Pořádáte v Jablonci tábory? Zaregistrujte se

05.02.2022 07:14:24 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Pořádáte v Jablonci tábory? Zaregistrujte se

Nejpozději do konce března se musí přihlásit k registraci subjekty, které budou v létě pořádat v Jablonci nad Nisou příměstské tábory. Pokud budou u města zaregistrovaní, mohou pak rodiče předškoláků a žáků 1. tříd čerpat městský příspěvek ve výši 130 korun na den a dítě, a to do maximální výše 650 korun.

Žadatelé o registraci musí splnit několik podmínek, teprve pak s nimi město uzavře smlouvu o poskytnutí příspěvku rodičům. „Zaregistrovaní poskytovatelé pak požadovanou úplatu za příměstský tábor rodičům o finanční příspěvek. Za každého předškoláka či žáka 1. třídy, který bude v pracovní dny využívat jejich službu, město poskytne 130 Kč za jeden pobytový den. Příspěvek na jedno dítě může být nevýše za pět pracovních dnů, tedy do maximální výše 650 Kč," říká Alena Purmová z oddělení školství jabloneckého magistrátu.

Zájemci o registraci musí svou žádost předložit na formuláři, který je ke stažení na webu města, a přiložit živnostenské oprávnění, platný výpis z rejstříku trestů aktuální ceník. Uzávěrka registrace je 31. března v poledne. Písemné přihlášky zasílejte v uzavřené obálce s označením Prázdniny 2022 na adresu: statutární město Jablonec nad Nisou, Ing. Alena Purmová, oddělení školství, Mírové náměstí 19, 466 01 Jablonec nad Nisou, nebo osobně doručte po předchozí telefonické domluvě.

Pro přijetí přihlášky je rozhodující datum a čas doručení na podatelnu magistrátu nebo oddělení školství. Bližší informace: Alena Purmová, tel. 483 357 315, e-mail: purmova@mestojablonec.cz nebo na www.mestojablonec.cz.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Město Jablonec vyplatí rodičům o 30 korun vyšší příspěvek

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Bělé oslaví 80 let klubu zápasem proti Slovanu Liberec

Klub SK Jívan Bělá oslaví 80 let od založení klubu v sobotu 15. června zápasem proti mistrům Slovanu Liberec. Přijet by měli například Nezmar, Štajner, Gebre Selassie, Janů, Holeňák, Obajdin či Hadaščok. Více podrobností

Dopravní opatření pro linky č. 109 a 131

Pokládka finální asfaltové vrstvy v ulici U Přehrady od pondělí 10. do neděle 16. června je důvodem nového dopravního opatření pro linky č. 109 a 131 (školní linka). Dokončovací práce rekonstrukce ulice U Přehrady, které provádí Krajská správa silnic LK, si vyžádají ještě další změny a omezení dopravy. Po stejnou dobu, tedy od 10. do 16. 6., bude také dočasně zrušená zastávka U Přehrady. Náhradní zastávka pro linky č. 109 a 131 bude v ulici Svatopluka Čecha u plaveckého bazénu. Linky budou jezdit po následující objízdné trase: U Přehrady - Svatopluka Čecha - Mánesova - Palackého, kde se napojují na standardní trasu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hudební nástroje v knihovně? Nová služba v Liberci!
Zvládli 39 pater za šest a půl minuty
V Libereckém kraji v květnu klesla nezaměstnanost na 4,0 %
V Městské galerii MY zahájí výstavu Petra Hartiga
Roubenky a pískovec – to je cyklojízda Dubským Švýcarskem

Nejčtenější články

13.06.: Fotbalisté Pěnčína získali krajský pohár
13.06.: Oslavy 105. výročí založení SK Zásada
13.06.: Na co se můžete těšit na Železnobrodském jarmarku 2024

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace