Podnětná škola v přírodě pro děti ZŠ 5. května

24.05.2023 09:59:36 | Autor: DN | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou,Jablonecko

Podnětná škola v přírodě pro děti ZŠ 5. května

Děti ze tříd Montessori při základní škole 5. května v Jablonci nad Nisou vyrazily spolu s průvodci na pětidenní školu v přírodě do Krkonoš. Jejich hostitelem byla Medvědí bouda ve Špindlerově mlýně.

Úžasný program plný praktických ukázek a aktivit pro děti připravil tým průvodců. A protože šlo o školu v přírodě, tak byl program nejen o odpoledních volnočasových a stmelujících aktivitách, ale i o dopoledním výukovém bloku. „Ten každý den dětem nabízel trojici zajímavých aktivit, které byly zaměřeny na práci s mapou, matematiku v přírodě nebo na poznávání našich nejvyšších hor - Krkonoš, jejich fauny a flóry a také způsobu jejich ochrany. Aby toho nebylo málo, tak se jedna z aktivit dotkla i naší noční oblohy, hvězd a souhvězdí," prozradil o náplni výletu David Mánek, zástupce ředitele školy.

Bezprostřední reakce dětí byly moc hezké. Školu v přírodě si děti užily, získaly mnoho zážitků se svými kamarády, ale také si osvojily mnoho nových schopností a dovedností. „Největší odměnou pro všechny byly vzájemné úsměvy a krásná slova, která z úst dětí vycházela. Poděkování patří všem průvodcům z naší školy i rodičům, kteří na programu spolupracovali a také všem malým i větším dětem, které po celých pět dní usilovně pracovaly. Už teď se těšíme na další podobné akce," uzavírá David Mánek.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 6 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Web kraje nabízí komunikaci pro klienty se sluchovým postižením

Klienti se sluchovým postižením, kteří navštíví webové stránky Libereckého kraje, mají možnost nově využít tlačítko Tiché linky. Díky němu se mohou snadno spojit s tlumočníkem českého znakového jazyka či přepisovatelem mluvené češtiny a domluvit si vše, co je potřeba. Nemusí se tedy fyzicky dostavit, což bývá komfortnější a méně stresující.

Dopravní opatření jablonecké MHD od pondělí 27. listopadu

Dopravní opatření jablonecké MHD platné od pondělí 27. listopadu pro linku č. 118: linka se vrací na svoji standardní trasu (kolem plaveckého bazénu), na základě dopravních průzkumů a dat ze systému automatického počítání cestujících ve vozidlech MHD se kvůli dlouhodobě nízkému využívání ruší spoje na lince č. 118 v pracovní dny s odjezdem ve 13:31 a 15:46 z autobusové nádraží a v 16:06 z Jabloneckých Pasek (pro cestu do J. Pasek a zpět lze využít linky č. 104, 106 a 116).


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jablonečtí plavci deklasovali krajskou konkurenci
V Desné přivítají advent v neděli
Rada mladších ukázala v Liberci názory studentů i otevřený přístup
Dva drony pro bezpečnější Jablonec
Díky Hanušovi a Kratochvílovi vyhrál Jablonec zápas o šest bodů

Nejčtenější články

28.11.: Hasiči po novém sněžení nejčastěji odstraňovali stromy ze silnic
29.11.: Díky Hanušovi a Kratochvílovi vyhrál Jablonec zápas o šest bodů
28.11.: Pokuty pro řidiče jablonecké MHD nejsou za zpoždění, ale předjetí

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace