Obrazem: Smržovská Mikulajda 2022

04.12.2022 12:15:35 | Autor: Antonín Bělonožník | Rubrika: Kultura | Obce: Smržovka

Obrazem: Smržovská Mikulajda 2022

Páteční podvečer na Smržovce byl ve znamení andělů, čertů a Mikuláše a především všech, kteří dorazili k Parkhotelu Smržovka, aby si užili opravdovou Mikulajdu.

Pořadatelé si zde totiž připravili velkolepou oslavu příchodu Mikuláše se svým doprovodem. Dříve než však dorazil na scénu, měly si přítomné děti možnost zasoutěžit v disciplínách, které pro ně připravili žáci zdejší ZŠ společně se svými pedagogy. 

Ještě než děti stihly projít všech devět soutěžních stanovišť, nastala opravdová tma a s ní i přišel čas  andělů a čertů. Ti nejmenší nejprve vystoupili přímo pod jevištěm, kde si stačili i zatancovat s přítomnými dětmi. Na samotnou scénu pak napochodoval společný Pekelný sbor čertů a andělů, kteří trochu po svém zazpívali vánoční koledy a písně z pohádky Anděl Páně.

Samozřejmě, že se děti dočkaly i vytouženého Mikuláše. Ten po krátkém přivítání sestoupil společně se svou družinou mezi ně a dlouho do večera s nimi rozmlouval. Snažil se totiž zjistit všechny informace o jejich počínání v průběhu celého roku. Nutno podotknout, že na Smržovce asi žijí samé hodné děti, protože Peklo z tohoto pátečního setkání vyšlo naprázdno! Žádného hříšníka si totiž čerti s sebou neodnesli. Což je určitě fajn. Krásné vánoční svátky všem!    

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Prosincové kulturní a společenské akce ve Smržovce

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 233 fotek)

 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Josefově Dole zvou na adventní setkání

Obec Josefův Důl, Huť Marie 1904, Infocentrum Josefův Důl zvou na adventní setkání - v neděli 3. prosince se uskuteční v areálu Huti Marie. V nabidce bude kromě občerstvení i adventní, vánoční zboží, drobné dárečky, kalendáře. Během akce vystoupí děti z místní ZŠ a MŠ.  Začátek advetního setkání je ve 14 hodin.

Utkání Jablonce s Teplicemi je kvůli sněhu odloženo

Nezpůsobilá hrací plocha při vydatném sněžení zapříčinila, že se utkání 17. kola Fortuna:Ligy na Střelnici mezi Jabloncem a Teplicemi neodehraje. O náhradním termínu se rozhodne později. Sněhová nadílka zasypala Střelnici také v týdnu před utkáním s Pardubicemi. „Vyhřívání hřiště je v provozu delší dobu, již před utkáním s Pardubicemi, ale největší komplikací před zápasem s Teplicemi je pokračující sněžení. Sníh tedy pomalu odtává, ale připadá další a další. Najet na hřiště s technikou nelze, protože horní vrstva je podmáčená," vysvětlil důvody odložení utkání mluvčí FK Jablonec Martin Bergman.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Dvě slunce Anety Langerové aneb Jak je krásné být milován
Na Smržovce pořádají výstavu Jaroslav Švihla - Pastely
Opilý řidič ujížděl od nehody a přitom třikrát boural
Již 26. ročník soutěže Zlatý erb o nejlepší webové stránky se blíží
Na konci roku skončí provoz Infopointu Ukrajina

Nejčtenější články

02.12.: Hasiči opět odstraňovali spadané stromy
04.12.: Opilý řidič ujížděl od nehody a přitom třikrát boural
03.12.: Smržovské kulturní a zábavné akce v prosinci

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace