Policisté žádají o pomoc kvůli střetu auta s chodcem v Pasířské ulici

18.11.2021 17:01:15 | Autor: pjs | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Policisté žádají o pomoc kvůli střetu auta s chodcem v Pasířské ulici

Aktualizováno: Dopravní policisté z Jablonce nad Nisou vyšetřují střet osobního vozidla s chodcem v ulici Pasířská, blízko základní školy, ke kterému došlo ve středu 13. října. Žádají o pomoc i veřejnost a případné svědky.

„Ve středu 13. října, krátce před tři čtvrtě na osm, došlo v Jablonci nad Nisou v ulici Pasířská, nedaleko základní školy, ke střetu osobního automobilu a chodce. Dosud neustanovený řidič nedal přednost chodci na vyznačeném přechodu pro chodce, přičemž došlo ke kontaktu vozidla s osobou, který si vyžádal jedno lehké zranění. Řidič neznámého vozidla z místa dopravní nehody odjel, aniž by učinil veškerá opatření, která mu ukládá zákon," popsal nehodu tiskový mluvčí Policie ČR Vojtěch Robovský.

V této souvislosti žádá policie případné svědky dopravní nehody, aby se přihlásili prostřednictvím bezplatné linky 158, na telefonním čísle 974 474 254 či 974 466 250 nebo přímo na služebně Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou. „Veškeré takto získané informace mohou dopravním policistům výrazným způsobem dopomoci k objasnění okolností a příčin vzniku nehodového děje. Děkujeme za spolupráci," dodal Robovský.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Policie hledá svědky dopravní nehody v Jablonci
Srážka dvou aut uzavřela silnici z Brodu na Tanvald
V jablonecké ulici Dr. Randy se střetla dvě auta
Policie hledá svědky dopravní nehody ve Vratislavicích
Policie hledá řidičku i svědky nehody na jablonecké křižovatce
Policie hledá řidiče, který havaroval s vozidlem BMW v ulici Větrná

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jablonec uzavře strategii MA21

Statutární město Jablonec nad Nisou podepíše Deklaraci k podpoře udržitelného rozvoje prostřednictvím místní Agendy 21. V procesu byl postupně schválený odpovědný politik, kterým je náměstkyně pro životní prostředí a strategii Lenka Opočenská, koordinátor, skupiny, nyní následuje deklarace. Postup při zavádění MA21 jako metody kvality je striktně definovaný kritérii a ukazateli schválenými pracovní skupinou MA21 při Radě vlády pro udržitelný rozvoj v dokumentu Kritéria MA21 a Pravidla hodnocení. „Během termínu realizace se zavazujeme dosáhnout úrovně kategorie D, a to dle předpokladu do září 2023, a následně kategorie C. Za tuto dobu musíme splnit 11 kritérií," vysvětlila náměstkyně Opočenská.

Od 3. dubna budou pokračovat práce na silnici z Výpřeže do Světlé

Od 3. dubna 2023 budou po zimní pauze pokračovat stavební práce na silnici vedoucí z Výpřeže do Světlé pod Ještědem. Rekonstrukce úseku bude pokračovat s částečným omezením provozu, a to až do 30. června letošního roku. Na místě nebudou primárně řídit dopravu semafory, ale řidiči se budou orientovat zejména díky svislému dopravnímu značení. Světelné signalizační zařízení použijí stavaři pouze výjimečně v místě některých zatáček, a to po ukončení prací ve dne. Poslední fází bude pokládání asfaltu, vytváření krajnic a dopravního značení, a to od 1. do 16. července letošního roku. V té době bude silnice zcela uzavřena.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Na ledovce narazil v Jablonci s autem do sloupu veřejného osvětlení
Volejbalisté Malé Skály končí ve 2. lize čtvrtí
Na Rampu zavítá Vasilův rubáš
Jan Spálený a ASPM vystoupí v Klubu Na Rampě
Botanická zahrada pomůže studentům Technické univerzity v praxi

Nejčtenější články

28.03.: Vandalové zničili kamenný pomník u rozhledny Štěpánka
27.03.: Kvůli spadlému stromu byla uzavřena silnice ze Smržovky do Tanvaldu
28.03.: V Železném Brodě se srazila dvě auta

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace