OC Central Jablonec přivítal pětimiliontého návštěvníka

29.01.2019 16:53:48 | Autor: Placená inzerce | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

OC Central Jablonec přivítal pětimiliontého návštěvníka

Obchodně-společenské centrum Central Jablonec skupiny Crestyl přivítalo v lednu již svého pětimiliontého návštěvníka. Stal se jím Jan Venca Francke z Jablonce nad Nisou. Návštěvnost Central Jablonec tak dlouhodobě roste, za poslední rok dosáhla výše tři milionů návštěvníků.

Uplynulý rok znamenal i otevření dalších tří nových prodejen - nehtového studia Art Nails, značkové parfumérie Marionnaud a Rodinné Farmy s nabídkou produktů zejména od malých farmářů z Čech a Slovenska. S dalším rozšiřováním nabídky se počítá i tento rok.

„Těší nás, že k nám obyvatelé Jablonce i okolí rádi chodí nakupovat a návštěvnost našeho obchodního centra se tak stále drží na vysoké úrovni," řekl Aleš Stupka, ředitel Central Jablonec. „I v tomto roce proto chceme dále rozšiřovat nabízený sortiment. Během několika týdnů se otevře kadeřnictví, v průběhu roku by měl přibýt nový obchod s módou a probíhají i další jednání s potencionálními nájemci z oblasti služeb, obchodů s módou a rychlého občerstvení."

Central Jablonec se otevřel veřejnosti 31. března 2017. Projekt přinesl do lokality širší nabídku obchodů a služeb, za kterými mnohdy museli obyvatelé Jablonce dosud pouze dojíždět. Central Jablonec nabízí rozmanitý výběr světových chutí, místa k relaxaci i zábavě, služby a obchody na 13 tisících m2 prodejní plochy. Budova nového obchodního centra nahradila zchátralý obchodní dům a přispěla k celkové revitalizaci místa na kraji jablonecké pěší zóny. Celkové investiční náklady přesáhly půl miliardy korun.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Obchodní centrum Central Jablonec přivítalo už dva miliony návštěvníků
Do Central Jablonec umístili světelný objekt italského designéra
Central Jablonec přivítalo již miliontého návštěvníka
Obrazem: Poslední zvonění v Central Jablonec
Obrazem: Central Jablonec obsadily v sobotu superděti
Obrazem: Den Maminek v OC Central
Otevření Central Jablonec objektivem Jaroslava Švásty
Při otevření Intersportu v Central Jablonec asistoval David Svoboda
Obrazem: Otevření Central Jablonec

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 4 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jablonec uzavře strategii MA21

Statutární město Jablonec nad Nisou podepíše Deklaraci k podpoře udržitelného rozvoje prostřednictvím místní Agendy 21. V procesu byl postupně schválený odpovědný politik, kterým je náměstkyně pro životní prostředí a strategii Lenka Opočenská, koordinátor, skupiny, nyní následuje deklarace. Postup při zavádění MA21 jako metody kvality je striktně definovaný kritérii a ukazateli schválenými pracovní skupinou MA21 při Radě vlády pro udržitelný rozvoj v dokumentu Kritéria MA21 a Pravidla hodnocení. „Během termínu realizace se zavazujeme dosáhnout úrovně kategorie D, a to dle předpokladu do září 2023, a následně kategorie C. Za tuto dobu musíme splnit 11 kritérií," vysvětlila náměstkyně Opočenská.

Od 3. dubna budou pokračovat práce na silnici z Výpřeže do Světlé

Od 3. dubna 2023 budou po zimní pauze pokračovat stavební práce na silnici vedoucí z Výpřeže do Světlé pod Ještědem. Rekonstrukce úseku bude pokračovat s částečným omezením provozu, a to až do 30. června letošního roku. Na místě nebudou primárně řídit dopravu semafory, ale řidiči se budou orientovat zejména díky svislému dopravnímu značení. Světelné signalizační zařízení použijí stavaři pouze výjimečně v místě některých zatáček, a to po ukončení prací ve dne. Poslední fází bude pokládání asfaltu, vytváření krajnic a dopravního značení, a to od 1. do 16. července letošního roku. V té době bude silnice zcela uzavřena.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Velikonoční jarmark na Bělišti se koná od 31. března do 2. dubna
V Železném Brodě se srazila dvě auta
Vandalové zničili kamenný pomník u rozhledny Štěpánka
Primátor Vele předal městskou medaili lyžaři Pavlu Linkovi
Desná zve na divadlo

Nejčtenější články

27.03.: Kvůli spadlému stromu byla uzavřena silnice ze Smržovky do Tanvaldu
28.03.: Vandalové zničili kamenný pomník u rozhledny Štěpánka
28.03.: V Železném Brodě se srazila dvě auta

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace