Policie hledá mladou chodkyni, která odešla z místa dopravní nehody

13.05.2021 19:34:52 | Autor: redakce | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Policie hledá mladou chodkyni, která odešla z místa dopravní nehody

V Jablonci nad Nisou v ulici Československé armády v místě u křižovatky s ulicí Stará osada se v pondělí 10. května v 15.45 stala dopravní nehoda. Policie hledá mladou chodkyni, která odešla z místa této dopravní nehody, aniž by splnila povinnosti, které jí v dané situaci ukládá zákon.

„Řidič s vozidlem Škoda Octavia, který za sebou na tyči táhl druhé vozidlo Škoda Fabia s řidičem, jel ve směru od centra města do Liberce, kde mu v uvedeném místě z pravé strany vběhla bezprostředně do jízdní dráhy dosud neustanovená chodkyně, která při tom upadla na vozovku. Na její pád řidič Škody Octavie zareagoval prudkým brzděním, při kterém došlo k deformaci vlečné tyče, uvolnění vlečeného vozu Škoda Fabia a jeho následnému nárazu do zadní časti Škody Octavia. Neznámá chodkyně z místa události odešla, aniž by v té chvíli splnila povinnosti, které jí ukládá zákon. Provedené dechové zkoušky u obou řidičů měly negativní výsledky a žádný z nich neutrpěl naštěstí zranění. Předběžná výše způsobené škody činí částku 25 tisíc korun," sdělila tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

Policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou, kteří uvedenou dopravní nehodu šetří, žádají případné svědky celé události, aby se přihlásili na telefonu 974 474 254 nebo na bezplatné lince 158. Občané mohou policisty kontaktovat také písemně prostřednictvím e-mailu jn.di.podatelna@pcr.cz. Policisté přijmou především veškeré informace vedoucí ke zjištění totožnosti neznámé mladé chodkyně, která z místa dopravní nehody odešla, aniž by splnila povinnosti, které jí v takové situaci ukládá zákon.

Popis neznámé chodkyně: mladá žena ve věku kolem asi 20 let, štíhlé postavy, cca 170 cm vysoká, blond vlasy. Na sobě měla bílé tričko, černé kraťasy a černou obuv. Téměř současně s ní na uvedeném místě přecházel vozovku také neznámý muž se psem, jehož svědectví by policistům při šetření celé události velmi pomohlo.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Policisté v kraji se zaměřili na řidiče motocyklů
V Jablonci se střetla tramvaj s osobním autem
Ke střetu dvou aut došlo v jablonecké ulici Nová Pražská
Manželé sedli v Jablonci za volant a měli přes promile alkoholu v krvi
V jablonecké ulici Mánesova se srazila auta, Ford skončil na střeše

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 6 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Fotovoltaiku na střeše mají mít krajský úřad i jablonecké gymnázium

Snižování energetické náročnosti budov a alternativní zdroje energie propojují environmentální přístup s ekonomickým. Proto Liberecký kraj plánuje vybudovat na střechách některých budov fotovoltaiky (FVE). Na srpnovém jednání krajští radní schválili vyhlášení výběrového řízení na výstavbu FVE na střeše budovy D Krajského úřadu Libereckého kraje a také na objektu Gymnázia Dr. Antona Randy v Jablonci nad Nisou.

Výkopy na Šumavě

Kvůli pokládce optické sítě začnou dělníci od 4. září připravovat výkopy na sídlišti Šumava. Kopat se bude v chodnících ulic Jitřní, Vysoká, Pasecká, Spojovací, Křišťálová, Švédská, Na Šumavě, Březová, v Jabloneckých Pasekách. Částečně budou uzavřené komunikace tam, kde nebude možné sítě položit protlakem. Úplné uzavírky budou pouze krátkodobé, práce potrvají do 15. října.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Výstavu o Novém Zélandu můžete navštívit na smržovském Zámečku
Světové filmové melodie omámily jablonecké divadlo
Týden knihoven 2023 s podtitulem Už jsme zpátky!
Po devíti kolech Jablonec stále bez vítězství
Výstavu Zaostřeno na Jizerky zahájí v Centru Babylon

Nejčtenější články

23.09.: Hořel rodinný dům v Jenišovicích
25.09.: VIDEO: Ohlédnutí za Slavnostmi města Desná 2023
24.09.: Město Jablonec bude pokračovat ve stavbě zázemí přehrady

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace