Nový technologický startup Tanganica rozjíždí trojice z Jablonce

03.05.2021 12:55:00 | Autor: Placená inzerce | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou,Jablonecko

Nový technologický startup Tanganica rozjíždí trojice z Jablonce

Před pár měsíci v Jablonci vznikl nový technologický startup Tanganica, který vytváří marketingovou platformu pro e-shopy, na níž si mohou pohodlně spustit internetové reklamy. V tuto chvíli jsou v týmu tři mladí muži ve věku 22 až 25 let, všichni jsou z Jablonce a ve firmě má každý na starost trochu jiné věci.

„Spolupráce máme navázané s již docela velkými hráči v oblasti ecommerce, a to nám dává sílu to neustále posouvat dál. Chtěli bychom ukázat, že i v našem věku je možné vybudovat v Jablonci firmu s takovým přesahem. Chtěli bychom být inspirací i pro další mladé a talentované lidi, kteří by se chtěli ubírat tímto směrem," uvedl Filip Svárovský.

Marketing Filipa začal fascinovat už na gymnáziu, kde také začal dělat nějaké své vlastní reklamy a prodávat na vlastních e-shopech. „Jsou to již dva roky, co zároveň pracuju v internetovém vyhledávači nábytku Biano (projekt od jabloneckého Mitonu) na pozici marketingového specialisty. Tyto dva roky v Bianu byly opravdu intenzivní a daly mi opravdu hodně zkušeností a znalostí v marketingu. Zde jsem se poprvé dostal k opravdu velkým investicím do reklamy a naučil se pracovat ve velkém marketingu," prozradil jeden ze zakladatelů projektu Tanganica.

Projekt Tanganica<br />Autor: Archiv Tanganica

Právě v polovině roku 2020 si s kolegou Robertem Tichým, se kterým již předtím dělali nějaké marketingové projekty, řekli, že založí startup. „Chtěli jsme využít mé znalosti marketingu a jeho skvělou komunikaci s lidmi a naše silné stránky spojit v synergii. Dali jsme tedy dohromady nápad na marketingovou platformu, která umožní e-shopům na pár kliknutí spustit výkonnostní reklamy. Vývoj takové platformy není vůbec jednoduchý, a proto jsme oslovili našeho dlouholetého kamaráda programátora Samuela Machata, se kterým jsme během pár měsíců dali dohromady základní verzi naší webové aplikace," doplnil Filip Svárovský.

Nyní má šikovná trojice na platformě přes 60 zaregistrovaných e-shopů a každý měsíc se toto číslo stabilně zvyšuje. „Mezi naše klienty patří například Dermacol, Knihy.cz a další. E-shopům chceme nabízet jednoduchou a kvalitní službu s perfektní komunikací vůči klientům. Hlavní výhodou pro klienty je pokročilá optimalizace výkonnostních reklam, která nám pomáhá dosahovat skvělých výsledků," vysvětlil člen Tanganicy odpovědný za rozvoj podnikání Robert Tichý.

Budování startupu hlavně v jeho počáteční fázi není vůbec jednoduchá věc. „Vyžaduje to opravdu dlouhé dny nekonečné práce včetně svátků a ani si nepamatuji, kdy jsem měl celý volný víkend. Máme ambici tento rok vyladit produkt na českém trhu, upevnit svoji pozici a poté se například i s investory se pustit do expanze do zahraničí," dodal Svárovský.

Tým Tanganica Pokud by vám název projektu Tanganica připomínal africkou oblast a jezero, tak nejste daleko od pravdy. „Nemá to hlubší význam, jen se nám tento název, který jsme si odnesli z hodin zeměpisu, zamlouval. Ve světě startupů podle nás působí moderně a progresivně," zamyslel se na závěr Filip Svárovský.

Tým Tanganica:
Filip Svárovský: CEO & Marketing
Robert Tichý: Business Development
Samuel Machat: IT Development
web: www.tanganica.cz

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 6 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Od 8. srpna uzavřou ulice Údolní a Lužická v Rychnově

Od pondělí 8. srpna se uzavřou úplně ulice Údolní a Lužická v Rychnově u Jablonce nad Nisou, a to v okolí objektu čp. 940. Uzavírka potrvá do konce října a jejím důvodem je odkanalizování rodinných domů do nové splaškové kanalizace.

Uzavření lůžkové části ORL a ORL pohotovosti v Jablonci

Od čtvrtka 28. 7. do pondělí 8. 8. 2022 bude z provozních důvodů uzavřena lůžková část oddělení ORL, ambulance zůstává ve standardním provozu. S uzavřením lůžkové části souvisí i uzavření ORL pohotovosti. Pacienty s akutními obtížemi ošetří, mimo klasickou pracovní dobu ambulance, v Krajské nemocnici Liberec.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Prázdninové Klekání 2022 chystají v Kittelově domě
Nečekaně vysoká porážka béčka Jablonce na úvod ČFL
KHS zhodnotila epidemiologickou situaci v Libereckém kraji 2021
Od 8. do 14. srpna bude výluka na trati Smržovka - Tanvald
Netrhej, neruš, respektuj. Jizerskohorské bučiny mají své desatero

Nejčtenější články

06.08.: Od 8. do 14. srpna bude výluka na trati Smržovka - Tanvald
04.08.: Obrazem: Připomenutí výstavy Křehká krása 2021
04.08.: Velké Hamry v Mol cupu přešly na penalty přes Náchod

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Vyrobíme pro şişli escort Vás webové stránky nebo eshop.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace