Nová příležitost pro ty, co chtějí bydlet lépe, přichází i na Jablonecko

01.03.2017 08:17:30 | Autor: Placená inzerce | Rubrika: Volný čas | Obce: Jablonec nad Nisou,Jablonecko

Nová příležitost pro ty, co chtějí bydlet lépe, přichází i na Jablonecko

Nedostatek dobrých řemeslníků, dlouhé termíny a kolikrát i problémy s kvalitou, to jsou negativní zkušenosti mnoha lidí, kteří se rozhodli svůj byt nebo dům zrenovovat, případně pořídit novostavbu.

Nabídka v hobby marketech je dnes velmi široká a podporuje lidi v tom, aby si udělali svůj interiér hezčí sami, ale při samotné realizaci je v tom člověk sám. To ale není nutné, je zde nový systém, ve kterém vám řemeslník pomůže a ještě vám zaplatí za práci jako svému pomocníkovi!

Více o projektu a systému oprav renovací domů a bytů prozradil Milan Novák.

Jak jste začal se svým podnikáním?

U nás na Moravě se vždy stavělo v rámci sousedské výpomoci a tento způsob spolupráce jsem přenesl i do svého podnikání.

Jak to vlastně funguje?

Funguje to tak. Řemeslník, který má zkušenosti, zdroje na materiály za lepší ceny a nářadí navštíví majitele nemovitosti, kde si vyslechne jeho představy.  Podle vzorků materiálů se lidé rozhodnou, co by bylo pro daný interiér vhodné, případně řemeslník doporučí návštěvu vzorkovny specializované firmy. Nákup materiálů je prostřednictvím řemeslníka vždy výhodnější, protože ten má zpravidla lepší ceny dané odebraným množstvím z dřívějška.

Bude tento systém fungovat i na Jablonecku?

Ten systém se spoluúčastí majitele kdy si sám může ještě vydělat je něco, co se v Čechách ještě nikdy nikdo nepokusil udělat. Já osobně věřím tomu že na Jablonecku mezi lidem z hor, kteří myslí v mnoha ohledech podobně jako Moraváci, má tento projekt šanci. Proto jsem tady. 

V čem je ještě rozdíl oproti najmutí firmy?

Majitel nemovitosti spolupracuje na realizaci s řemeslníkem a má to pro něj několik výhod. První, že je u toho, aby měl vše pod kontrolou. Druhá, něčemu novému se naučí nebo se v tom zdokonalí. Třetí, nemusí si pořizovat nářadí na jednu akci. Čtvrtá, řemeslník ohodnotí majitelovu spoluúčast na realizaci mzdou, kterou by dal svému pomocníkovi, takže si na svém vydělá 120 Kč za hodinu. Což je mnohdy více než vydělá ve svém zaměstnání. Pátá výhoda je ta nejdůležitější. Majitel se může na konci realizace těšit z toho, co se mu povedlo a může všem říci, že to si dělal skoro sám a že to vlastně nic nebylo.

Co je na tom podle vás nejlepší?

Mám rád tyto chvilky, kdy se ohlédneme s majitelem za sebe, plácneme si a řekneme si povedlo se! Neznám moc hezčích chvil, které může člověk zažít než tato, proto to dělám. Pokud přijdu jako realizační firma a vše proběhne bez účasti majitele tak je to jen realizace interiéru na termín a je to jen práce, která skončí a pak je zase další. To je nenaplňující a nudné, s majiteli je to úplně něco jiného, je to takové veselejší a práce má být i radostí.

Jakou máte pro tuto profesi kvalifikaci?

Já sám jsem vyučený obráběč kovů a k této práci jsem se kdysi dávno dostal právě tímto způsobem, tak se mi to zalíbilo, že jsem začal dělat pokládky a montáže dveří dalším lidem. Pracuji pro Tesco, Syner a několik dalších stavebních firem, spolupracuji s architekty na projektech čistících rohoží a řešení ochran zdí proti ušpinění a poškození. Moje motto zní: Kdekdo prodává materiál a výrobky ale Milan Novák má řešení. Obrátit se na mě lidé mohou na email: ispolu@email.cz

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

HZS Libereckého kraje obdrží dotaci na nákup vysoušečů

Celkem 100 kondenzačních vysoušečů v hodnotě 1 500 000 korun má v plánu nakoupit Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje. Dotaci mu poskytne Liberecký kraj ze svého krizového fondu. „Hasiči využijí vysoušeče zejména v případech, kdy je nutné zlikvidovat následky mimořádných událostí na území Libereckého kraje, jakými jsou například povodně. Finanční prostředky na nákup vysoušečů jsme poskytli ze svého krizového fondu," uvedl hejtman Martin Půta. Kondenzační vysoušeče jsou potřeba na řešení následků živelných mimořádných událostí a z důvodu nedostatku odvlhčovacích zařízení v Libereckém kraji.

Zahájili již 12. ročník soutěže Dřevěná stavba roku

Nadace dřevo pro život zahájila přihlašování do prestižní oborové soutěže Dřevěná stavba roku. Už dvanáctým rokem představuje široké veřejnosti díla těch, kteří umí doslova kouzlit se dřevem a vytváří dřevěné stavby šetrné k přírodě. I letos je pro soutěžící připraveno 6 soutěžních kategorií, do kterých mohou přihlásit realizace nebo návrhy různých typů dřevěných staveb, jako jsou rodinné domy, sruby, konstrukce, dětská hřiště, rozhledny či dřevěné interiéry. Přihlašování do 12. ročníku soutěže Dřevěná stavba roku probíhá do 28. února 2022 na webových stránkách soutěže. Soutěžící, kteří se přihlásí do 31. ledna navíc získají 20% slevu z registračního poplatku. V březnu bude pro soutěžní díla hlasovat odborná porota i široká veřejnost. Na konci dubna pak proběhne slavnostní vyhlášeni letošních vítězů a jejich projektů.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kokonín bude mít cyklostezku
Kraj vyhlašuje soutěž Památka roku Libereckého kraje za rok 2021
Horská služba resucitovala lyžaře na běžecké trati u Štěpánky
FK Jablonec sahal proti Lokomotivu Moskva po vítězství
Vznik česko-německého inovačního centra podpoří Liberecký kraj

Nejčtenější články

21.01.: Na Jablonecku se objevil vlk
22.01.: Od pondělí 24. ledna se změní trasa některých jabloneckých autobusů
23.01.: Horská služba resucitovala lyžaře na běžecké trati u Štěpánky

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace