Obrazem: Děti ze ZUŠ rozezpívaly seniory

18.05.2012 11:10:20 | Autor: Vladimíra Dvořáková | Rubrika: Volný čas | Obce: Liberecký kraj

Obrazem: Děti ze ZUŠ rozezpívaly seniory

Koncert osmi dětí a dvou učitelů ze Základní umělecké školy Podhorská 47, Jablonec nad Nisou, se konal ve středu 16. května v libereckém Domě s pečovatelskou službou, Buriánova 969.

Oboustranně prospěšnou akci uspořádalo jablonecké Občanské sdružení Kultura pro všechny pod vedením svého jednatele Václava Samka.

Občanské sdružení Kultura pro všechny v Jablonci nad Nisou vzniklo před více jak rokem. Od té doby se uskutečnilo několik desítek veřejných vystoupení organizovaných tímto sdružením, na nichž si děti mohou vyzkoušet, jaké to je za mikrofonem a před publikem. Hudebně nadané děti na svých koncertech rozdávají mnoho radosti a samy se učí, že radost je možno rozdávat i bez nároku na honorář. Posluchači je také za jejich umění a nadšení vždy odměňují dlouhým potleskem. Na všech akcích se potvrzuje, jaké dobré učitele má Liberec a Jablonec v základních uměleckých školách, ve sborech či soukromých hudebních školách. 

Z nejhezčích koncertů je možné jmenovat ty v Domech s pečovatelskou službou v Liberci na Borovém Vrchu, v Buriánově ul. i Krejčího. Jako velmi kultivované se projevily děti v Dětském domově Palackého v Jablonci nad Nisou, krásná hudební vystoupení byla na slavnostních akcích jako Pocty hejtmana, vernisáži výstavy fotografií a na křtu knihy Pod vodou a mnoha dalších.

Tentokrát se seniorům v Domě s pečovatelskou službou, Buriánova 969, Liberec představily děti paní učitelky Alexandry Nedvědové při hře na flétnu - Lucka Nedomlelová, Tereza Glosová a Martina Pěničková. Se svým pěveckým vystoupením seniory rozezpívaly malé zpěvačky Verča Solfronková a Lucka Kovářová, stejně tak jako jejich paní učitelka Lucie Jarešová.

Mluveným slovem a na kytaru doprovázel pan učitel Karel Jiroš.

 

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 39 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Slavíme Evropský den chráněných území

Správa Krkonošského národního parku se připojuje k oslavám Evropského dne chráněných území. Tento svátek připomíná 24. května význam dobře koncipované a udržované sítě velkoplošných chráněných území na evropském kontinentu a jejich roli v zachování přírodního, kulturního a historického dědictví. Další informace

Krkonoše jsou opět čistější, na skládce skončí 5 tun odpadu

Dvě stovky pracovníků Správy KRNAP a na sedm desítek dobrovolníků závěrem minulého týdne vyrazily na turistické cesty vedoucí Krkonošemi s cílem vysbírat pohozené odpadky. Výsledkem je více než 5 tun odpadu, který skončí na skládce. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Vlivem mikrospánku vyjel mezi Frýdštejnem a Malou Skálou ze silnice
Změny v městské hromadné dopravě v Jablonci nad Nisou
Na jablonecké křižovatce řidič nedal přednost v jízdě
Změny na jabloneckém magistrátě, dvě koordinátorky mluví ukrajinsky
Jablonec koupí třetí mobilní kameru

Nejčtenější články

23.05.: V Zásadě vyjel ze zatáčky a narazil do sloupu elektrického vedení
23.05.: FOTO: V Tanvaldě mají dvě nová volnočasová lákadla
24.05.: Skvělý vstup atletů LIAZU do první ligy

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace