Nový prostor v Cukrárně u Krtečka

31.07.2012 17:07:07 | Autor: Miroslav Gorčík | Rubrika: Společnost | Obce: Jablonec nad Nisou

Nový prostor v Cukrárně u Krtečka

Cukrárna u Krtečka byla založena roku 2000 v Jablonci nad Nisou na rohu ulic Svatopluka Čecha a Karla Čapka. Jde o domácí malou cukrárnu s pěti zaměstnanci. Cukrárna u Krtečka je zaměřena na prodej italské točené zmrzliny, cukrářských a pekařských výrobků vlastní výroby. Cílem cukrárny je poskytnout zákazníkům příjemný kulinářský zážitek za příznivou cenu a zároveň prvotřídní servis.

Na poslední den v měsíci připravila Cukrárna u Krtečka malé překvapení pro všechny malé, ale i velké mlsaly. Návštěvníci uviděli krátce po deváté hodině nové rozšíření stávajících prostor k posezení u kávy, zákusku, poháru či chlebíčku. Pro všechny návštěvníky byla v tento den akce - dvě pressa za cenu jednoho.  Po zhlédnutí prostor a dobré kávě si mohl návštěvník objednat třeba zhotovení dortu s obrázkem z jedlého papíru, nebo si na cestu zakoupit ručně dělaný nanuk vlastní výroby.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 49 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Buďte Aktivní školou, pomozte rozpohybovat mládež v kraji

Liberecký kraj ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci (TUL) podpoří fyzickou aktivitu mládeže v regionu a společně chtějí rozpohybovat mládež v kraji. Projekt s názvem Aktivní škola je zaměřen na základní a střední školy a kraj jej podpoří třemi miliony korun. Zájemci se již nyní mohou do Aktivní školy hlásit online. „Cílem projektu je zhodnotit podmínky k pohybovým a sportovním aktivitám ve školách a nabídnout školám manuál s příklady dobré praxe a doporučeními, jak děti k pohybu pozitivně motivovat," řekl Lukáš Rubín, vedoucí katedry tělesné výchovy a sportu FP TUL, který je hlavním řešitelem projektu Aktivní škola v Libereckém kraji.

Pěnčínské jarní slavnosti sázejí na zahradnické téma

Máte už nakoupená semínka a připravené truhlíky? Pokud ne, v sobotu 21. března 2026 máte ideální příležitost to napravit. Pěnčínské jarní slavnosti navazují na úspěšné podzimní slavnosti a letos sázejí na zahradnické téma. Pořadatelé nezapomněli ani na oblíbenou kulinářskou soutěž. Slavnosti doplní i další významná událost - oslavy 140 let místní základní školy. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Stavba turbo-okružní křižovatky v Liberci přinese dopravní omezení
Malé derby pro Jablonec
Vlivem mikrospánku skončil v Loučné s autem na střeše
U příležitosti Dne učitelů převzalo ocenění 20 krajských osobností
Remíza Jablonce v reprepauze

Nejčtenější články

29.03.: Řidič v Jablonci porazil na přechodu nezletilého chlapce
30.03.: U příležitosti Dne učitelů převzalo ocenění 20 krajských osobností
31.03.: Stavba turbo-okružní křižovatky v Liberci přinese dopravní omezení

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace