Obrazem: Výsledky fotosoutěže Zaostřeno na knihu
01.06.2012 14:49:51 | Autor: Vladimíra Dvořáková | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonecko

Slavnostní vyhlášení vítězů fotosoutěže "Zaostřeno na knihu" proběhlo ve čtvrtek 31. května 2012 v audiovizuálním sále Městské knihovny v Jablonci n. N.
V letošním již 4. ročníku fotografické soutěže na téma "Zaostřeno na knihu" byly vyhlášeny dvě kategorie - do a nad 16 let.
Soutěž byla vyhlášena v únoru a ukončena k 11. květnu 2012. Novinkou bylo udělení zvláštní ceny pro nejmladšího účastníka soutěže.
Na slavnostní vyhlášení byli pozváni ti nejlepší fotografové, včetně rodinných příslušníků, dále členové poroty a sponzoři akce. Jmenovaní předávali ceny a diplomy. Součástí byla i prohlídka výstavy těch nejlepších fotografií, které jsou instalovány až do konce srpna v prostoru chodby městské knihovny.
Pro zpestření slavnostního odpoledne bylo připraveno vystoupení hudební skupiny ze Základní umělecké školy v Jablonci nad Nisou JAZZ TET a promítána byla prezentace všech přihlášených fotografií.
Soutěž byla vyhlášena v rámci projektu Jablonec nad Nisou 2012, záštitu nad ní převzal náměstek primátora Petr Tulpa. Garantem soutěže byl fotoklub Balvan a sponzorem firma FOTO LACCER. Jejich zástupci byli také členy odborné poroty.
Výsledky soutěže - kategorie do 16 let:
1. místo: Tomáš Drofa - "Kniha v dýmu"
2. místo: Lukáš Preissler - "Četba až do smrti"
3. místo: Tomáš Kurfiřt - "Jaroslavovy průšvihy"
Výsledky soutěže - kategorie nad 16 let:
1. místo: Lucie Kalousová - "V temnotě"
2. místo: Jan Strakoš - "Na velikosti nezáleží"
3. místo: Jan Žižka - "Zátiší se čtoucí ženou"
Čestné uznání pro nejmladšího účastníka soutěže si pak odnesla Sára Fleišerová.
Diskutujte s námi
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 44 fotek)
Firmy v regionu Jablonecko
Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Den otevřených dveří na 30 vodárenských objektech
V sobotu 22. března 2025 můžete zažít výjimečný den otevřených dveří, otevře se pro vás 30 vodárenských objektů našeho regionu. Navštívit můžete čerpací stanici Dolánky, vodojem Károvsko, úpravnu vody v Nudvojovicích nebo turnovskou čistírnu odpadních vod. Další informace
NPL jde do finále. O titul se střetnou Performers s Raptory
Výjimečně vyrovnané partie přineslo semifinále Nejvyšší pojizerské ligy. Obě série o postup do finále soutěže rozhodovaly samostatné nájezdy, protože po dvou odehraných zápasech byl stav série nerozhodně 1:1. V nájezdové loterii dokázali Raptoři překonat Black Hawks a Perfomeři předčili Neřízené střely. Další informace
Nejnovější články
Krkonoše jsou klenotem horských vod
Studio Lhotský vyrobilo největšího skleněného kostlivce na světě
O medaile z mistrovství republiky veteránů se bojovalo v Jablonci
Krkonošské lesy jsou přírodní poklad a naše dědictví
Mladá řidička ladila v autě rádio a nedávala pozor
Nejčtenější články
20.03.: Obrazem: Maturitní ples Gymnázia Tanvald 2025
19.03.: Na hřišti u jablonecké přehrady bude opět korzárská loď
20.03.: Mladá řidička ladila v autě rádio a nedávala pozor
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.