Nová prodejna regionálních potravin již funguje ve Splzově u Líšného

16.10.2013 13:18:34 | Autor: redakce | Rubrika: Zprávy | Obce: Líšný

Nová prodejna regionálních potravin již funguje ve Splzově u Líšného

Ve Splzově blízko Líšného je v budově bývalé hasičské zbrojnice otevřena nová prodejna regionálních potravin. Ve středu 9. října ji spolu s majiteli  - manželi Věrou a Tomášem Pelikánovými, oficiálně uvedli do provozu náměstek hejtmana Libereckého kraje Josef Jadrný a radní pro rozvoj venkova Ivana Hujerová a starosta Železného Brodu René Jakubička.

V prodejně zákazníci najdou mléčné výrobky, pečivo, uzeniny, cukrovinky, mošty, pivo a další potraviny, ale pouze od regionálních výrobců. Podle náměstka hejtmana bude třeba hledat cesty, jak nově vznikající prodejny regionálních výrobků podpořit. „Chceme, aby jich v našem kraji fungovalo co nejvíce," řekl Josef Jadrný.

„Domluvili jsme se, že v přilehlých prostorách by například jednou měsíčně mohli představovat svá řemesla regionální výrobci," doplnila Ivana Hujerová.

Od pondělí do čtvrtka bude prodejna otevřena od 8.00 do 17.30, v pátek až do 19.30. V sobotu pak bude otevřeno dopoledne a v neděli odpoledne od 13.00 do 17.00 hodin. „Zřejmě jsme otevírací dobu zvolili dobře, jak se už ukázalo o uplynulém víkendu, neboť se zde stavovali na nákup i přespolní," pochvalovala si Věra Pelikánová.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Ve Splzově u Líšného otevřou novou prodejnu regionálních potravin

Diskutujte s námi

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Zemřel Imrich Bugár, dlouholetý manažer turnovského mítinku

Atletickým fanouškům přinášíme smutnou zprávu, že ve středu 8. dubna zemřel diskař Imrich Bugár, dlouholetý manažer atletického Memoriálu Ludvíka Daňka v Turnově. Zanedlouho - 14. dubna by přitom oslavil 71 let. Více podrobností

Hasiči – lezci zachránili u Semil paraglidistu i zraněného ferratistu

V úterý 24. března odpoledne měli hasiči - lezci z centrálních hasičských stanic Semily a Liberec velmi napilno. Semilští lezci na dvou různých místech zachránili dvě osoby - paraglidistu v nesnázích a zraněného muže na ferratě u Semil, tam zachraňovali společně s libereckými kolegy. Více podrobností a fotografie na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

VIDEO: Most v Hodkovicích o víkendu začali bourat
Jablonec zvyšuje míru třídění odpadu, celková produkce dál roste
Velikonoční pomlázka probíhala i za volantem
Víkend MP: porucha v centru, napadení i pátrání po hledané osobě
Přišel, viděl a skóroval - Okeke!

Nejčtenější články

11.04.: Policie hledá svědky nehody na cyklostezce v Malé Skále
13.04.: Víkend MP: porucha v centru, napadení i pátrání po hledané osobě
12.04.: Kultura v Železném Brodě v dubnu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace