Poděkovali zaměstnancům dopravců za služby pro cestující za rok 2024

21.12.2024 13:10:34 | Autor: TZ Korid LK | Rubrika: Společnost | Obce: Liberecký kraj

Poděkovali zaměstnancům dopravců za služby pro cestující za rok 2024

V letošní anketě o nejlepšího řidiče, řidičku, průvodčí nebo pracovníky dopravců, kteří se aktivně podílejí na zajištění provozu v Libereckém kraji a mají nezanedbatelný vliv na kvalitu služeb veřejné dopravy, která se vyhlašuje od roku 2007 bylo vybráno těchto sedm zaměstnanců jednotlivých firem.

• ARRIVA vlaky: Kateřina Dvořáková, operátorka zákaznické linky;
• České dráhy: Hana Štylerová, vlakvedoucí;
• Die Länderbahn CZ: Radka Šulcová, průvodčí;
• BusLine: Aleš Novotný, řidič;
• ČSAD Liberec: Martin Pilný, řidič;
• Dopravní podnik města Liberce a Jablonce nad Nisou: Renata Fulínová dispečerka;
• ČSAD Slaný: Jiří Oberdörfer, vedoucí autobusové dopravy, střediska Jablonec nad Nisou.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Co nového v jízdním řádu od 15. prosince 2024?
Poděkovali zaměstnancům v dopravě za služby pro cestující
Za rok 2019 ocenili šest řidičů a průvodčích
Nejoblíbenějším řidičem je Michal Piška, průvodčí Šárka Kopešová
Nejoblíbenějším řidičem Stanislav Šedý a průvodčí Kristýna Vavřichová
Nejoblíbenějším řidičem Karel Scholz a průvodčím Aleš Prášil
Nejoblíbenějším řidičem je Jiří Štefánek a průvodčí Petra Kudláčková

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 9 fotek)

 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Liberec hostil světové odborníky na nanotechnologie

Nanotechnologie se stěhují z laboratoří do každodenní reality, z Libereckého kraje mohou udělat lídra v udržitelných technologiích. Shodli se na tom účastníci mezinárodní konference NanoCzech 2025, kterou v Liberci uspořádala Agentura regionálního rozvoje společně s Libereckým krajem. Konference se zaměřila především na technologie, které čistí vodu, vzduch a půdu. Potvrdila kvalitu místních výzkumných týmů, výsledků jejich práce i mezinárodních projektů, do kterých jsou zapojeni. Dorazilo zhruba 150 vědců, výzkumných pracovníků, zástupců firem a diplomatických misí z více než dvaceti zemí světa. Jejich účast ukázala, že liberecký region má ve výzkumu a vývoji nanotechnologií své pevné místo na mapě světa.

Kraj zná výsledky ze čtvrtého měření hluku v okolí dolu Turów

Měření hluku, které na schválených lokalitách v obcích Uhelná a Oldřichov na Hranicích provedl Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě, se uskutečnilo v období 15. až 22. září 2025, a to vždy v noční době od 22:00 do 6:00. Zároveň došlo k souběžnému měření v souladu s uzavřenou mezivládní dohodou na technickém místě měření umístěném v Polsku, které bylo do monitoringu zařazeno z důvodu lepší identifikace hluku způsobeného provozem těžebních zařízení dolu Turów a jeho odlišení od dalších hluků z pozadí. „Z výsledků čtvrtého letošního měření, které jsou uvedeny bez započtení nejistoty měření (1,8 dB), vyplývá, že po vyloučení rušivých vlivů nedošlo v průběhu měření v dotčeném území k překračování mezní hodnoty pro celonoční hlukovou zátěž (40 dB). Průměrná hodnota akustického tlaku za uvedené měřící období byla na měřicím místě v obci Uhelná - 34,2 dB a v obci Oldřichov na Hranicích - 35,0 dB (v rámci třetího letošního měření byly zjištěny tyto hodnoty: v obci Uhelná - 40,6 dB a v obci Oldřichov na Hranicích - 37,4 dB a oproti předchozímu kolu tak došlo k výraznému snížení hlukové zátěže). V rámci čtvrtého letošního měření zároveň nedošlo k překročení hygienického limitu pro nejhlučnější hodinu L Aeq,1h."


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kam za sportem a zábavou o víkendu 6. a 7. prosince
Petr Hostinský a Pavel Herzog přivábí Vánoce do jabloneckého kostela
Mikulášská nadílka v Lučanech láká děti na sobotu 6. prosince
Po výhrách v Hronově volejbalisté Malé Skály v čele tabulky!
Liberecký kraj opět vydal ročenku, která hodnotí končící rok 2025

Nejčtenější články

03.12.: Svoz velkoobjemového odpadu a dřeva bude v Jablonci 4. prosince
03.12.: Silnice I/14 mezi Rokytnicí a Jablonečkem po první fázi rekonstrukce
03.12.: Jablonec připravuje výběr dopravce pro období 2028–2033

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace