Policie žádá o pomoc při pátrání po bombovém vyděrači v OC Forum
10.04.2019 12:12:29 | Autor: pjs | Rubrika: Krimi | Obce: Liberecký kraj

Liberečtí policisté žádají o spolupráci při pátrání po pachateli, který v pondělí 8. dubna 2019 v 9.10 anonymně oznámil na linku 158 uložení výbušniny v obchodním centru Forum. Obrací se proto na veřejnost s žádostí o pomoc.
Nevšimli jste si podezřelého chování či osob v blízkosti telefonní budky? Můžete být policii velmi nápomocni. „Prostřednictvím bezplatné linky 158 přijmeme jakékoli informace související s pohybem podezřelé osoby, která učinila oznámení o uložení nástražného výbušného systému, 8. dubna v čase 9.05 až 9.15, či k osobám pohybujícím se v daný čas kolem telefonní budky či v její blízkosti. Zároveň žádáme spoluobčany, kteří se v tuto dobu pohybovali u tramvajových zastávek či jen procházeli kolem telefonních budek, nebo snad spatřili osobu, jejíž svědectví by mohlo kriminalistům pomoci s objasněním tohoto skutku, aby se policistům ozvali také," sdělil tiskový mluvčí Policie ČR Vojtěch Robovský.
Jakékoli informace by mohly policistům výrazným způsobem dopomoci k objasnění případu. Fotografie místa a telefonní budky, ze které bylo na linku 158 anonymem oznámeno uložení výbušniny, můžete shlédnout pod tímto textem. Podrobnosti k samotnému pondělnímu zásahu.
Náhled fotogalerie
Související články
Kvůli nahlášení bomby evakuovali OC Forum v Liberci
Požár elektroinstalace zapříčinil evakuaci OC Forum v Liberci
Kvůli oxidu uhelnatému byl evakuován rodinný dům v Jablonci
Policie bombu nenašla, provoz jablonecké radnice už je obnoven
Kriminalisté objasnili případ tikající tašky. Tři mladí lidé už jsou obviněni
Diskutujte s námi
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Částečná uzavírka v jablonecké ulici Průmyslová
Do konce září potrvá částečná uzavírka v ulici Průmyslová (pozemek p. č. 2382/3), v místě výstavby nové výjezdové základny rychlé záchranné služby (naproti domům čp. 2768/59 a 2767/61). Uzavírka v ulici bude probíhat přibližně 5-6krát do měsíce, vždy dle aktuální potřeby stavebních prací. Jejím důvodem je manipulace jeřábu a provádění jeřábnických prací v rámci výstavby.
Semilské výstavy Živly se účastní 23 umělců
Letošní přehlídka výtvarného umění v Muzeu a Pojizerské galerii Semily je věnována tématu Živly a bylo k ní přizváno na 23 umělců nejen s vazbami na pojizerskou výtvarnou scénu. Jsou zde zastoupeni umělci ze Středních Čech, Prahy či dokonce z Ruska. Více podrobností na Našem Pojizeří
Nejnovější články
Dočasné dopravní omezení na jabloneckých komunikacích
Jablonec nad Nisou ožije čtyřnásobnou dávkou kultury a zážitků
Festival Karolíny Světlé se koná 24. května
K odhalování prohřešků řidičů využili policisté služební autobus
Cílem spolupráce města a školy je příprava budoucích strážníků
Nejčtenější články
18.05.: Drtivý závěr proti Slavii rozhodli Chramosta s Puškáčem
20.05.: FOTO: Velké Hamry vybojovaly důležitou domácí výhru
19.05.: Jablonečtí hasiči Zdeněk Vrána a Vojtěch Prášil opět zlatí v Německu
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.