Po smyku najela řidička u Železného Brodu na svodidla

01.09.2018 20:12:18 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Zprávy | Obce: Železný Brod

Po smyku najela řidička u Železného Brodu na svodidla

Ve čtvrtek 30. srpna po 21. hodině došlo k dopravní nehodě řidičky ve Škodě Octavii na silnici první třídy číslo deset mezi Železným Brodem a Loužnicí. Ke zranění osob nedošlo a předběžná výše způsobené škody činí částku 30 tisíc korun.

„Řidička s vozidlem Škoda Octavia nepřizpůsobila rychlost povaze a stavu mokré vozovky a po vyjetí z levotočivé zatáčky dostala smyk. Ten se jí už nepodařilo vyrovnat, vyjela vlevo mimo komunikaci a s vozidlem najela na kovová svodidla. Alkohol u ní policisté vyloučili provedenou dechovou zkouškou, která měla negativní výsledek," sdělila tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

Celou věc policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou vyřešili na místě jako dopravní nehodu s projednáním a řidičce udělili blokovou pokutu.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Při couvání narazila řidička ve Zlaté Olešnici do lampy
Řidička v Jablonci nedala přednost a došlo ke srážce
V zatáčce ve Velkých Hamrech došlo ke střetu dvou vozidel
Řidič nezastavil v Jablonci na stopce a narazil do auta na hlavní silnici
Řidička usnula za jízdy v Hrubé Horce a narazila do plynové přípojky

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)

 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Ředitel Správy KRNAP Robin Böhnisch končí ve funkci

Ministr životního prostředí Igor Červený po vzájemné dohodě odvolal z funkce ředitele Správy Krkonošského národního parku Robina Böhnische. Správu KRNAP vedl Robin Böhnisch od ledna 2018. Do jejího čela nastoupil s ambicí propojovat odbornou ochranu přírody s otevřenou komunikací směrem k obcím, partnerům i veřejnosti. Během svého působení organizaci směřoval k moderní, odborně silné a datově podložené instituci. Podílel se na přípravě i prosazení klíčových strategických dokumentů. Více podrobbností na Našem Pojizeří

Kraj školám usnadní dopravu žáků na výukové programy

Výukové programy v iQlandii patří mezi ty, které dokážou žáky nadchnout pro vědu a techniku a nabídnout jim učení jinak než jen v lavicích. Pro některé školy ale může být překážkou samotná doprava. Liberecký kraj proto i ve druhém pololetí tohoto školního roku pokračuje v podpoře dopravy žáků na výukové programy do iQlandie a nabízí školám možnost žádat o dotaci průběžně. „Chceme, aby se kvalitní a inspirativní výukové programy dostaly ke všem dětem bez ohledu na to, odkud pocházejí. Doprava bývá často tou největší překážkou, a proto ji kraj školám pomáhá řešit," upřesnila radní Libereckého kraje pro resort školství a sportu Jitka Skalická.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Jablonci nad Nisou shořela kůlna
MP Jablonec: Rychlá jízda, řidiči bez řidičáků a opuštěný pes
Moldavská delegace navštívila Liberecký kraj
Vzácného kakadu zachránili jablonečtí hasiči
Kraj vyhlašuje soutěž na novou vizuální identitu

Nejčtenější články

09.03.: Vlastníci Krajské nemocnice převzali nové akcie sjednoceného subjektu
11.03.: Vzácného kakadu zachránili jablonečtí hasiči
10.03.: Šenýr Bijoux představil korunku Rising Star pro Miss 2026

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace