Obrazem: Rozsvícení vánočního stromu v Jablonci 2016
27.11.2016 22:30:22 | Autor: Václav Novotný | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Rozsvícení vánočního stromu na Mírovém náměstí v Jablonci nad Nisou předcházelo vystoupení dětského pěveckého sboru Vrabčáci v čele se sbormistrem Pavlem Žurem. Poté se "zjevilo" několik andělů, tančících na chůdách za zvuků rolniček, činelů a zvonků na známé koledy. Nechyběly ani stánky se svařeným vínem a medovinou. A náměstí bylo úplně plné a ještě, než se strom rozsvítil, promluvil k občanům farář Církve českobratrské evangelické Ondřej Titěra a jablonecký primátor Petr Beitl.
Související články
Kulturní akce na Jablonecku od adventu až do Nového roku
Náměstí na Jablonecku o víkendu rozzáří vánoční stromy
V Jablonci zahájí advent rozsvícením stromu v neděli 27. listopadu
Vánoční strom už stojí na Mírovém náměstí v Jablonci
Vánoční strom v Jablonci bude mít nové ozdoby
Obrazem: Rozsvícení vánočního stromu v Jablonci 2015
Diskutujte s námi
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 33 fotek)
Firmy v regionu Jablonec nad Nisou
Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Omezený provoz v ulici Turnovská v Jablonci
Ve středu 28. května bude krátkodobě omezený provoz v ulici Turnovská. Důvodem omezení bude pokládka asfaltu po likvidaci březnové havárie vodovodu. Provoz po dobu pokládky povrchu budou řídit semafory.
Filmová přehlídka a koncert v Turnově připomínají výročí konce války
Globální vojenský konflikt, který má na svědomí více než 62 milionů životů. Největší a nejvíce zničující válečné střetnutí v dějinách lidstva. To byla 2. světová válka. Letos si připomínáme 80 let od jejího konce. V úterý 27. května je na programu Kulturního centra Turnov další zajímavá vzpomínková akce. Nese název Konec dočasnosti, 35 let od odchodu sovětské armády z Turnova. Týká se sice jiné kapitoly našich dějin, ale je stejně důležité na ni nezapomenout. Více podrobností
Nejnovější články
Příští rok chtějí jablonečtí hasiči obhájit zlato podruhé
Dětský den na Smržovce se koná v místním lesoparku
Turnov hostí o víkendu Staročeské řemeslnické trhy
V Lučanech oslaví Den dětí ve sportovním areálu Krojčenk
Památka roku v kraji? Hospodářský dvůr zámku Zákupy
Nejčtenější články
30.05.: Hořely sklady v jablonecké ulici Palackého
29.05.: Fotbalisté Velkých Hamrů převezmou pohár za vítězství ve 4. ČFL
29.05.: Střípky z MP Jablonec: U pumpy chtěl platit poctivým stříbrem
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.