová.

Ke stažení

Náborový leták Tulipan 2020

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Fotovoltaiku na střeše mají mít krajský úřad i jablonecké gymnázium

Snižování energetické náročnosti budov a alternativní zdroje energie propojují environmentální přístup s ekonomickým. Proto Liberecký kraj plánuje vybudovat na střechách některých budov fotovoltaiky (FVE). Na srpnovém jednání krajští radní schválili vyhlášení výběrového řízení na výstavbu FVE na střeše budovy D Krajského úřadu Libereckého kraje a také na objektu Gymnázia Dr. Antona Randy v Jablonci nad Nisou.

Výkopy na Šumavě

Kvůli pokládce optické sítě začnou dělníci od 4. září připravovat výkopy na sídlišti Šumava. Kopat se bude v chodnících ulic Jitřní, Vysoká, Pasecká, Spojovací, Křišťálová, Švédská, Na Šumavě, Březová, v Jabloneckých Pasekách. Částečně budou uzavřené komunikace tam, kde nebude možné sítě položit protlakem. Úplné uzavírky budou pouze krátkodobé, práce potrvají do 15. října.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zahraniční štáb natáčí dokument o kynologovi Václavovi Vančurovi
V Tanvaldě se v září sportovalo
Výstavu o Novém Zélandu můžete navštívit na smržovském Zámečku
Světové filmové melodie omámily jablonecké divadlo
Týden knihoven 2023 s podtitulem Už jsme zpátky!

Nejčtenější články

25.09.: VIDEO: Ohlédnutí za Slavnostmi města Desná 2023
25.09.: Po devíti kolech Jablonec stále bez vítězství
24.09.: Město Jablonec bude pokračovat ve stavbě zázemí přehrady

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace