Policie hledá svědky nehody v Tanvaldě, při které zemřel řidič

06.10.2022 20:58:06 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Krimi | Obce: Tanvald

Policie hledá svědky nehody v Tanvaldě, při které zemřel řidič

Ve středu 5. října odpoledne kriminalisté šetřili v Tanvaldě dopravní nehodu, při které na místě zemřel řidič vozidla. Kvůli objasnění nehody hledají svědky a žádají, aby se přihlásili na linku 158 nebo jakékoliv policejní služebně.

Ve středu odpoledne pět minut před 16. hodinou policisté na lince 158 přijali oznámení o nálezu vozidla Subaru Outback v korytě řeky Kamenice v Tanvaldě u prodejny Billa. „Provedeným ohledáním vozidla byl uvnitř havarovaného vozu nalezen 90letý řidič již bez známek života. Mrtvý muž byl na místě řidiče připoután bezpečnostním pásem. Dále kriminalisté zjistili, že místo spolujezdce nejeví žádné známky toho, že by ho kdokoliv v době dopravní nehody použil. K určení příčiny smrti řidiče byla nařízena soudní pitva. Osobní motorové vozidlo kriminalisté zajistili pro znalecké zkoumání a případné vyloučení technické závady. Veškeré okolnosti celé tragické události i nadále velmi intenzivně šetří kriminalisté z Oddělení obecné kriminality v Jablonci nad Nisou," sdělila tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

 Kriminalisté ovšem dosud neznají dobu, kdy řidič z parkovací plochy u prodejny BILLA do koryta řeky Kamenice sjel a jakým způsobem. Zjistili pouze to, že z parkoviště projel živým plotem až do řeky, kde se vůz přetočil na střechu.

Z těchto důvodů nyní žádají případné svědky, kteří mají jakékoliv informace k průběhu uvedené dopravní nehody a času, kdy k ní mohlo dojít, aby se přihlásili se svým svědectvím policistům na kterékoliv služebně nebo telefonicky na bezplatné lince 158.

Upozornění:

„Současně s touto výzvou upozorňujeme občany, že již kriminalistům známa osoba, šíří nepravdivé informace k průběhu uvedené dopravní nehody, ve kterých veřejnosti na sociální síti sděluje detaily o tom, že řidič z místa utekl a na místě zůstal mrtvý spolujezdec. Tato osoba je již kriminalisty předvolána k výslechu, aby se vyjádřila k důvodům, které ji k tomu vedly," upozornila Dagmar Sochorová.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Řidička auta se na jablonecké křižovatce srazila s další řidičkou
Řidička přejela na Smržovce do protisměru
Řidička nezvládla projet zatáčku pod Dolní Černou Studnicí
Mezi Železným Brodem a Semilami vykolejil vlak
Řidič nedal na jablonecké křižovatce při odbočování přednost
S více jak třemi promile nezvládla řidička v Jablonci couvat
Žena vstoupila v Jablonci do silnice těsně před vozidlo
U Malé Skály se srazilo osobní auto s autobusem

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 5 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Dopravní opatření pro linky č. 109 a 131

Pokládka finální asfaltové vrstvy v ulici U Přehrady od pondělí 10. do neděle 16. června je důvodem nového dopravního opatření pro linky č. 109 a 131 (školní linka). Dokončovací práce rekonstrukce ulice U Přehrady, které provádí Krajská správa silnic LK, si vyžádají ještě další změny a omezení dopravy. Po stejnou dobu, tedy od 10. do 16. 6., bude také dočasně zrušená zastávka U Přehrady. Náhradní zastávka pro linky č. 109 a 131 bude v ulici Svatopluka Čecha u plaveckého bazénu. Linky budou jezdit po následující objízdné trase: U Přehrady - Svatopluka Čecha - Mánesova - Palackého, kde se napojují na standardní trasu.

Turnovská Špéra slavila 140. výročí založení

O uplynulém víkendu se na turnovské Špéře konaly oslavy 140. výročí založení školy. Akce se zúčastnila řada významných hostů, jako například náměstek hejtmana Libereckého kraje Mgr. Jiří Čeřovský, dále inspektorka ČŠI Mgr. Jitka Šafaříková, představitelé významných sponzorů školy, ředitelé škol, zástupci sociálních partnerů a řada dalších. Přijelo také mnoho bývalých studentů z celé republiky, sešli se bývalí pedagogové a zaměstnanci školy, ale škola byla otevřená i pro širokou veřejnost v rámci Dnů otevřených dveří, které byly součástí oslav. Více podrobností a fotografie


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Roubenky a pískovec – to je cyklojízda Dubským Švýcarskem
Obrazem: 19. ročník Spanilé jízdy Cyklostezkou Járy Cimrmana
Předkládejte žádosti do Programu regenerace MPR a MPZ
Na co se můžete těšit na Železnobrodském jarmarku 2024
Ulice Gen. Mrázka bude mít nový povrch, chodníky i osvětlení

Nejčtenější články

11.06.: Adam Pelta: Pohár je pro nás vrchol sezony!
13.06.: Fotbalisté Pěnčína získali krajský pohár
12.06.: Na Mlatě vzdali hold českému velikánovi

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace