Obrazem: Novoroční výstup na Štěpánku a Maják Járy Cimrmana
02.01.2017 08:30:17 | Autor: Antonín Bělonožník | Rubrika: Zprávy | Obce: Příchovice,Kořenov
Za pohádkově krásného počasí se uskutečnil tradiční novoroční výstup na naši nejkrásnější rozhlednu Štěpánku a jejího mladšího brášku Maják Járy Cimrmana.
Stovky lidí se postupně vydali lehce zasněženou krajinou ke svému cíli při čemž se jim naskytla možnost kochat se krásnými výhledy do okolí.
Související články
Na Nový rok se vydají turisté opět i k rozhledně Štěpánka
Kulturní akce na Jablonecku od adventu až do Nového roku
Diskutujte s námi
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 50 fotek)
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Liberecký kraj spouští nové elektronické Tržiště
První dubnový den spouští Liberecký kraj nové online Tržiště Libereckého kraje, které propojuje místní zemědělce a výrobce potravin se školními jídelnami a zařízeními sociálních služeb. Tato služba má ambici výrazně posílit odběr regionálních a čerstvých potravin, podpořit místní zemědělce a výrobce potravin a zároveň usnadnit plnění legislativních požadavků na kvalitu stravování ve veřejných institucích. „Naším cílem je vytvořit funkční a dostupný nástroj, který usnadní školním jídelnám a sociálním zařízením nákup kvalitních regionálních potravin a zároveň otevře nové obchodní příležitosti pro místní producenty. Tržiště je pro dodavatele bez registračních poplatků a představuje jednoduchou cestu, jak oslovit stabilní odběratele," uvedl Jiří Klápště, náměstek hejtmana Libereckého kraje pro resort životního prostředí a zemědělství.
Zemřel Imrich Bugár, dlouholetý manažer turnovského mítinku
Atletickým fanouškům přinášíme smutnou zprávu, že ve středu 8. dubna zemřel diskař Imrich Bugár, dlouholetý manažer atletického Memoriálu Ludvíka Daňka v Turnově. Zanedlouho - 14. dubna by přitom oslavil 71 let. Více podrobností
Nejnovější články
Začíná třicátý ročník soutěže Vesnice roku. Hlásit se lze do konce dubna
Jaro patří opylovačům. Pomoci jim může každý z nás
Kvietah & Včely vystoupí v R.A.M.
Výrobek roku 2026 zná své vítěze. Soutěžilo rekordních 40 producentů
Jablonecký živnostenský úřad se na dva dny uzavře kvůli stěhování
Nejčtenější články
21.04.: Budoucí Jablonec pohledem architektů
22.04.: Fantazie: Jablonec jde do finále poháru!
23.04.: Výrobek roku 2026 zná své vítěze. Soutěžilo rekordních 40 producentů
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.