Neslibujeme zázraky, ale zodpovědný přístup

22.09.2022 14:50:10 | Autor: Placená inzerce | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Neslibujeme zázraky, ale zodpovědný přístup

„Chceme, aby Jablonec byl městem, které je bezpečné, bohaté a prosperující. Městem, které se rozvíjí, podporuje vzdělání, sport i kulturu a pomáhá potřebným. Jablonec musí být městem, které se dívá do budoucnosti, komunikuje pomocí moderních technologií a dává příležitost všem, kteří v něm žijí."

Čekají nás roky, které budou z hlediska ekonomiky velmi náročné. Velkou otázkou jsou ceny energií a energetická soběstačnost vůbec, musíme být připraveni na všechny varianty vývoje.

Mojí prioritou do příštího období je udržet provoz a majetek města bez nutnosti čerpání provozního úvěru. Bude to znamenat rozumné úspory a zejména snižování spotřeby energií ve všech městských objektech. Zároveň bude nutné, abychom si poradili s komunikacemi a znovu vzkřísili výstavbu terminálu. Už jednou jsme se v Jablonci museli dostat z ekonomické krize po roce 2009 a zvládli jsme to. Nepochybuji, že to zvládneme znovu.

Neexistují žádná zázračná a rychlá řešení. Jablonec potřebuje zodpovědné vedení města a zodpovědné zastupitele, kteří v těžkých chvílích potáhnou za jeden provaz a dokážou město provést těžkou dobou. Jsme připraveni se tohoto úkolu opět chopit. Máme zkušený a osvědčený tým odborníků. Máme mezi sebou ekonomy, zdravotníky, učitele, sportovce, živnostníky i zkušené manažery. Věkový průměr naší kandidátky je necelých 50 let, což je věk, kdy lidé mají dost zkušeností i sil na to, aby byli zodpovědnými zastupiteli. Zároveň máme mezi kandidáty i zástupce mladé generace, kteří se na svět dívají z jiného úhlu a přinášejí nové nápady a řešení, což je také potřeba. Náš volební program je průřezem všech podstatných oblastí života města.

Žádám vás o maximální podporu, která nám umožní prosazovat potřebná důležitá rozhodnutí a současně i o důvěru, protože efekt vašeho i našich rozhodnutí se projeví v následujících letech.

Miloš Vele, kandidát na primátora za Občanskou demokratickou stranu

Miloš Vele Miloš Vele

Od roku 2010 je členem jablonecké městské rady a zastupitelstva za ODS. V letech 2010-18 byl náměstkem primátora pro ekonomiku a majetek města. Pod jeho vedením se podařilo konsolidovat městské finance a vyvést Jablonec z ekonomické krize. Nyní je předsedou představenstva Telmo a. s. Je zodpovědným a zkušeným komunálním politikem.

Volný čas mu vyplňuje rodina, fotografování a hezká muzika. „Moje maminka byla fotografka, a tak si dětství spojuji s vyvoláváním fotek a cvakáním spouště. Začínal jsem s Flexaretou, pak jsem přešel na Nikon a té značce jsem věrný dosud. Rád fotím přírodu, krajinu v různých časových obdobích. Vysloveně jsem si užil Island, tam bych se rád s foťákem v ruce vrátil," říká Miloš Vele, lídr kandidátky ODS v Jablonci nad Nisou.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Plánované aktuální uzavírky v Jablonci

Delší termín bude mít uzavírka v ulici Lesní, a to v části od železničního přejezdu po křižovatku s ulicí Lesní Stezka, včetně částečné uzavírky křižovatky. Termín úplné uzavírky je prodloužený do 31. října. Důvodem uzavírky je budování dešťové kanalizace včetně přípojek a rekonstrukce vozovky.

Oddělení obecné kriminality v Jablonci nad Nisou se dočasně stěhuje

V následujících dnech začne stavební rekonstrukce objektu Policie České republiky Územního odboru v Jablonci nad Nisou v ulici 28. října 10, ve kterém měli své zázemí kriminalisté z Oddělení obecné kriminality. Z tohoto důvodu budou kriminalisté Oddělení obecné kriminality dočasně po dobu trvání stavební rekonstrukce působit od 15. září 2022 v budově Policie České republiky Obvodního oddělení v Jablonci nad Nisou v ulici 5. května 60.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Začíná Krakonošův divadelní podzim. Novinkou je Cena diváka
V krajské knihovně připravují Elektrohrátky
Svatováclavský turnaj v Turnově vyhrál tým Proseč C. F.
V Rokytnici nad Jizerou pořádají Svatomichaelskou pouť
Řidička přejela na Smržovce do protisměru

Nejčtenější články

27.09.: Řidička nezvládla projet zatáčku pod Dolní Černou Studnicí
29.09.: V Jablonci bude vést město čtyřkoalice
29.09.: Řidička přejela na Smržovce do protisměru

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

ERVE design - vizualizace a animace pro interiér, exteriér, sportovní a kulturní akce

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace