Obrazem: Slavnostní ocenění policistů se konalo na tanvaldské radnici

25.10.2019 20:06:57 | Autor: Dagmar Sochorová | Rubrika: Krimi | Obce: Tanvald,Jablonecko

Obrazem: Slavnostní ocenění policistů se konalo na tanvaldské radnici

V zasedací místnosti tanvaldské radnice převzali ve čtvrtek 24. října odpoledne nejlepší policisté řadu ocenění u příležitosti 101. výročí vzniku samostatného československého státu.

Slavnostního shromáždění se zúčastnil vedoucí Územního odboru Jablonec nad Nisou Pavel Langr, starosta města Tanvald Vladimír Vyhnálek, primátor města Jablonec nad Nisou Jiří Čeřovský a další významní hosté. Pozvání na tuto akci také přijali osobnosti jabloneckého regionu.

Starostové obcí Janov nad Nisou a Bedřichov, měst Rychnov u Jablonce nad Nisou, Smržovka,Tanvald, Železný Brod a primátor Jablonce nad Nisou při této příležitosti ocenili nejlepší policisty působící na jejich území. Vyjádřili jim tím své poděkování za odvedenou práci, která je přínosem k zajištění bezpečnosti v dané lokalitě. 

Slavnostní ocenění policistů v Tanvaldě<br />Autor: Antonín Bělonožník Poté již následovalo předávání ocenění udělených policejním prezidentem generálmajorem Tomášem Tuhým. Plukovník Pavel Langr sedmi policistům předal medaile Za věrnost III. stupně, které jim policejní prezident udělil za dlouhodobé a iniciativní dosahování velmi dobrých pracovních výsledků a déle jak 10 let trvání služebního poměru. Dále medaili Za věrnost I. stupně převzal policista z Oddělení obecné kriminality. Stejnou medaili obdržel i vedoucí Obvodního oddělení v Jablonci nad Nisou. Oba ji získali za stejné zásluhy jako policisté oceněni před ním, jen navíc za více jak 30 let ve služebním poměru.

Slavnostní ceremoniál zpříjemnila svým vystoupením hrou na housle žákyně Základní umělecké školy slečna Anna Prašivková. Na závěr zazněly tóny české státní hymny. Akce se uskutečnila již tradičně u příležitosti státního svátku Dne vzniku samostatného československého státu.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 112 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Jilemnici začali se stavbou sněhové sochy hraběte Harracha

V Jilemnici začali se stavbou sněhové sochy hraběte HarrachaNa jilemnickém náměstí začala v pondělí 6. února vznikat sněhová socha. Tentokrát ale nikoli tradičního Krakonoše, ale protože rok 2023 je vyhlášen Národním památkovým ústavem rokem hraběcího rodu Harrachů, tak letos bude mít sněhová socha podobu hraběte Harracha. Socha má být hotová již ve středu 8. února. Více fotografií

Kraj pomáhá příspěvkovkám při zadávání veřejných zakázek

Vyhledat veřejné zakázky téměř všech příspěvkových organizací Libereckého kraje lze na profilu zadavatele. Nedávno se tam přidala i liberecká zoo, kterou kraj vloni převzal do své správy. Kraj svým příspěvkovým organizacím při administraci veřejných zakázek výrazně pomáhá. „Liberecký kraj i jeho příspěvkové organizace postupují při zadávání veřejných zakázek dle Směrnice Rady Libereckého kraje č. 1/2021 k zadávání veřejných zakázek. Směrnice určuje postupy zejména u menších veřejných zakázek, které jsou od 200 000 korun bez DPH uveřejňovány na profilu zadavatele. Na tomto místě je možné vyhledat i veřejné zakázky téměř všech 87 příspěvkových organizací, které kraj zřizuje. Jedná se o střední školy, domovy důchodců nebo muzea. Dodavatelé tak naleznou informace o veřejných zakázkách na jednom místě," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Nový jablonecký dopravce vrší jednu poruchu za druhou
V Tanvaldě zvou na představení Než přijde doktor
Mladá řidička přehlédla v Jablonci seniora na přechodu pro chodce
Obrazem: Sportovec roku Jablonecka 2022
Od 13. února uzavřou ve Svijanech most přes železniční trať

Nejčtenější články

07.02.: Hořelo opět v bývalé nádražní budově v Jablonci
08.02.: Hořel rodinný dům v Loužnici, zasahovalo osm jednotek hasičů
06.02.: Řidička pod vlivem alkoholu u Frýdštejna narazila do několika stromů

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace