Policie hledá svědky nehody v Tanvaldě, při které zemřel řidič

06.10.2022 20:58:06 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Krimi | Obce: Tanvald

Policie hledá svědky nehody v Tanvaldě, při které zemřel řidič

Ve středu 5. října odpoledne kriminalisté šetřili v Tanvaldě dopravní nehodu, při které na místě zemřel řidič vozidla. Kvůli objasnění nehody hledají svědky a žádají, aby se přihlásili na linku 158 nebo jakékoliv policejní služebně.

Ve středu odpoledne pět minut před 16. hodinou policisté na lince 158 přijali oznámení o nálezu vozidla Subaru Outback v korytě řeky Kamenice v Tanvaldě u prodejny Billa. „Provedeným ohledáním vozidla byl uvnitř havarovaného vozu nalezen 90letý řidič již bez známek života. Mrtvý muž byl na místě řidiče připoután bezpečnostním pásem. Dále kriminalisté zjistili, že místo spolujezdce nejeví žádné známky toho, že by ho kdokoliv v době dopravní nehody použil. K určení příčiny smrti řidiče byla nařízena soudní pitva. Osobní motorové vozidlo kriminalisté zajistili pro znalecké zkoumání a případné vyloučení technické závady. Veškeré okolnosti celé tragické události i nadále velmi intenzivně šetří kriminalisté z Oddělení obecné kriminality v Jablonci nad Nisou," sdělila tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

 Kriminalisté ovšem dosud neznají dobu, kdy řidič z parkovací plochy u prodejny BILLA do koryta řeky Kamenice sjel a jakým způsobem. Zjistili pouze to, že z parkoviště projel živým plotem až do řeky, kde se vůz přetočil na střechu.

Z těchto důvodů nyní žádají případné svědky, kteří mají jakékoliv informace k průběhu uvedené dopravní nehody a času, kdy k ní mohlo dojít, aby se přihlásili se svým svědectvím policistům na kterékoliv služebně nebo telefonicky na bezplatné lince 158.

Upozornění:

„Současně s touto výzvou upozorňujeme občany, že již kriminalistům známa osoba, šíří nepravdivé informace k průběhu uvedené dopravní nehody, ve kterých veřejnosti na sociální síti sděluje detaily o tom, že řidič z místa utekl a na místě zůstal mrtvý spolujezdec. Tato osoba je již kriminalisty předvolána k výslechu, aby se vyjádřila k důvodům, které ji k tomu vedly," upozornila Dagmar Sochorová.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Řidička auta se na jablonecké křižovatce srazila s další řidičkou
Řidička přejela na Smržovce do protisměru
Řidička nezvládla projet zatáčku pod Dolní Černou Studnicí
Mezi Železným Brodem a Semilami vykolejil vlak
Řidič nedal na jablonecké křižovatce při odbočování přednost
S více jak třemi promile nezvládla řidička v Jablonci couvat
Žena vstoupila v Jablonci do silnice těsně před vozidlo
U Malé Skály se srazilo osobní auto s autobusem

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 5 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Sdílená kola v Turnově prozatím nebudou

Město Turnov zvažovalo zavedení sdílených kol na základě dotační výzvy Libereckého kraje, anketa měla ověřit také názor veřejnosti. Rada města nakonec od možného zřízení tzv. bikesharingu prozatím upustila. Více podrobností

Krajští zastupitelé odsouhlasili sloučení liberecké textilní a strojní průmyslovky

Rozšíření přístupu k všeobecnému vzdělávání a zlepšení kvality výuky za využití nových technologií. Takové jsou cíle a zároveň výhody chystaných organizačních úprav ve struktuře středních škol zřizovaných Libereckým krajem. Sloučení Střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické a Vyšší odborné školy se Střední průmyslovou školou textilní dnes schválili krajští zastupitelé. Hlasovalo celkem 36 zastupitelů. Pro jich bylo 28, proti 7 a jeden zastupitel se hlasování zdržel. Změna vstoupí v platnost od 1. července tohoto roku. Podle nového schématu se bude vyučovat od školního roku 2024/2025. Název školy bude znít Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace. Ředitelem zůstane Jaroslav Semerád. „Díky sdílení materiálního a technického vybavení se zlepší podmínky pro vzdělávaní studentů," řekl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, sportu a zaměstnanosti.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Den dětí – spolupráce školky a školy Montessori
Druhé kolo atletické ligy bylo opět velmi vyrovnané
Dlaskův statek chystá další tradiční řezbářské sympozium
Víkend otevřených zahrad zve na statek, bylinky i do arboreta
Jablonecký tým capoeiristů má nové úspěchy

Nejčtenější články

04.06.: Červnové uzavírky v Jablonci nad Nisou
04.06.: Vodní záchranáře najdete v modrých buňkách
04.06.: Travesti Techtle Mechtle potřetí, tentokrát ovšem o dva levely výš

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace