Obrazem: Čtvrtý Jablonecký nátěr

27.11.2019 17:22:36 | Autor: Václav Novotný | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Obrazem: Čtvrtý Jablonecký nátěr

V pátek 22. listopadu se uskutečnil čtvrtý ročník soutěžní přehlídky jabloneckých a okolních drsnějších kapel Jablonecký nátěr ve Woko klubu. Vystoupilo postupně pět kapel: Faking Bookings - Železný Brod, Sayonara – Jablonec nad Nisou, Kruize Kontrol - Železný Brod, Perseid – Jablonec nad Nisou a Body Bag – Liberec.

Vítězové diváckého hlasování a výběru dle pořadatelů JBC Fest 4X si zahrají na těchto akcích:
JBC Fest/ Jablonec nad Nisou
JBC 4X Revelations/ Jablonec nad Nisou
Faking Hard Music Fest 8/ Jarmark Žel Brod
Grosshammer Hard Fest 2/ Velké Hamry

Redakci se podařilo zjistit, že na JBC Festu v roce 2020 bude hrát jablonecká kapela Sayonara.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 25 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Individuálními dotacemi podpoří kraj projekty v oblasti životního prostředí

Liberecký kraj poskytne individuální dotace na pět projektů v celkové výši 1.550.000 korun. Podpora z rozpočtu odboru životního prostředí a zemědělství je určena například pro Geopark Ralsko, Globální geopark UNESCO Český ráj, Nadaci Ivana Dejmala pro ochranu přírody, Správu Krkonošského národního parku nebo organizaci Hnutí DUHA Šelmy. Projekty budou uskutečněny v období od ledna do listopadu roku 2026. „Individuálními dotacemi podpoříme aktivity, které přispívají k ochraně přírody, rozvoji šetrného turismu i environmentálnímu vzdělávání. Důležité je také zapojování veřejnosti a dětí do aktivit, které posilují vztah k přírodě a krajině našeho regionu," uvedl náměstek hejtmana pro životní prostředí a zemědělství Jiří Klápště.

Likvidace havárie vodovodu v jablonecké ulici Pražská

V úterý 17. března v ranních hodinách započne likvidace havárie vodovodu v jablonecké ulici Pražská (silnice I/14). Oprava potrvá několik dní a vyžádá si uzavírku jednoho jízdního pruhu, přičemž autobusy MHD budou moci s opatrností projíždět oběma směry. Pro ostatní provoz povede objízdná trasa ulicemi Skřivánčí, Vodní, U Nisy a dále variantně na ulice Budovatelů / Liberecká.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Ochotníci z Děčína přivezou Loupežnické koření
Body odevzdalo i béčko Jablonce
Strážníci měli napilno: rychlá jízda, zmatený muž i silně opilí lidé
V Jablonci obnovují plynárenskou síť, ovlivní i provoz MHD
Meziročně došlo k zvýšení počtu nezaměstnaných v kraji o 20 procent

Nejčtenější články

16.03.: Strážníci měli napilno: rychlá jízda, zmatený muž i silně opilí lidé
16.03.: V Jablonci obnovují plynárenskou síť, ovlivní i provoz MHD
15.03.: Samaritáni z Jablonce věnovali další body tonoucímu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace