Opilý řidič narazil v Desné do stromu
11.09.2017 21:18:27 | Autor: pjs | Rubrika: Krimi | Obce: Desná v Jizerských horách
Minulý týden ve čtvrtek se v noci po 22.30 stala v Desné v ulici Hutní dopravní nehoda. Řidič s vozidlem Volkswagen Passat Variant jel ve směru na Kořenov, kde při průjezdu levotočivé zatáčky přehlédl oplocení a strom, do kterého následně narazil. Policisté při kontrole v jeho dechu naměřili hodnotu alkoholu 1,72 promile.
Ke zranění osob naštěstí nedošlo a předběžná výše způsobené škody činí částku 51 tisíc korun. „Policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou, kteří v současné době celou událost šetří, již ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, za jehož spáchání může být pachatel potrestán odnětím svobody až na jeden rok," dodala tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.
Související články
Po střetu s nákladním autem v Jablonci je těžce zraněná chodkyně
Policisté hledají svědky nehody v jablonecké ulici SNP
Cyklistka se v Jablonci střetla s nákladním autem
Nepřipoutaný řidič se při nehodě v Bedřichově zranil
U Železného Brodu se střetly dva kamiony
Diskutujte s námi
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 2 fotek)
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Ředitel Správy KRNAP Robin Böhnisch končí ve funkci
Ministr životního prostředí Igor Červený po vzájemné dohodě odvolal z funkce ředitele Správy Krkonošského národního parku Robina Böhnische. Správu KRNAP vedl Robin Böhnisch od ledna 2018. Do jejího čela nastoupil s ambicí propojovat odbornou ochranu přírody s otevřenou komunikací směrem k obcím, partnerům i veřejnosti. Během svého působení organizaci směřoval k moderní, odborně silné a datově podložené instituci. Podílel se na přípravě i prosazení klíčových strategických dokumentů. Více podrobbností na Našem Pojizeří
Kraj školám usnadní dopravu žáků na výukové programy
Výukové programy v iQlandii patří mezi ty, které dokážou žáky nadchnout pro vědu a techniku a nabídnout jim učení jinak než jen v lavicích. Pro některé školy ale může být překážkou samotná doprava. Liberecký kraj proto i ve druhém pololetí tohoto školního roku pokračuje v podpoře dopravy žáků na výukové programy do iQlandie a nabízí školám možnost žádat o dotaci průběžně. „Chceme, aby se kvalitní a inspirativní výukové programy dostaly ke všem dětem bez ohledu na to, odkud pocházejí. Doprava bývá často tou největší překážkou, a proto ji kraj školám pomáhá řešit," upřesnila radní Libereckého kraje pro resort školství a sportu Jitka Skalická.
Nejnovější články
Volejbalové drama na Malé Skále: domácí otočili z 0:2 na 3:2
Zraněného řidiče v Jablonci vyprošťovali hasiči
Rekonstrukce inženýrských sítí omezí dopravu v centru Jablonce
V Jablonci nad Nisou shořela kůlna
MP Jablonec: Rychlá jízda, řidiči bez řidičáků a opuštěný pes
Nejčtenější články
12.03.: V Jablonci nad Nisou shořela kůlna
12.03.: Zraněného řidiče v Jablonci vyprošťovali hasiči
12.03.: Rekonstrukce inženýrských sítí omezí dopravu v centru Jablonce
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.