Policisté chytili zloděje, kteří v srpnu v Albrechticích vykrádali chaty

06.09.2011 12:52:30 | Autor: red | Rubrika: Krimi | Obce: Albrechtice v Jizerských horách,Jizerské hory,Jablonecko

Policisté chytili zloděje, kteří v srpnu v Albrechticích vykrádali chaty

Jabloneckým policistům se podařilo odhalit zloděje, kteří v polovině měsíce srpna vykradli tři rekreační chalupy v Albrechticích v Jizerských horách na Mariánské hoře.

Policistům pomohl rozbor zajištěných stop a správné typování pachatelů.

"Nyní můžeme říci, že vloupání, při kterém se ztratily starožitné vláčky, motocykl, pracovní nástroje určené k úpravě budov, potraviny, alkohol a další věci, má na svědomí dvojice mužů. Jedná se o teprve osmnáctiletého letého muže z Albrechtic v Jizerských horách a sedmadvacetiletého muže z Josefova Dolu," uvedla tisková mluvčí jablonecké policie Ludmila Knopová.

Muži se dopustili krádeže, porušování domovní svobody, maření výkonu úředního rozhodnutí a ohrožení pod vlivem návykové látky. Za tento souhrn trestných činů jim hrozí až pět let za mřížemi.

„Na pachatele byl podán podnět na vzetí do vazby," dodala mluvčí.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Město Jablonec dá dvacet tisíc pro Zdravotní klauny

Jablonec nad Nisou uvolní ze svého rozpočtu peněžitý dar ve výši 20 000 korun pro organizaci Zdravotní klaun, o.p.s., na podporu realizace zdravotních klauniád pro děti hospitalizované v Nemocnici Jablonec nad Nisou. „Zdravotní klauni dokáží dětem i jejich rodinám alespoň na chvíli ulevit od stresu a obav, které hospitalizace přináší. Jejich práce má skutečný lidský rozměr a pozitivní dopad na psychiku malých pacientů. Proto považuji za důležité, aby město tuto činnost podpořilo," řekla jablonecká náměstkyně pro oblast humanitní Jana Hamplová.

Linka 112 slaví 22. výročí

Dne 11. 2. slaví tísňová linka 112 své výročí. Za 22 let provozu bylo v ČR přijato přes 64 milionů hovorů. V Libereckém kraji operátoři jen v roce 2025 na lince 112 odbavili více než 86 tisíc hovorů - průměrně 236 denně.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

K čelnímu střetu dvou aut došlo na Smržovce, jeden z řidičů zemřel
Eva Adamczyková zkompletovala svou olympijskou sbírku!
Pokračují rekonstrukce silnic a mostů. Kraj soutěží další zakázky
Bezpečnost u škol je v centru pozornosti
Komunitní dary podpoří sousedské akce i iniciativy občanů

Nejčtenější články

11.02.: Nalezenou peněženku s platební kartou neváhal zloděj v Brodě použít
11.02.: Víkend s MP: rychlá jízda, otevřené dveře i nečekaný nákup
12.02.: Pokračují rekonstrukce silnic a mostů. Kraj soutěží další zakázky

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace