Obrazem: Na zásadském hřišti se sešla strašidla

05.11.2014 12:45:56 | Autor: Miroslav Princ | Rubrika: Společnost | Obce: Zásada

Obrazem: Na zásadském hřišti se sešla strašidla

Letos se na zásadném hřišti ve fotbalové hospůdce sešla strašidla opět dvakrát. Poprvé v pátek večer a podruhé v neděli odpoledne. Pátek již tradičně patřil „dospělým strašidlům", byl zde k vidění mrtvý pirát se svojí sexi kočičkou, kostlivec, skřet a spousta dalších strašidelných masek.

Po celý večer pohodovou atmosférou provázela hudební skupina Náhodná sešlost. Na nápojovém lístku nechyběl samozřejmě ani Krvesaj a z jídelníčku se stal nejoblíbenější tatarák.

Nedělní odpoledne patřilo v areálu FK Zásada dětem všech věkových kategorií nejen ze Zásady, ale i okolních vesnic a nedalekého Tanvaldu. Příznivci fotbalu pro děti připravili halloweenské dílničky, kde si mohly vyrobit strašidýlka ,draky, věnečky a spoustu dalších drobností. Nejoblíbenější však u většiny dětí bylo dlabání dýní,které dostáváme každý rok od místního pěstitele J. Krupky. S dýněmi obřích rozměrů si některé děti sami neporadily a tak museli přiložit leckdy ruku k dílu i rodiče. Jako překvapení a odměna pro všechny děti byly halloweenské muffiny a dort, na kterém si společně pochutnaly se všemi strašidly, jako třeba čarodějnicí, smrťákem nebo zombie.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 20 fotek)

 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Zemřel Imrich Bugár, dlouholetý manažer turnovského mítinku

Atletickým fanouškům přinášíme smutnou zprávu, že ve středu 8. dubna zemřel diskař Imrich Bugár, dlouholetý manažer atletického Memoriálu Ludvíka Daňka v Turnově. Zanedlouho - 14. dubna by přitom oslavil 71 let. Více podrobností

Hasiči – lezci zachránili u Semil paraglidistu i zraněného ferratistu

V úterý 24. března odpoledne měli hasiči - lezci z centrálních hasičských stanic Semily a Liberec velmi napilno. Semilští lezci na dvou různých místech zachránili dvě osoby - paraglidistu v nesnázích a zraněného muže na ferratě u Semil, tam zachraňovali společně s libereckými kolegy. Více podrobností a fotografie na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Jablonci došlo ke srážce vlaku s osobním automobilem
Na Železnobrodsku startuje provoz operativní poptávkové dopravy
Meziročně se podíl nezaměstnaných v kraji zvýšil o procento
Silnice kolem Souše bude od středy 15. dubna opět průjezdná
Cenné body béčka z Mladé Boleslavi

Nejčtenější články

14.04.: VIDEO: Most v Hodkovicích o víkendu začali bourat
15.04.: Na Železnobrodsku startuje provoz operativní poptávkové dopravy
16.04.: V Jablonci došlo ke srážce vlaku s osobním automobilem

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace