Aktuality strana 3631
Vítání léta - akce pro děti
20.06.2011 | Volný čas | Železný Brod
25. 6. od 14:00 Hrubá Horka | více
Rozhledny Jablonecka
20.06.2011 | Volný čas | Jablonec nad Nisou
30. ročník dálkového pochodu, prezentace v pátek 24. 6. od 17:30 ve Spolkovém domě JBC, v sobotu 25. 6. od 5:30 do 9:00.
Den integrovaného záchranného systému
20.06.2011 | Volný čas | Jablonec nad Nisou
28. 6. od 9:00 Horní náměstí a přehrada Mšeno | více
Hudba, hudební školy, hledání nových talentů
20.06.2011 | Volný čas | Jablonec nad Nisou
23. 6. od 17:00 Městská knihovna | více
Školní akademie ZŠ v Pasířské
20.06.2011 | Volný čas | Jablonec nad Nisou
27. 6. od 17:00 Eurocentrum | více
Woodstock nad Nisou
20.06.2011 | Kultura | Jablonec nad Nisou
25. 6. od 14:00 do 23:00 Letní scéna Eurocentra | více
Nalezeno článků: 40482, zobrazeno: 36301-36310
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Pravidelná práce strážníků v terénu má smysl
V pondělí 16. února vyrazili okrskáři z Proseče nad Nisou, Pasek a Šumavy i centra do terénu na společnou kontrolu. Zaměřili se také na vybydlený dům v prosečské ulici Vrcholová, odkud přicházely informace o větším počtu lidí bez domova. Trojice strážníků na místě objevila pětici osob bez domova. Všechny zkontrolovali a ověřili jejich totožnost. Při lustraci vyšlo najevo, že po jedné z žen pátrají policisté v celostátním měřítku. Okrskáři proto okamžitě kontaktovali Policii České republiky, která si hledanou ženu převzala k dalším úkonům. Běžná kontrola tak přinesla nečekaný výsledek a potvrdila, že pravidelná práce v terénu má smysl.
Drobné ťuknutí v garážích vyřešila rychlá domluva
Ve středu 11. února v 15:30 upozornil vedoucí ostrahy OC Central pan C. okrskáře Městské policie Jablonec nad Nisou pro centrum na dopravní nehodu v přízemí garáží obchodního domu. Podle jeho slov tam řidič bílého Renaultu nechtěně narazil do zaparkované černé škodovky a poté odjel zaparkovat do druhého patra. Při manévru poškodil u škodovky přední blinkr na straně řidiče. Okrskář kontaktoval majitele poškozeného vozu pana Š. Ten uvedl, že vzhledem k rozsahu a hodnotě škody nechce věc řešit přes pojišťovnu ani Policii ČR. Upřednostnil rychlou dohodu o náhradě škody. Společně se pak vydali k vozu Renault a počkali na jeho řidiče. Ten se k situaci bez okolků přiznal, omluvil se a s majitelem škodovky se domluvil na náhradě škody ve výši 1 500 korun. Celá událost tak skončila klidnou dohodou přímo na místě.
Nejnovější články
Město podpoří pokračování projektu MAP Jablonecko
Od března se bude vedení města setkávat s Jablonečany
Co nového v jízdním řádu od 1. března?
Nová medaile je propojení tradičního řemesla, umění a odpovědnosti
Knihy za korunu najdete v jabloneckém re-use centru
Nejčtenější články
25.02.: Co nového v jízdním řádu od 1. března?
24.02.: Světový rekord ve vrhu koulí nikdo nepřekonal již 49 let
25.02.: Knihy za korunu najdete v jabloneckém re-use centru
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.